Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AC 01 250km


Łukasz 23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję informacji na temat tego reduktora, czy ktoś ma już go założonego jak się sprawuje z turbo, czy jest spadek mocy itd .

Gazownik go poleca ale chce zasięgnąć jeszcze rady użytkowników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten nowy czerwony reduktor , jak chcesz więcej wiedziec to na forum o gazie LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku z AC R-01 były problemy zarówno z czarnym jak i czerwonym. Obecne wersje podobno są lepiej dopracowane no i teraz trochę mniej się o nich słyszy więc coś w tym jest. Jeżeli chodzi o wybór cena jakość to jedna z lepszych opcji. Do turbo jak najbardziej się nadają, a i w razie "w" AC nie robi problemów z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC R01 250czerwony został już poprawiony bo miał spadki ciśnienia ale na chwilę obecną nie ma z nim żadnych problemów więc śmiało można montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie czy rozdzielenie wtryskiwaczy z listwy i ustawienie ich pojedyńczo (hana zielona) przyniesie jakąś poprawę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dawniej polecalem ac r01 czerwonego , teraz raczej golda turbo proponuje

rozdzielenie spowoduje to że można będzie zamontować wtryski na krótszych węzykach i ladniej można je umieścic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś miał hany na rozdzielaczu a nie na listwie to prawdopodobne,że przyniesie to jakiś efekt bo nie wiadomo czy ostatni wtrysk od strony zasilenia rozdzielacza dostaje odpowiednio gazu,przy pełnym bucie

można zrobić coś takiego,wygląda to ciekawiej niż na szynie

IMAG0006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dawniej polecalem ac r01 czerwonego , teraz raczej golda turbo proponuje

rozdzielenie spowoduje to że można będzie zamontować wtryski na krótszych węzykach i ladniej można je umieścic.

Gold nie będzie za duży ???a jak wygląda temat z termiką i spadkami ciśnienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ac czerwony trafił się ten wadliwy,spadki z 1.2 do 0,6 bara,po reklamacji spadki 1.2 do 1.15 przy pełnym bucie i od pół roku żadnych problemów,śmiało zakładaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ac czerwony trafił się ten wadliwy,spadki z 1.2 do 0,6 bara,po reklamacji spadki 1.2 do 1.15 przy pełnym bucie i od pół roku żadnych problemów,śmiało zakładaj.

Zakladales u Nowotczynskiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu w swojej a4 zakładam gaz i m.in. takie podzespoły będę miał:

AC R01 250

Hany niebieskie

KME Nevo

Ile masz KM?

bo jeżeli 150 lub 163 to zielone hany wystarczą, z niebieskimi możesz mieć problem z ustawieniem mapy (będą za duże)

U mnie 180KM i zielone dają radę, mnożnik zaczyna się na 1,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje

nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu w swojej a4 zakładam gaz i m.in. takie podzespoły będę miał:

AC R01 250

Hany niebieskie

KME Nevo

Ile masz KM?

bo jeżeli 150 lub 163 to zielone hany wystarczą, z niebieskimi możesz mieć problem z ustawieniem mapy (będą za duże)

U mnie 180KM i zielone dają radę, mnożnik zaczyna się na 1,2

Obecnie mam 194km ale na dniach montuje Dp, Tipa i fmic'a i wszystko chce to zestroić na benzynie. No i na końcu chce założyć gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje

nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps

pewnie kolega tomekSSK planuje pyknąć ponad 200KM i to co napisałeś to w zupełności nie da rady,

ale jak ogarniesz moc docelową to powiedz fachowcowi od LPG o co kaman żeby wiedział co założyć i jak to wystroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor założony wreszcie ,wrażenia jest lepiej niż było zobaczymy jak wyjdzie spalanie,co do wtrysków zostały na listwie bo nie ma rozdzielaczy do nich już i będzie zmana na hany niebieskie z rozdzieleniem .

Teraz druga sprawa turbo nie pompuje jak powinno daje tylko 0,5 bara co może być przyczyną tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...