Treść opublikowana przez elmo814
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
za***isty zapier...lacz
-
Strace znizki? spotkanie z psem
sa tzw BONUS bynajmniej ja korzystałem z tego w compensa , zadzown i sie dowiedz a przy tym nie daj sie byc, taki BONUS dziala jednorazowo w roku, poprostu nie tracisz znizek
-
[B7 BRD] Problem z DPF
:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: i czytaj czytaj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
.
-
[B5 ADP] Jakie amorki na przód
kayaba , sachs, bilen... dobierz sobie cenowo
-
[B6 AVF] 1738 nieznany kod błędu zwarcie
usunałes vagiem bład?, jesli nie to zrob to najlepiej popros kogos na spotach dolnoslaskich
-
[B7 BPW] Przód S line tył normalny
dla mnie to wyglada tak jakbys zalozył na jedna nogę trampka a na druga szpilke
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wojci sorki sorki wojci niemogłem cie widziec bo , a moj brat prowadzil, pozdro paraf widziany na ul. Starowiejskiej 25.05 br, pozdro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak? kobiety przodem
-
[ALL B5] ATE + TRW
ja miałem zestwa tarcze ate klocki lucas trw, hamolwało dobrze nic nie piszaczłlo troszke pyliło i bylo git ale obecnie mam ate i zimmerman i jest jak dla mnie lepiej no i więcej pyla
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale zapierda...sz 1.8 turbo czarne b5:)
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
tuaj sie oferuje klubowicz http://www.a4-klub.pl/smf/all_gotowe_zestawy_fmic_tipy_doloty_downpipey_oslony_itd-t107256.0.html
-
[B5 AFN] Problem z licznikem kilometrów
napisz na spotach malopolskich , niech ktos sie podepnie i sprawdzi ci ten licznuk , moze teaz usunie to co tamten spartolil
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
w dziale rabaty promocje masz kulku klubowiczy co handluja olejami napisz do nich i wysla ci blyskawicznie zamowiony towar, np kolega dzik http://www.a4-klub.pl/smf/motul_najtaniej_na_foruml_wahacze_lem_promocjaxcess_130zl-t44215.0.html
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a pompowtryskiwacze - pytanie
skoro bylo przegrzane to ja bym jeszcze sprawdził uklad chlodzenia , pompki trzeba wyregulowac
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a pompowtryskiwacze - pytanie
planowanie głowicy zazwyczaj sie robilo przy wymianie uszczelki, a co do pompek to mozesz je sprawdzic prowizorycznie
-
[ALL B6] Wymiana wyświetlacza z czerwonego na kolor
jest o tym watek --->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t84383.0.html;highlight=kolorowy+fis wymienic lepiej caly licznik , chyba nikt nie wymianial samego wyswietlacza
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
autem? czy na butach
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
poszlo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
:witch:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czytaj czytaj czytaj , jestes w odpowiednim dziale tylko przejdz do 1 strony!, jak nie cieknie ja wybrałbym sytntetyk
-
[B6 AWX] Felgi 16", co o nich sądzicie?
w szukajke wpisz znaczenie et i bedziesz mial odp na twoje pyt http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sie wspomoże ale po wypłacie , kwota dowolna ?? ja moge byc niebawem jak cos (przed 20)
-
[B6 AWX] Felgi 16", co o nich sądzicie?
jak wspomnial przedmowca srednio z 16, nie lepiej 17 rs6 nowy model? a tak to wyglada -->http://moto.allegro.pl/item1043183559_alu_felgi_16_5x112_rs6_vw_audi_seat_nowosc.html tylko ze 17
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale bigos jutro od 20.00 nieststy nie bede mogł• byc na spocie jade k..wa w gosci , ustalmy cos w koncu panowie (od 28 do 30 nieobecny elmo)