Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. cze biale wygladaja estetyczniej:), a dymione moga kojarzyc sie z okleina
  2. moze lepiej teraz zrobic lampy na zime i chip a na lato kołka ?? ładnie wyglada
  3. liqui moly top tec 4100, 5w40 , lub motul specyfic 5w40 , bedzie gites , tylko kup dobre filtry(knecht lub mann) i zrob płukanke
  4. na przod ATE na tyl LUCAS, a tarcze zimmerman a jak nie to zestaw ferrodo + brembo
  5. 1 kup potrzbne czesci 2 instalacji w drzwiach pewnie nie masz wiec musisz wiazke ciagnac z przednich drzwi , 3 domykanie szyb z pilota musisz dobrze podpiac zeby dzialal system komfortu, pozniej vag i chyba tyle
  6. liqui moly top tec 4100, 5w40 , lub motul specyfic 5w40 , bedzie gites , tylko kup dobre filtry(knecht lub mann) i zrob płukanke
  7. chudineze na jaki dzien zatwierdzasz spocik??
  8. witam na co zwracac uwage przy przedłuzniu oferty AC w compensa ? autko mialo otarcie na błotniku prawy przod w 1 roku trwania ubezp, sprawcy nie znaleziono ,naprawe zrobiłem ze swojego casco, jaka wartosc auta podawac , sredna , najnizsza czy najwyzsza? czy warto wykupic asistance .prosze o porady
  9. witam jakis czas temu w a6 AEB(98rok) wymieniałem turbinke i przepustnice,kupiłem uzywana z innego silnika AEB, numerów nie sprawdzałem ale wszytsko działało , jak masz mozliwosc wez na probe podlacz i sprwdz jak nie to oddasz pozdr
  10. po pierwsze to w oglosznie jest ze za szt. a 2 to ze czysta ciekawosc , a nie chcec posiadania
  11. tylko ciekawosc , mam lucasa na tyle , glowa spokojna , ale dzieki za troske
  12. witam czy ktos z was zna te klocki hamulcowe? warto sie tym interesowac ? co wy o tym sadzicie , dzieki za wszelkie uwagi i pozdrawiam http://moto.allegro.pl/item741322830_klocki_tyl_audi_a2_a3_a4_a6_a8_citroen_c2_c3_c4_c8.html
  13. podaj komus niech sprawdzi po VIN-ie, ktore leza do twojej a4, a co do klockow na tył polecam TRW LUCAS:), pozdro
  14. nie wybieram sie , nie bedzie mnie:(
  15. autko ma ladny kolor i kola , tył auta wyglada słabo
  16. witam dla zainteresowanych dobre ceny alufelg z oponkami lub nie -->> http://www.wheel-base.co.uk/product.asp?cat=138
  17. włAsnie leci meczyk hetman zamosc - wisła kraków , ps, sorki a OT
  18. ten drugi link to moim zdaniem felgi s-line , chyba ze sie myle niech ktos poprawi lub potwierdzi osobiscie to 1 bardziej mi sie podbaja , co do ceny to fakt nie za drogie , repliki sa troszke tansze
  19. tokyo drift, fast and forious?? słabość
  20. ja naprzykład mam CENTRA FUTURA+, i daje rade elegancko wszytko ok , a przy tym mam webasto
  21. pazdziernikowy spocik na 18.10.2009?? zostanie zatwierdzony czy moze inne terminy ,pozdro
  22. dobre ladnie dopracowane to automatyczno mechaniczne on /off radia
  23. ja bym brał ATE , , obecnie mam takie a przodzie i lucasa na tyle hamuje ok :>, no i jeszcze zdałby sie płyn wymienic jak masz starszy niz 2 lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.