Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Vag-a trzeba podpiac , bo tak mozna gdybac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
DarkMind nie ma nikogo, takiego, , podlacz przez adapter , moze sie uda, a o co biega nie ma pradu na tył ? zapozycz z suba jak masz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam ma pytanie dotyczace zmiany licznika , a mianowice auto a4 97 tdi analogowy zegarek, do tego auta chce wsadzic licznik a4 tdi 99, połfis biale podswietlenie, cyfrowy zegarek, duza rzeźba?? , przerabiał ktos taki temat , prosze o pomoc i porady, moj obecny licznik z 99 roku ma 2 kostki niebieska i zielona
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na pokładzie A4
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
S-kiera http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc3e1308c15087ce.html- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
sterownik carprotect bx80, auta a4 96r w ktora kosteke wpiac sie z otwieraniem i zamaykaniem , oraz ktore to kabelki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ceaa5d349219a7ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f326650f3cdca527.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/802cad82fb1dfafe.html- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak tak PARAFianin widzinay wczoraj na dziurach zamojszczyzny:) za diesla , kolo 200 wezmiesz, ahu sprzedalem za 200, bke 400- Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/462921,Samochod_dla_majsterkowicza[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:33_________________________________________________http://www.wiocha.pl/476123,LLLAAA- [B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
prosze o kontakt na pw w sprawie budowy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fotow nie ma wibrator zamarzł idzie do wiosny wiecej ciepłolubnych przyjedzie na nastepny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witajcie panowie , czy ktos z was zakodowlałby mi fisa do mojego auta(nie mam pinu) obecnie mam 1/2 fisa , we wtorek bede w stolicy- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie trzeba wymieniac transpondery w kluczykach po zmianie licznika na fis? czy wystarczy przekodowac?- [ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
koncowki wydechu Uploaded with ImageShack.us koncowki do poprawy na wiosne wersja ostateczna -troszke za duzo sa wysuniete Uploaded with ImageShack.us- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no w druga tylko data musi byc:)- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szefie data spota nie ustalona damianito4 masz moze vag tacho , moze ktos z was- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
co to za material na tej konsoli??- [ALL B5] Wkład lusterka
witam interesuje mnie zakup wkładu lusterka (duze prawe niebieskie) i nie wiem ktore jest mi wlasciwe potrzebne 1. sferyczne wypukłe niebieskie - jak to rozumiec? http://allegro.pl/audi-a4-wklad-szklo-lusterko-lusterka-1991-2001-i2062079819.html oraz 2. sferyczny podgrzewany niebieski - http://allegro.pl/audi-a4-wklad-szklo-lusterka-lusterko-1999-01-podg-i2089822494.html jest jeszcze opcja trzecie jak ta druga tyle ze z termostatem ?? nie wiem ktore jest wlściwe, prosze o pomoc w wyborze- [B6 AWX] Felgi z allegro ...?
kazdy tylko pier....li ori ori te ori nie raz pewnie prostowane,a twierdza ludzie ze nie ja jezdzilem na replikach 2 sezony wpadłem nie raz w dolek , nie raz po krawezniku jechalem , i obecny wlasciciel jezdzi na tych samych felgach i oponach , co dla niektorych to widze ze i tytanowe felgi to za słaba twardosc maja , dla takich polecam stal, koloego cacek89, smialo kupuj slepy nie jestes jak widzisz dolek zwolnisz w kraweznik tez celowo nie wjedzisz pozdrawiam felgi z oponami kupilem w sklepie allegro - dawmac, polecam- [B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
polift a tylen boczki bez glosników??- [B6 AWX] Felgi z allegro ...?
te felgi sa za***iste tylko w 18 , jeden kolega na forum ma takie zaraz wkleje ci link to zobaczysz prosze -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186941.0- [B5 ADR] Audi A4 1.8 ADR + LPG :)
te lampy przednie to totalna lipa i plaga jakas , wywal je wsadz polifty, dawaj zdjecia srodka- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o ile da sie tym jezdzic a nie stac na warsztacie , ciekawe co powie km po vin- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pieknie oby tak dalej i wiecej bolidow- .
poza bałaganem za domem nic nie widac - [ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...