Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
bolid prezentuje sie ładnie , szkoda ze nie na spotach
-
[B5 AHH] Moja Casablanca Weiß
świetnie wyglada , jakie masz et felgi ze tak ładnie wyglada , czy masz mzoe dystanse ?? bezawaryjnosci , piekna sztuka
-
[ALL B5] Kluczyk surówka
witam czy oto ten kluczyk surówka nada sie do zakodowanie pod moje auto , wizualnie kluczyk wyglada tak samo jak moj, prosze o porade czy warto go kupic, nie mam pojecia jaki amm transponder http://moto.allegro.pl/klucz-kluczyk-surowy-surowka-audi-transponder-id48-i1517609431.html prosze o procedure kodowania kluczyka do auta , nowego kluczyka pozdr czy w roku 1999 byla juz szyna CAN?
-
a4 z irlandi
na poczatek to REGULAMIN
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
wojci
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
wojci przyturlam, ale musze je ogarnac paput w zamosciu koledzy handlarze przywiezli sprzedali za połdarmo po znajomosci panowie jakie wymiary maja wycieraczki w b5 , 530, 510, 380mm ?? i jaka zarowka siedzi w soczewce h7 ?
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
polska inspektorze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
poszla kurde do warszawiakow:) oni sraja kasa placa jak za mokre zboze:D:D
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
witam - b5 avant 99 - 1.9 tdi AHU - wrzesien 1999 - kolor - lz5k - aluski 16- dezent lato/ 16 audi zima - fis - kiera S zrobione - 2szybki el - drewno przemalowane na silver zrobione - przyciemnione szybku tył zrobione - nowe tarcze Mikoda przód +klocki bosch zrobione - tyl klocki bosch zrobione - laczniki stabilizatora 2szt- ruville zrobione - termostat wahler zrobione - płyn chłodzacy PRESTONE zrobione - wycieraczki made in biedronka :> zrobione - koncówki wydechu zrobione - sterownik zamka +pilot+ domykanie szyb zrobione - radio alpine zrobione - ramka grila czarny mat zrobione - hid 5000k zrobione - nalogeny na zółto zrobione - lewarek by ragga zrobione - popielniczka przod czarny mat+ ramka na kubek awaryjne zrobione - ledy wmiejsce postojowych zrobione - asr wizualnie- opcja na kierunki USA - ramka klubowa tył zrobione - naklejka klubowa przod ( nad lewa lampa) zrobione - sruba złodziejka w kazdym kole zrobione - wtryski AFN zrobione - zaslepiony EGR zrobione - olej motul synergie zrobione - filty mann zrobione - usuniecie z klapy znaczkow a4 + 1.9tdi zrobione - lusterko prawe duze (niebawem wymiana szkła) zrobione - 3 swiatlo stop wymiana zarowek na ledy zrobione - swiatla stop w miejscu przeciwmgielnych zrobione w planach: - progi s4 - program na jakies 150 ps - zmiana felg lato z 16 na 17(rs6 model) - tempomat - kubelki połskory - dokladka pdc zderzaka tył - kolektor awx - pewnie cos zapomniałem sciemniony avancik Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us na pokład wskoczyły ledy, hid 5000k- Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to jest polska nie irlandia to auto ma tyrac zona moze bedzie smigala i wozek w tym kombi:D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tylko nie myje zebys koloru nie zwinał a tym czasem , u mnie zawitał wagon w garażu http://img715.imageshack.us/i/zdjcie0066x.jpg/, bylo male uszkodzenie ale juz naprawione
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
moj ex BKE 2005 ,19 tdi , pd, był glosniejszy niz na motulu
-
[ALL B7] Nr Halogenów
te co ci podałem wlasnie sa od zwykłego zderzaka , pozniej wysle ci foto to sobie porownasz
-
[ALL B7] Nr Halogenów
napewno tylko taki numer ? nie ma nic 8e0xxx xxx?? to pewnie nie orginal , masz zderzak s-line ? numer orginału -->8e0 941 699c, 8e0 941 700c prawy , lewy
-
Spociki Chełmskie
witam panowie czy moze ktos ma podreka ten oto egzemplarz , jakos dziwnie tani jest http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-1999-lift-oplacony-i1507461454.html#gallery, ale jak macie niedaleko mozna go sprawdzic bede wdzieczny , moze ktos zna sprzedawce:)
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
szerokosci , jak ty ja znalazłes??
-
Spoty Puławskie
panowie prosba mala oblukacie mi to auto??---->http://otomoto.pl/audi-a4-z-niemiec-1-wlasciciel-igla-C17754434.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
witam panowie szukam b5 anant i zainteresowlaa mnie oferta od was http://otomoto.pl/audi-a4-igla-z-niemiec-C17933184.html mogłby ktos to sprawdzic obejrzec i napisac czy warto bo cen do roku ma sie nie jak , w przebieg nie wierza , wiec pominmy ale jak ma sie cala reszta pozdrawiam, dzieki
-
[INNE] Oma mcm'a.
kto ma opla ten ma hopla , niezla miłego upalania
-
Strefa Śmiechu
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
disco ponad wszystko viva -----> :naughty:- [ALL] Tablice rejestracyjne
to moze to zrobie nie dzisiaj- [ALL] Tablice rejestracyjne
witam mysle ze fajnie by było załozyc watek odnosnie tablic rej, jaki region jaki przypis , czasami czlowiek sie zastanwaia skad , a nie nie zawsze pamieta , ta stronka mogla by pomoc, w rozpoznaniu klubowicza z jakiego regionu jest, chyba ze moderatorzy sadza inaczej i ktos ma cos do ukrycia:), mysle ze to mzoe byc przydatne oto przykład rozpiski ------>http://www.autoex.pl/tablice_rejestracyjne/wojewodztwo-dolnoslaskie/ mozna to przerobic zeby nie wchodzic na stronke w/w tylko na stronie a4 bedzie ujete wszytsko co potrzebne, mozna tez przypisac dane tablice do spota co wy na to , jak nie pasi to smietnik pozdro- [B7 BLB] Problem z odpalaniem
podlaczałes kompa w sensie bledow czy robiles logi ??- [ALL B6] Emblemat s-line na grilla
ten znaczek ma na koncu literke C jak chcesz to szukaj w dziale sprzedam ostatnio sprzedalem i byl tam podany numer czesci , pozdrawiam - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post