Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. zamiast kata mozesz wstawic zamiennik gruchot-tłumiki, jednak jak napisał devastation , wstaw rure i po problemie, bedzie bardziej elastyczny, zrob tez program , jest do tego dobra temperatura zewnetrzna , witek ladne kreseczki ci wymaluje
  2. sprawdz weze podcisnienia i caly dolot , moze byc dziura
  3. polecam MOPSA , ten piesek , dla dzieci maskotka, dorosłych z radosci moze zalizac na śmierc:D;D, rozpierduche robi tylko jak ząbki mu rosna , pozatym jak jest sam w domu to idzie spac ( w czarnym kolorze)
  4. elmo814 odpowiedział(a) na tomix30 uk temat w 2.0TDI
    mozesz sprawdzic poduchy oraz tłumik drgan
  5. w irlandii chipujesz autko , powodzenia zycze , kto hamował , litwin , polak , irol czy chinczyk , zabieraj autko do polski sam wieszze to nieudacznicy , kumpel hamowal keidys 1.8t a3, wysral sie silnik to odkupili na złomie pod TRIM reszty sie domysl, w irlandii nie robi sie aut
  6. mozna dusic Od 1 stycznia mandaty wedle uznania. Policjanci: "To tylko teoria" W czwartek wszedł w życie nowy taryfikator mandatów. Zgodnie z nim można m.in. wystawiać mandaty za parkowanie na kopercie. Zwiększone zostały też kary za łamanie przepisów związanych z przewozem ludzi. To pokłosie wydarzenia z października 2010 r., kiedy w tragicznym wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą zginęło 18 osób. Teraz za przewóz większej liczby osób niż określona w dowodzie rejestracyjnym lub pojazdem nieprzystosowanym do tego grozi od 100 zł mandatu. Górnej granicy nie określono, co oznacza, że policjant może nałożyć najwyższy mandat 500 zł (w poprzednim taryfikatorze były widełki od 100 do 300 zł). Zmianie nie uległy natomiast kary za przekroczenie prędkości. Nowy taryfikator mandatów jest związany z nowelizacją ustawy Prawo o ruchu drogowym, która weszła w życie w sylwestra. Zwiększyła ona limity prędkości na autostradach do 140 km/h a na dwupasmowych drogach ekspresowych do 120 km/h. reklama "Cennik" z nowego taryfikatora: przekroczenie prędkości do 10 km/h - mandat w wysokości do 50 zł (i według przyjętego wcześniej rozporządzenia - jeden punkt karny), przekroczenie prędkości o 11- 20 km/h - mandat w wysokości od 50 do 100 zł (2 punkty karne), przekroczenie prędkości o 21- 30 km/h - od 100 do 200 zł (4 punkty karne), przekroczenie prędkości o 31- 40 km/h - od 200 do 300 zł mandatu (6 punktów karnych), przekroczenie prędkości o 41- 50 km/h - od 300 do 400 zł mandatu (8 punktów karnych), o 51 km/h i więcej - od 400 do 500 zł mandatu (10 punktów karnych).
  7. z demineralizowaną
  8. chyba nie ten dzial kolego, pozatym
  9. , BRB MA DPF, a BKE nie ma
  10. elmo814 odpowiedział(a) na smughos temat w Audi A4 B6/B7
    tylko ze to nadal bedzie 2.0 tdi
  11. skasuj teraz, wypnij czujnik=wymien, skasuj blad i podepnij czujnik , odpal auto i sprawdz ponownie błedy
  12. nie jest to az tak łatwe jakby sie wydawlo jak nigdy tego nie robiles to bedzie ciekawie ale tragedii nie ma , po ci mechanik, sam go wymien, pokrywe musisz zdjac ale dostep do tego , hmm nie ma tam za wiele miejsca , dzialaj sam , wez sobie swiatełko jakies powodzenia pamietaj skasuj błedy zanim, podłaczysz nmowy czujnik
  13. dla rezaczy rs4 b5:) [/url] jak bylo prosze usunac , jednak ja sie nie natknałem lampy przod i brwi tez
  14. kup sobie u kolegi TOM 77, tez bedzie ori i w dobrej cenie, dział rabaty i promocje
  15. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    zakladasz watki na akord? podepnij Vag, i tez uzyj opcji , bo to moze byc moze jest objaw kończacego sie dumasu tu masz cos na ten temat --->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142895.0;highlight=dwumas+awx
  16. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    tak, chyba ze ktos zmieniał na jednomas
  17. srodek kox, bezawaryjnej jazdy natomiast ledy i lustra
  18. awx-a nie masz jak masz 6 biegow, bezawaryjnosci , ladne autko
  19. jak bylo to wyj.ac
  20. 34 dni, 3godz, 30 min
  21. natomiast u mnie rozwiazanie ma nastapic 2 luty
  22. vag-a podepnij , i mysle ze pomoze kolega wrclaguna najlepszego w 2011
  23. wszystkiego dobrego w nowym rodu , udanej zabawy sylwestrowej http://img812.imageshack.us/img812/7821/42984367.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.