Treść opublikowana przez elmo814
-
[ALL B7] Usunięcie katalizatora
zamiast kata mozesz wstawic zamiennik gruchot-tłumiki, jednak jak napisał devastation , wstaw rure i po problemie, bedzie bardziej elastyczny, zrob tez program , jest do tego dobra temperatura zewnetrzna , witek ladne kreseczki ci wymaluje
-
[B5 AFN] Błąd silnika
sprawdz weze podcisnienia i caly dolot , moze byc dziura
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zyjecie tu ?? daty ??
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
polecam MOPSA , ten piesek , dla dzieci maskotka, dorosłych z radosci moze zalizac na śmierc:D;D, rozpierduche robi tylko jak ząbki mu rosna , pozatym jak jest sam w domu to idzie spac ( w czarnym kolorze)
-
[B7 BLB] Kilka pytań
mozesz sprawdzic poduchy oraz tłumik drgan
-
[ALL] Maly niedosyt i niezrozumienie
w irlandii chipujesz autko , powodzenia zycze , kto hamował , litwin , polak , irol czy chinczyk , zabieraj autko do polski sam wieszze to nieudacznicy , kumpel hamowal keidys 1.8t a3, wysral sie silnik to odkupili na złomie pod TRIM reszty sie domysl, w irlandii nie robi sie aut
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mozna dusic Od 1 stycznia mandaty wedle uznania. Policjanci: "To tylko teoria" W czwartek wszedł w życie nowy taryfikator mandatów. Zgodnie z nim można m.in. wystawiać mandaty za parkowanie na kopercie. Zwiększone zostały też kary za łamanie przepisów związanych z przewozem ludzi. To pokłosie wydarzenia z października 2010 r., kiedy w tragicznym wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą zginęło 18 osób. Teraz za przewóz większej liczby osób niż określona w dowodzie rejestracyjnym lub pojazdem nieprzystosowanym do tego grozi od 100 zł mandatu. Górnej granicy nie określono, co oznacza, że policjant może nałożyć najwyższy mandat 500 zł (w poprzednim taryfikatorze były widełki od 100 do 300 zł). Zmianie nie uległy natomiast kary za przekroczenie prędkości. Nowy taryfikator mandatów jest związany z nowelizacją ustawy Prawo o ruchu drogowym, która weszła w życie w sylwestra. Zwiększyła ona limity prędkości na autostradach do 140 km/h a na dwupasmowych drogach ekspresowych do 120 km/h. reklama "Cennik" z nowego taryfikatora: przekroczenie prędkości do 10 km/h - mandat w wysokości do 50 zł (i według przyjętego wcześniej rozporządzenia - jeden punkt karny), przekroczenie prędkości o 11- 20 km/h - mandat w wysokości od 50 do 100 zł (2 punkty karne), przekroczenie prędkości o 21- 30 km/h - od 100 do 200 zł (4 punkty karne), przekroczenie prędkości o 31- 40 km/h - od 200 do 300 zł mandatu (6 punktów karnych), przekroczenie prędkości o 41- 50 km/h - od 300 do 400 zł mandatu (8 punktów karnych), o 51 km/h i więcej - od 400 do 500 zł mandatu (10 punktów karnych).
-
[B6 AWX] Płyn do chłodnic rozrabianie
z demineralizowaną
-
[B6 AWX] Pytanie dotyczące skrzyni biegów
chyba nie ten dzial kolego, pozatym
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
, BRB MA DPF, a BKE nie ma
-
[B7 BRD] AWARIA
tylko ze to nadal bedzie 2.0 tdi
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
skasuj teraz, wypnij czujnik=wymien, skasuj blad i podepnij czujnik , odpal auto i sprawdz ponownie błedy
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
nie jest to az tak łatwe jakby sie wydawlo jak nigdy tego nie robiles to bedzie ciekawie ale tragedii nie ma , po ci mechanik, sam go wymien, pokrywe musisz zdjac ale dostep do tego , hmm nie ma tam za wiele miejsca , dzialaj sam , wez sobie swiatełko jakies powodzenia pamietaj skasuj błedy zanim, podłaczysz nmowy czujnik
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
dla rezaczy rs4 b5:) [/url] jak bylo prosze usunac , jednak ja sie nie natknałem lampy przod i brwi tez
-
[B7 BRD] Jakie cześci wybrać do wymiany rozrządu ORI czy zamienniki ?
kup sobie u kolegi TOM 77, tez bedzie ori i w dobrej cenie, dział rabaty i promocje
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL b6] Dziwne problemy.
zakladasz watki na akord? podepnij Vag, i tez uzyj opcji , bo to moze byc moze jest objaw kończacego sie dumasu tu masz cos na ten temat --->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142895.0;highlight=dwumas+awx- [ALL B6] Dwumas
tak, chyba ze ktos zmieniał na jednomas- [ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
srodek kox, bezawaryjnej jazdy natomiast ledy i lustra- [B6 AVF] Kolejne Audi
awx-a nie masz jak masz 6 biegow, bezawaryjnosci , ladne autko- YouTube - filmy warte obejrzenia
jak bylo to wyj.ac- Podawajcie swój czas zalogowania!
34 dni, 3godz, 30 min- Będę tatą :-))
natomiast u mnie rozwiazanie ma nastapic 2 luty- [ALL B6] Webasto nie działa- polecacie jakiś serwis?
vag-a podepnij , i mysle ze pomoze kolega wrclaguna najlepszego w 2011- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wszystkiego dobrego w nowym rodu , udanej zabawy sylwestrowej http://img812.imageshack.us/img812/7821/42984367.jpg - [ALL b6] Dziwne problemy.