Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
nagrzewniczka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u mnie w lutym 2011 http://img684.imageshack.us/img684/6580/dscn2375.jpg reszta w dziale Moja A4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z wypowiedzi lekarza wynika ze cora w drodze:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wciaz nas malo ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dobrze bedzie
-
[ALL] Jakie ubezpieczenie AC
jakie ubezpiecznie AC wybrac i w jakiej firmie do obecnej chwili compensa, obecnie rezygnuje(likwiduje szkode) autko jak w opisie , czy ma znacznie przy ubezpiecznieu jesli jezdzi zona , ewentualnie ktos inny jeszcze, prosze o pomoc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w lutym ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gratulacje padre:)
-
[ALL B7] Czy ten tunel jest pod duza navi 2DIN
zapytaj sprzedajacego o numer z tunelu sprawdz w etce i bedzie wiadomo ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
3 pazdziernika ??
-
[B7 BKE] Niesprawny EGR
radekk2000 twoj EGR moze wyłaczyc Witek jak bedziesz u niego, , ja sie o to pytałem ale mowił ze nie ma u mnie takiej potrzeby
-
[B5 AHU] Wycięcie kata w 1.9 TDI AHU
zrob cokolwiek , rurka , zamiennik z allegro, oproznij puche , ale najpierw zacznij szukac
-
[B7 BKE] Dzisiejszy mod u ROGALA 147.5KM / 348.7Nm
szukam tyko nie wiem czy nowa czy po regeneracji ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moze bysmy sie po-vagowali 2.10.10? , I INNE daty , ludki pisac
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
witam Panowie mam prosbe przymierzam sie do zakupy zderzaka i lamp do autka prosba moja jest nastepujaca czy moze ktos z was skoczyc i obejrzec faktyczny stan elementow, zeby nie byla to mina , jak juz dogadam sie z kolesiem ?? jak cos ustale dane i adres podam na pw ok?
-
Spocik Lubuski :)
witam Panowie mam prosbe przymierzam sie do zakupy zderzaka i lamp do autka prosba moja jest nastepujaca czy moze ktos z was skoczyc i obejrzec faktyczny stan elementow, zeby nie byla to mina , jak juz dogadam sie z kolesiem ?? jak cos ustale dane i adres podam na pw ok?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gratuluje !! tato parafie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
motul specyfic 5w40, bedzie odpowiedni dla silnika corolla verso d4d, 2.0 , common rail , bez fltra czastek
-
Spotkania na drodze
sobota około godz 14 srebrne b5 WM 98...., na czecha, wawa , pozdro dla szofera
-
[B7 BKE] Dzisiejszy mod u ROGALA 147.5KM / 348.7Nm
Witek mowił ze jak wsadze suszarke od 130 to sie poprawi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
koło 16-tej kasa poszła , towar niech wysyła:) najwyzej 4 pustaki podłozy , nie zdarzysz sie nacieszyc bo zaraz zima:)
-
[B7 BKE] Dzisiejszy mod u ROGALA 147.5KM / 348.7Nm
http://img9.imageshack.us/img9/7668/b7bke18092010.jpg sam mistrz mowil ze bonus zaje...., ...fajnie sie jedzie... :)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pytam bo wczoraj czmychneła mitwoja 4 na starowiejskiej,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marku masz juz nowe buty dobrze widziałem??
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
killer wykresl mnie pozniej wkleje wykres:) a o to i wykres tak na szybko http://yfrog.com/hqskanuj0032j