Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AJM] Chyba koło dwumasowe. Pilne
mysle ze postwaies dobra diagnoze
-
[B5 AEB] Świeci kontrolka oleju i zawory stukają
wypłucz silnik sprawdz co jeszcze mu dolega i zalej do tego silnika 10w60, full syntetic , polecam vavoline ewentualnie castrol to pomoglo niejednemu silnikowi z typu AEB , to ze zaswieci sie kontorlka to wada (przypadłosc aeb), nie przejmuj sie wylacz silnik odpal i jedz troszke spokojnie wszytsko wroci do niormy , tam wystepuje problem z cisnieniem , zalej 10w60 fully synt, 3/4 poziomu bagnetu, kontroluj olej
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
witam , ja miełem taki problem w vw bora , u mnie wystapiło to samo wymieniłem plyn ale to ne byla wina pompy abs, wystarczyło lekko ruszyc autem z obciazeniem i okazalo sie lołzysko sztuk 2 pozdro
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
lucas = trw , zimmermanna kup
-
[B6 AWX] RNS-E
racja akjam co wedle Ciebie wniósł ten post do dyskusji ? OT
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
tez mam połamany , czy taki zatrzak będzie pasował do b6/b7 ? http://moto.allegro.pl/item800241618_nowy_przycisk_podlokietnika_a4_passat_golf_bora.html
-
[ALL B7] jak nie dać się wyrolować PZU??likwidacja szkody..
ubezpieczalnie daja tzw bonus , ze ine tracisz znizek , tylko inechcetnie o tym mowia , i mozna to wykorzytac raz w roku, idz tam gdzie ubezpieczales , i ppros o taki bonus , osobiscie to przerabialem, tylko ze w compensa
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
gwintownik , 10.1 , a co do opiłków ktore moga wleciec to po wykreceniu swiecy wlacz zaplon i zakrec berz grzania takjabys chial odpalac odrazu przez okolo 5 s. bedzie ok , nic nie boj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pytaj chudineze na pw , ale z zasiegnietych info wiem ze cos kolo 19 grudnia
-
[B7 BKE] Prośba o analizę logów
temperature pokazywal ok , ale ma strasznego mula , wolno sie rozkrecal nie wiem czy to turbinka daje slabo czy n75 , a moze egr i kat ???
-
[B7 BKE] Prośba o analizę logów
witam , BS sa w linkach podane
-
[B7 BKE] Prośba o analizę logów
witam prosze o ocene i analize logow wraz z opisem co jest nie tak , jest to , bora 99r, AJM, tdi, http://www.sendspace.com/file/d8cdpp - grupa 3 bs http://www.sendspace.com/file/o592yg - grupa 11 bs
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały
-
[B7 BKE] Jak wyjąć lampę lewy przód?
lewa twarza do auta ? jesli to lampa od filtra to musisz zdemontowac tylko te dolot a jak i jak masz sprawne rece to podwarz zarowke h7 lekko do gory i ona wyskoczy a wkladasz najpierw taka blaszka do gory i dociskasz do dolu i wskakuje na swoje miejsce
-
[B5 AJM] Jaka turbina?
dasz rade wyjac sam , 1 raz jest zawsze wqrr,(ja sie wqr. przy a6 1.8t)ale bedzie dobrze , zaopatrz sie w dobre narzedzia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
niezle niezle 6 sztuk nas bylo oby wiecej bylo nas natespnym razem a co do pogody to fakt bylo zimno ale ciepelko na nozki i jest git:), pozdrawiam wszytkich ze spota
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie to moze zostaniecie na spocik zamojski ? o 15 ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
2 w 1 duzo atrakcji jak na zamosc na jeden dzien :D: a pozniej bedzie ccisza pozdr
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie no co ty , az tak dobrze to nie ma ps. chudieneze sam dlubiesz przy autku czy masz jakiego mechaniora , od klockow oleju,itp ? jak cos to pogadamy na zlocie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bede tam nawet na 2 autka:)
-
[b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?
daj zawias od s-line i felunek 18 np.http://moto.allegro.pl/item751697567_nowe_felgi_18_5x112_mercedes_audi_vw_seat_skoda.html a co do chromu to ja bym szedł w matową czerń
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
preparat do czyszczenia hamulcówhttp://www.oilsandsprays.com/wurth-brake-cleaner-500ml-5-p.asp zalezy od stopnia zanieczyszczeni kolektora w ojca b5 dało rade
-
[B5 AFB] Jakie tarcze i klocki
uzyj , temat wałkowany 1000 razy
-
[B6 AVF] Problem z zaworem egr
darios30 wymontuj i wyczysc EGR , uzyj opcji szukaj jest opis całej czynnosci
-
[B6 AMB] Jaki zamiennik filtra oleju z Filtrona??
tylko KNECHT ostatecznie MANN !! :>[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 22:08_________________________________________________ tylko KNECHT ostatecznie MANN!!