Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. no a co do jaja to nie bylo klubowego świątecznego jaja
  2. gdzie my mnie chudineze wyhaczyłes? ja Cie widziałem na rondzie 1 maja sikorskiego kolo 15 moze cos pozniej pozdrawiam
  3. no moze vw nie zaredzewieje :0:wink: tak mam dwa kpl ale jeden kolega wział jak chcersz to wpadaj zobaczysz jaki stan
  4. widzisz szkoda ze nie zgadalismy sie wczesniej , ja własnie 2 kpl opon od nizina wzialem jutro odbior
  5. godne? czekaj niech PARAF tu zajrzy , ładna sa , na tablicy w lubelskim były taki za 800zł chyba, a opony masz?
  6. trzeba miec dobrze pod kopuła zeby sie tak udzielac omg:shock3:
  7. a co z hamulcamia i trakcją?
  8. termostat behr 248zł ori u kolegi TOM 77 a pozatym podepnij vaga , pewnie jakis czujnik kuleje
  9. juz jest ten temat na forum tylko ze klub a4 bedzie miał gumowe kulki :grin:, masz juz kolego te 18 ?
  10. podaj ET felgi, bez programu, to bke bedzie sie ledwo odpychał na tych kolach , pozatym b8 ma otwor 66 a b7 57.1 cos chyba zle podajesz , zrob foty felgi od srodka z oznaczeniami
  11. spinki a4 b6 - Kangoo.pl
  12. mardoczek , jak odpowietrzałem wlewajac plyn zaraz po montazu nowego termo, na wyłaczonym silniku i na wyłączonych nawiewach, wlewajac odkrecilem srobke a przy tym obserwowałem czy sie cos wylewa i jak juz bylo na wystarczająco to wtedy odpaliłem i dalej dolewałem
  13. wykastrowany kurczak:decayed:
  14. dokładnie tak grzes1150,
  15. na forum koledzy regeneruja CI co sprzedaja szablony np kolega Bizon pozdrawiam
  16. Wesołych Spokojnych Rodzinnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich życzy Michał
  17. TOM 77 ma behr-a po 248zł płynu na początek weszło mi 5litrow pozniej dolałem troszke płyn rozowy to g12 koncentrat odpowietrz sobie układ nalewajac odkrec srubke w metalower rurce która biegnie równolegle do kolektora , tak jets taki mały imbus ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- tym kolkiem czerownym odpowietrzasz sory super kółko
  18. witajcie moze juz ktos widział i miał doczynienia , pozdrawiam Porsche w policyjnych barwach w Poznaniu - Moto - WP.PL
  19. http://www.europegas.pl/documents/HANA_H2000_HP_newest_updated_PL1.pdf po co niebieskie ? az tak systematycznie utrzymasz moc?
  20. fidotp byles na tym zlomie co mowiles ze jest dalej niz ten co w łaszczówce ? jest tam cos ciekawego z b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.