Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. elmo814 odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Układ Jezdny
    tarcze mam mikoda i klocki zimermana jest git
  2. Radek , kto CI robił poprawki jak miales porysowane auto?
  3. Marku:wink: przywitaj ich tak VAGIEM zeby juz nie odjechali ze spota:D:D:banan:
  4. dobrze Maciek gada wpatrujesz sie na b5-tki. i kierowcow i.........., pare razy wdzielismy np , na szymonowica albo w przychdni PULS na hrubieszowskiej po dzis dzien odzewu brak , pozdro
  5. Maciek w Żdanowku stoii sliwkowe polo 3 drzwi ladne 1.4 silniczek , kolnij do mnie jutro mam telefon do wlasciciela w słuzbowym wozie:), stan polo ok, cene bym zbijał na maxa na gaz chociarz , aluski ma i zarejstrowane w ZMC, poduchy i wspomaganie z tego co widzialem
  6. jak dla mnie to zły pomysł, zainwestuj vw polo 95-99 rok silniczek 1.0 (mialem taki) nie do zajebania kreci sie do konca i nic sie nie dzieje przy tym silniku nie potrzebny gaz, ceny sa bardzo podobne, decyzja nalezy do Ciebie, polo wiekszy i masz wybor 2 lub 4 drzwi, do polo 1.2 lub 1.4 gazik mozna wsadzic. albo kupic polo 1.6 na gazie , autko ma 100konikow
  7. sa 2 sztuki klubowe w Zamosciu, tdi 2003 rok, AVF, AVANT, zadbane , wiecej na pw
  8. ono bedziewsz na spocie, ?? jutro kto z vaguje auto brata jutro na promenadzie jutyro |?
  9. qoorczak Moduł swiatel dziennych SD-2 z COMMING HOME (2396909125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. Marcin? podasz mi oferte tych amorkow zamiennikow 1 be na przod i tył avant polift 1.9 tdi AHU, vin podesle na pw
  11. sprawdz dawke paliwa i kat, moze to sadza po wybijaniu
  12. koledzy mam sprawe trzeba z-vagowac mi auto brata , pilnie na terenie wawy targowek, auto to pasek 2000r tdi, problemy z odpaleniem , prosze o pomoc pilne
  13. zaadoptować, ja dokupiłem kawałek w sklepie z czesciami do ciągników za kilka zlociszy tej firmy FAGUMIT | Weze gumowe | Tworzywa sztuczne | Fabryka wezy gumowych
  14. moze masz lipny kabel skoro nie łaczy sie , albo trzeba szukac problemu w OBD auta, przyjedz na spota podmienimy kabelki
  15. wlasnie , jakas Lady smiga ta audiczka, wojci-ego a co do zawiasu - 30 i obecnie 16, niebawem wpadaja 17, tragedi nie ma
  16. wyjebiste fele ET 33:decayed:
  17. granatowy avant tam stoi dłuzszy czas i jet na tablicach LU.....
  18. pucy1 dawaj za miesiac , nie badz pantofel
  19. ładnie ale ciagle malo uzytkowników,
  20. lift ma zamykanie kanapy na bolec, a przedlift na ucho
  21. a jak bedzie ciepło to parking w parku czy moze kolo Kanclerza?
  22. mam z literka fx i T
  23. lepiej odrazu wymienic , chyba ze wolisz robic 2 razy to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.