Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jeszcze jest hotel ARTIS oraz ALEX p.s wyrazy wspołczucia
-
[B6 AYM] Na zimnym nie pali
- [ALL B7] Jaki dystans, POMOCY!!
a szukałes cos- [ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
jeszcze mozesz pokusic sie na 2.7 BPP- [ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
1.9 TDI - BKE ( 0gg )- [B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
moim skromnym zdaniem połączenie skora + alcantara jest najlepsze , nawet lepsze niez skora pikowana jak dla mnie , podkreslam jak dla mnie- [B5 AJM] Jakie kupić?? A4 1,9TDI Sedan
zalezy jakiem przedziałem finansowym dysponujesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34141.0;highlight=zawieszenie+gwintowane- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjedz przyjedz mamy bardzo cudowne roztocze w sam raz na wakacyjnosc:), a autko to pewnie mina jak h.j- Moja Niunia
jak juz ukrywasz numer rejestracyjny to rob to na kazdtm zdjeciu zycze bezawaryjnej jazdy mogles kupic lampy poliftowe, ladniej wygladaja ,- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sprawdz pw- [B7 BKE] MANUAL PROBLEM
a nie masz tak ze czasami musisz 2 razy wysprzeglic ??? moze to synchronizatory albo wlasnie sprzegło- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
laguna 97r, 1.8 --> vectra 99r 1.6 -->vectra 01r 1.6--> a4 95r 1.9tdi--> vw polo 96r 1.0 --> a4 b7 2005 1.9tdi- [B5 AJM] Wymiana amortyzatorów w BE
do - 30 mozesz zakładac zwykłę seryjne amorki, w ich sprawie napisz do tom 77 lub maciejek w dziale rabaty i promocje ps. wpadaj na spota masz 30 min :>- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wezme i parasolke , paraf widzisz mialem nosa do tej parasolki z klubowym logo :>- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
aby nie padało bo jak narazie to pogoda barowa- [ALL B7] Gdzie znajduje się przekaznik zapiecia pasów i sygnał dzwiękowy świateł
uzyj szukajki , w zegarach- [B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
otto zimmermann- [B6 AVF] Czy to tryb awaryjny silnika ????
sprwdz tez czujnik polozenia pedału gazu- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
recznik , klocki , przepływka i wiele innych , a ramka zamale podkładki ma- [ALL B7] Niedziałający sygnał włączonych świateł
byl taki problem na forum trzeba wymontowac zegar i wymienic buzzer, uzyj szukajki- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
TY to umiesz przkonac do zakupu D:- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szału nie ma czasami mam ochote cos se kupic klubowego , mam juz ramke i hujnia pekła mi 2 razy , to recznik sie pewnie zaraz spruje- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie ma ktos ochote na reczniki - wspolna paka ?? jak tak to ja sie pisze- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
brykał ktos juz na takim oleju ?? Pentosin Pentosynth HC 5W40 5L- [B6 AVB] Dymi na czarno i słabo się zbiera
usun tez kata - [ALL B7] Jaki dystans, POMOCY!!