Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no a co do jaja to nie bylo klubowego świątecznego jaja
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gdzie my mnie chudineze wyhaczyłes? ja Cie widziałem na rondzie 1 maja sikorskiego kolo 15 moze cos pozniej pozdrawiam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jutro jeden komplet wychodzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no moze vw nie zaredzewieje :0:wink: tak mam dwa kpl ale jeden kolega wział jak chcersz to wpadaj zobaczysz jaki stan
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widzisz szkoda ze nie zgadalismy sie wczesniej , ja własnie 2 kpl opon od nizina wzialem jutro odbior
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
godne? czekaj niech PARAF tu zajrzy , ładna sa , na tablicy w lubelskim były taki za 800zł chyba, a opony masz?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dobrze ze do lata daleko
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
trzeba miec dobrze pod kopuła zeby sie tak udzielac omg:shock3:
-
Modyfikacje
a co z hamulcamia i trakcją?
-
Długo się nagrzewa ale potem trzyma równo 90 st
termostat behr 248zł ori u kolegi TOM 77 a pozatym podepnij vaga , pewnie jakis czujnik kuleje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
juz jest ten temat na forum tylko ze klub a4 bedzie miał gumowe kulki :grin:, masz juz kolego te 18 ?
-
Felgi 18x8
podaj ET felgi, bez programu, to bke bedzie sie ledwo odpychał na tych kolach , pozatym b8 ma otwor 66 a b7 57.1 cos chyba zle podajesz , zrob foty felgi od srodka z oznaczeniami
-
Śruby/Spinki do montażu osłony pod silnikiem
spinki a4 b6 - Kangoo.pl
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
mardoczek , jak odpowietrzałem wlewajac plyn zaraz po montazu nowego termo, na wyłaczonym silniku i na wyłączonych nawiewach, wlewajac odkrecilem srobke a przy tym obserwowałem czy sie cos wylewa i jak juz bylo na wystarczająco to wtedy odpaliłem i dalej dolewałem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wykastrowany kurczak:decayed:- Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
dokładnie tak grzes1150,- regenaracja uchwytu drzwi i włącznika świateł
na forum koledzy regeneruja CI co sprzedaja szablony np kolega Bizon pozdrawiam- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wesołych Spokojnych Rodzinnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich życzy Michał- Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
TOM 77 ma behr-a po 248zł płynu na początek weszło mi 5litrow pozniej dolałem troszke płyn rozowy to g12 koncentrat odpowietrz sobie układ nalewajac odkrec srubke w metalower rurce która biegnie równolegle do kolektora , tak jets taki mały imbus ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- tym kolkiem czerownym odpowietrzasz sory super kółko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie moze juz ktos widział i miał doczynienia , pozdrawiam Porsche w policyjnych barwach w Poznaniu - Moto - WP.PL- [ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
http://www.europegas.pl/documents/HANA_H2000_HP_newest_updated_PL1.pdf po co niebieskie ? az tak systematycznie utrzymasz moc?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fidotp byles na tym zlomie co mowiles ze jest dalej niz ten co w łaszczówce ? jest tam cos ciekawego z b6 - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post