Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kurka felek nieznajomek jakis , pozatym ma swieze wiejskie tablice
-
[A4 AWX] Audi A4 B6 1.9TDI 01' serial
grzecznie pytam bezawaryjnosci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Piotrus bez urazy , ale niekiedy do takich zabawek trzeba miec mgr , mam nadzieje ze opanujesz sprzet
-
[A4 AWX] Audi A4 B6 1.9TDI 01' serial
lewym przodem na 6 foto nie bylo bum ? jakis odcień lekko jasniejszy czy to snieg pojasnia ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
te kalendarze były pod zmaowienie , czesciej wpadaj na spoty to zaczniesz zyc zyciem klubowym:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to i ja Cie bede lapał na city
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a no patrz ,nie przygotowałem sie w lutym opowiem 2 ale to dlatego ze w glowie mam art. paragraf itp::D:D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
brudas nie brudas ale jaki swiezy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak jak co roku
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zajoba dostaje:) sukcesywnie do przodu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Kod radia
jakie to radio , podaj nazwe i numer- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pod kinem o 15 w ta niedziele pozdr- kierownica s line czy pasuje ?
musisz miec nabe- redukcje wieloklinu , tasme poduszki z polift i obudowe kierownicy z polifta- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hmm przkaze zeby sie pojawił- 1BE - 1.9 TDi vs 2.5TDI
2.5 jest ciezsze wiec pewnie bedzie inna klasa wagowa, moze stac wyzej- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
80-tka ?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dio - pokaz sie na spocie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szampanskiego Nowego Roku 2013, wszystkiego dobrego- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
on tak zawsze gada ,standart z tym sprzedawaniem , jedz do Andrzeja bedziesz mial konkretnie zrobione- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
podane jest w watku od kogo kupic- swap z 2.5 na 1.9 lub benzyne 1.8 turbo lub 2.0 turbo albo 3.2 z volkswagena....
mozna tez 2.0 tdi (BRD - 170PS) po 2007 roku- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wesołych, zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Michał z rodziną <br /><br />- problem z ogrzewaniem bład 01582
w nanale 08- klima wyskakuje nastepujący błąd, silnik AHU 01582 - Signal for Coolant Temperature 30-00 - Open or Short to B+ czy to czujnik g2/g62 ? czy jakis inny poza tym jednym vag nie pokazuje inncyh błedów, jednak autko straznie długo sie nagrzewa i po zatrzymaniu na swiatłach temp odrazu spada co moze byc przyczyna zwracam sie z pomoc ,- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ewentualnie na 54 auta po 5L - Kod radia