Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. nie powolaj sie na a4 klub, albo indywidualnie na kogos z nas
  2. ulica równa w zamosciu pan Andrzej 606603499
  3. 24h to nie odpoczynek:) dzis o 17 koncze
  4. nie mowiłem , o Darku , jak cos daj znac sms to wysle Tobie albo Piotrkowi numer do niego
  5. mielec, odczep guche i zawiez , wjak maja to dadza ci od reki taka turbine po regeneracji, tylko wczesniej zadzown i podaj jaki typ turbo i jakie auto, to ci powie wszytsko ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- a z montazem demontarzem w mielcu 200zł wiecej
  6. schab w czołkach bierze 250
  7. mam podobny problem, i nie jade na czyszczenie bo szkoda kasy 300pln, tylko regeneracja i ma latac
  8. a co sie dzieje ? wymiana regeneracja - mielec traugutta 9b telefon znajdziesz w necie, a jak chcesz to masz jeszcze ream poland w lublinie , a czyszczenie jakbyc chial to mam dobrego kolege
  9. kogo polecacie do dlubniecia BFB Q w okolicach luban wroclaw, ewentualnie woj. lubelskie
  10. nie interesuje mine ze w 3D , cena sie liczy , auto smiga w lepiej bo w 3D jebie im sie wełbiem to dla diagnostow ulepszenie, zeby było im lzej i łatwiej a nie cene podnosza bo 3d, a jak uzyje do regulacji klucza w połytku a nie zardzewiałej 15 to tez bedzie w drozej ? ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- dzis byłem u pana w wolce panienskiej,pogadalm sobie z nim ładnie ogarnął mi dwie osie i zaplacilem 100, widac bylo jak wkłada serce w to co robi i nie poerdoli ze w 3D
  11. Darku, cisnienie nie pamietam 1.1 ,cos tam podłaczył ten stazysta ale ja widze ze w sobote pewnie podskocze do ciebie bo słysze ze silnik sie meczy na tych ustawieniach
  12. f*ck zapomniałem, kurde przypomnij sie , to pojedziemy
  13. do roboty sie wzieli , a nie L4 L4 L4:decayed:
  14. elmo814 odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    erlinga za 8 dych daje spokojnie rade
  15. tak jak wspomniał kolega wyzej czerowne ac r-01 to kicha , a czarny godny polecenia, czerowny wymieniony 3 dni temu na czarny
  16. wymien dywan na poliftowy
  17. elmo814 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    jest dobrze, fabryka wie co wypuszcza , ja miałem podobna sytucję z b7 w kodach s-line , troszkę w środku troszkę na zew, a pisali ze to nie s-line znawcy , jak vin i kody mówiły ze s-line,nie przejmuj sie ładna furka bezawaryjnosci
  18. przy takich lampach jak bedzie bum to bę da problemy z odszkdowaniem
  19. wtryski gazowe maja wydlić 100 tys niby , reduktor tez do sprawdzenia i ewentulnej kalibracji, butla jak ma waznosc to spoko, filterki do wymiany ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- wez sobie staga 300(isa2) masz porownie 2 map benz i lpg, stag 4 to lipa , nie biez tez reduktora wiekszego i niebieskich han, to co podałes to w zupełnosci ci wystarczy i juz jest z zapasem , sam zmikeniłem reduktor z250 na 150 bo nie trzymał cisnienia , niektorzy mowi na gazie ekonomia , na pb ogien:decayed:
  20. doprowadz auto do ładu na benzynie , to i na gazie bedzie dobrze chyba ze cos masz zwalone z instalacja LPG , te silniki co posadasz lubia olej --- bardzo
  21. to zbieraj zamowienie i targaj do polski drobne czesci ja wezme licznik kolor fis benzyna b6, b7, i lampy przod

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.