Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie powolaj sie na a4 klub, albo indywidualnie na kogos z nas
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ulica równa w zamosciu pan Andrzej 606603499
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
24h to nie odpoczynek:) dzis o 17 koncze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie mowiłem , o Darku , jak cos daj znac sms to wysle Tobie albo Piotrkowi numer do niego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mielec, odczep guche i zawiez , wjak maja to dadza ci od reki taka turbine po regeneracji, tylko wczesniej zadzown i podaj jaki typ turbo i jakie auto, to ci powie wszytsko ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- a z montazem demontarzem w mielcu 200zł wiecej
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
schab w czołkach bierze 250
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mam podobny problem, i nie jade na czyszczenie bo szkoda kasy 300pln, tylko regeneracja i ma latac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a co sie dzieje ? wymiana regeneracja - mielec traugutta 9b telefon znajdziesz w necie, a jak chcesz to masz jeszcze ream poland w lublinie , a czyszczenie jakbyc chial to mam dobrego kolege
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a szef gdzie się podziewa?
-
Dobrzy chiptunerzy
kogo polecacie do dlubniecia BFB Q w okolicach luban wroclaw, ewentualnie woj. lubelskie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie interesuje mine ze w 3D , cena sie liczy , auto smiga w lepiej bo w 3D jebie im sie wełbiem to dla diagnostow ulepszenie, zeby było im lzej i łatwiej a nie cene podnosza bo 3d, a jak uzyje do regulacji klucza w połytku a nie zardzewiałej 15 to tez bedzie w drozej ? ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- dzis byłem u pana w wolce panienskiej,pogadalm sobie z nim ładnie ogarnął mi dwie osie i zaplacilem 100, widac bylo jak wkłada serce w to co robi i nie poerdoli ze w 3D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
malujesz?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i jak jaki koszt?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gugu33 wakacyjnosc?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Darku, cisnienie nie pamietam 1.1 ,cos tam podłaczył ten stazysta ale ja widze ze w sobote pewnie podskocze do ciebie bo słysze ze silnik sie meczy na tych ustawieniach
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
f*ck zapomniałem, kurde przypomnij sie , to pojedziemy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
do roboty sie wzieli , a nie L4 L4 L4:decayed:
-
Uszczelka pokrywy zaworów
erlinga za 8 dych daje spokojnie rade
-
Jaki reduktor zamontować do 1.8 T
tak jak wspomniał kolega wyzej czerowne ac r-01 to kicha , a czarny godny polecenia, czerowny wymieniony 3 dni temu na czarny
-
Dziurawa wykładzina pod kierownicą
wymien dywan na poliftowy
-
[B6 AVF] S-line
jest dobrze, fabryka wie co wypuszcza , ja miałem podobna sytucję z b7 w kodach s-line , troszkę w środku troszkę na zew, a pisali ze to nie s-line znawcy , jak vin i kody mówiły ze s-line,nie przejmuj sie ładna furka bezawaryjnosci
-
Led na tył do czarnej B6-jakie?
przy takich lampach jak bedzie bum to bę da problemy z odszkdowaniem
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
wtryski gazowe maja wydlić 100 tys niby , reduktor tez do sprawdzenia i ewentulnej kalibracji, butla jak ma waznosc to spoko, filterki do wymiany ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- wez sobie staga 300(isa2) masz porownie 2 map benz i lpg, stag 4 to lipa , nie biez tez reduktora wiekszego i niebieskich han, to co podałes to w zupełnosci ci wystarczy i juz jest z zapasem , sam zmikeniłem reduktor z250 na 150 bo nie trzymał cisnienia , niektorzy mowi na gazie ekonomia , na pb ogien:decayed:
-
Termostat a gaz?? [A4 B6 2.0 20v ALT]
doprowadz auto do ładu na benzynie , to i na gazie bedzie dobrze chyba ze cos masz zwalone z instalacja LPG , te silniki co posadasz lubia olej --- bardzo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to zbieraj zamowienie i targaj do polski drobne czesci ja wezme licznik kolor fis benzyna b6, b7, i lampy przod