Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. Vag-a trzeba podpiac , bo tak mozna gdybac
  2. DarkMind nie ma nikogo, takiego, , podlacz przez adapter , moze sie uda, a o co biega nie ma pradu na tył ? zapozycz z suba jak masz
  3. witam ma pytanie dotyczace zmiany licznika , a mianowice auto a4 97 tdi analogowy zegarek, do tego auta chce wsadzic licznik a4 tdi 99, połfis biale podswietlenie, cyfrowy zegarek, duza rzeźba?? , przerabiał ktos taki temat , prosze o pomoc i porady, moj obecny licznik z 99 roku ma 2 kostki niebieska i zielona
  4. witaj na pokładzie A4
  5. S-kiera http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc3e1308c15087ce.html
  6. sterownik carprotect bx80, auta a4 96r w ktora kosteke wpiac sie z otwieraniem i zamaykaniem , oraz ktore to kabelki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ceaa5d349219a7ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f326650f3cdca527.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/802cad82fb1dfafe.html
  7. tak tak PARAFianin widzinay wczoraj na dziurach zamojszczyzny:) za diesla , kolo 200 wezmiesz, ahu sprzedalem za 200, bke 400
  8. http://www.wiocha.pl/462921,Samochod_dla_majsterkowicza[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:33_________________________________________________http://www.wiocha.pl/476123,LLLAAA
  9. prosze o kontakt na pw w sprawie budowy
  10. fotow nie ma wibrator zamarzł idzie do wiosny wiecej ciepłolubnych przyjedzie na nastepny
  11. witajcie panowie , czy ktos z was zakodowlałby mi fisa do mojego auta(nie mam pinu) obecnie mam 1/2 fisa , we wtorek bede w stolicy
  12. panowie trzeba wymieniac transpondery w kluczykach po zmianie licznika na fis? czy wystarczy przekodowac?
  13. koncowki wydechu Uploaded with ImageShack.us koncowki do poprawy na wiosne wersja ostateczna -troszke za duzo sa wysuniete Uploaded with ImageShack.us
  14. no w druga tylko data musi byc:)
  15. szefie data spota nie ustalona damianito4 masz moze vag tacho , moze ktos z was
  16. co to za material na tej konsoli??
  17. witam interesuje mnie zakup wkładu lusterka (duze prawe niebieskie) i nie wiem ktore jest mi wlasciwe potrzebne 1. sferyczne wypukłe niebieskie - jak to rozumiec? http://allegro.pl/audi-a4-wklad-szklo-lusterko-lusterka-1991-2001-i2062079819.html oraz 2. sferyczny podgrzewany niebieski - http://allegro.pl/audi-a4-wklad-szklo-lusterka-lusterko-1999-01-podg-i2089822494.html jest jeszcze opcja trzecie jak ta druga tyle ze z termostatem ?? nie wiem ktore jest wlściwe, prosze o pomoc w wyborze
  18. kazdy tylko pier....li ori ori te ori nie raz pewnie prostowane,a twierdza ludzie ze nie ja jezdzilem na replikach 2 sezony wpadłem nie raz w dolek , nie raz po krawezniku jechalem , i obecny wlasciciel jezdzi na tych samych felgach i oponach , co dla niektorych to widze ze i tytanowe felgi to za słaba twardosc maja , dla takich polecam stal, koloego cacek89, smialo kupuj slepy nie jestes jak widzisz dolek zwolnisz w kraweznik tez celowo nie wjedzisz pozdrawiam felgi z oponami kupilem w sklepie allegro - dawmac, polecam
  19. polift a tylen boczki bez glosników??
  20. te felgi sa za***iste tylko w 18 , jeden kolega na forum ma takie zaraz wkleje ci link to zobaczysz prosze -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186941.0
  21. te lampy przednie to totalna lipa i plaga jakas , wywal je wsadz polifty, dawaj zdjecia srodka
  22. o ile da sie tym jezdzic a nie stac na warsztacie , ciekawe co powie km po vin
  23. pieknie oby tak dalej i wiecej bolidow
  24. .

    elmo814 odpowiedział(a) na **Dawid** temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    poza bałaganem za domem nic nie widac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.