Treść opublikowana przez elmo814
-
[B7 BKE] Proszę o analizę logów
witam prosze o analize logow 13. http://img230.imageshack.us/i/36280638.jpg/ 11bs. http://img218.imageshack.us/i/11bs.jpg/ 11. http://img20.imageshack.us/i/72699441.jpg/ 10. http://img69.imageshack.us/i/21052066.jpg/ 8. http://img64.imageshack.us/i/62283090.jpg/ 4. http://img40.imageshack.us/i/49938498.jpg/ 3bs. http://img692.imageshack.us/i/3bsl.jpg/ 3. http://img521.imageshack.us/i/68901871.jpg/ 2. http://img525.imageshack.us/i/13296402.jpg/ 1. http://img237.imageshack.us/i/45994028.jpg/ dziekuje za ocene
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
tak jest , lepiej słychac prace turbinki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pic na wode
-
[ALL B6] Wycięcie katalizatorów - Warszawa
uzyj , jest na forum , w dziale układ wydechowy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale zamuła , gdzie sa wszyscy:), zimowy sen ?
-
[ALL] MTU ubezpieczenie Auta .. ..
może ktoś poleci coś innego co warto .. .. Compensa.
-
[ALL B7] Silnik BKE
zalezy od stanu silnika , ze tego co czytałem to od 140- do 150, dokładniej odpowiem ci w kwietniu po chispie u rogala
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
czy przed zabiegiem , jest sens wymiany wtryskow na wieksze , do sie cos wiecej wykrzesac niz na seryjnych?
-
[ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
popieram wypowiedz źrebaka , silniczek moze i troszke słaby 115km , jednak za to nie ma z nim przygod tak jak na przykład z BLB bynajmniej spisz spokojnie,
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
AnnaSylvia wstaw --> http://www.allegro.pl/item898288366_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html i po problemie ,
-
IO 2010 Vancouver
Śmiertelny wypadek gruzińskiego saneczkarza na Vancouver 2010 Nodar Kumaritaszwili
-
[B5 AFN] Kopcenie na niebiesko
http://www.reampoland.pl/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jedzie ktos grupowo do rogala ??, mocy przybywaj --- > zapisy http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_chip_grupowy_w_mazowieckim_u_slynnego_mistrza_rogala-t116598.0.html
-
[INNE]Półsyntetyk do 1.9 AVB
zalej mu motul specyfic 5w40 505.01 , i bedzie git
-
[ALL B6] Jak wyjąć radio z navigation plus ?
sa specjalne wyjmaki do radia w audi takie ja na linku http://allegro.pl/item888715976_klucze_wyjmaki_do_demontazu_radia_audi_dar_65240.html
-
[INNE]Półsyntetyk do 1.9 AVB
jesli silnik jest w dobrej kondycji i weczesniej był zlany pełny synt to taki powinien miec do konca exploatacji
-
[ALL B5] Filtr oleju firmy BUGUS??!!
ewentualnie polecam filtry KNECHT , MANN,
-
[ALL] Przepływka od AWX vs AJM ?
podepnij od BKE
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
na dzien dzisiejszy pasuje im termin 29 kwietnia , moze witek sie zgodzi przyjac turdzi o miesiac wczesnieja skasuje go jako grupowy, a reszta grupy pojedzie w innym terminie bo mi marzec niebardzo pasuje:(
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
29- 30 kwietnia ??
-
[ALL B5] Termostat do AJM
termostat kup tylko ori, a moze nagrzewiniczka ci ine trzyma ?
-
[B5 AFN] Passat - notlauf - pełne logi. HELP :)
Mathis, turbo -->http://www.reampoland.pl/, bedzie Pan zadowolony:) kata zastap zwykła rurka , a czujnik wymien
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
bialy986 odnosnie czy sprawdzac cos w aucie , był o tym watek poszukaj , a autko i tak sami sprawdza przed zabiegiem sami ocenia wytkana mu usterki i błedy jeli takowe beda:)
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
w zaleznosci ile bedzie aut
-
[ALL B5] Fotele elektryczny - recaro
uzywałes szukajki ??