Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. elo tutaj masz watek --> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26905.0.html;highlight=zawieszenie+b6 skoro pasuje w jedna strone to mysle ze w druga tez powinno byc to samo
  2. witaj jest sklep elektron , na skrzyzowaniu kolo strazy pozarnejja tam kupowałem do vw bora h4, 4 przetowrnice za 470zł z zarnikami , 6000k , efekt całkiem niezły jak chcesz zobaczyc napisz pozdro[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:12_________________________________________________ nie jakoś czasu nie miałem musze wgrac nowego wina bo mi sie licencja skonczyła a z pc to za zimno zeby tak chodzic a po zatym na dniach jade do jakiegos maigika zeby błedy usunac to przy okazji logi zrobi zagadaj do cichyzamosc, albo do chudineze, z tymi logami , bo u magika za tkie cos zaplacisz:) a i błedy ci skasuja
  3. dzbanek1987 abs- chrobotanie przy hamowaniu , na sliskiej nawierzchni i nie tylko esp - chrobotanie przy gwałtownym starcie(ruszaniu)na sliskim (błyska , miga pomaranczowa kontrolka z samochodzikiem i sladami za nim) prosciej juz chyba sie ine da wyjasnic, nic nie boj zaby tak ma byc jak chrobocze to znaczy ze działa
  4. zapytaj BART-S on tez ma avanta i powie ci co i jak sam ma załozone dystanse , ja obstawiam 12mm, max 15mm
  5. dokładnie to chłopie esp cie blokuje a moze trzymasz noge na hamulcu i abs , tez takie dzwieki wydaje teraz sprawdz jak u ciebie ejst tez odwilz to przejdz sie i nasłuc**j czy tak sie dzieje , mozesz tez porownac z inna b6 jesli masz mozliwosc pozdro wesołych
  6. damian0911 podłaczyłęs sie do auta ? dałes rade?
  7. a dlaczego na 76% a nie np 83%??
  8. hamer --> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12049.0.html;highlight=elsa
  9. rafalex sie pomysli , jeszcze czasu troszke jest czy ktos wie gdzie hamowali te auta ?---->
  10. maxxxo 1. zalatw sobie kable i podalacz do innego aku bedzie miał wtedy na podtrzymanie , i w tym czasie odpinasz swoj a podpinasz nowy aku 2. zastosuj taki jaki jest zalecany do twojego auta 3. z tego co wiem nie stosuje sie mocniejszego aku , moze wystapic problem z ładowniem aku(bedzie niedoładowany) 4. bedzie prosze wesołych
  11. zalezy jaka kaska dysponujesz i czego oczekujesz od tych tarcz, ATE uzyj jest tego masa -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
  12. racja mam ten sam aku juz okolo 14 miesiecy i jak narazie daje rade(webasto)
  13. fotek brak a tak sie starałem
  14. bosch http://moto.allegro.pl/item852795626_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_bosch_1_9_tdi.html beru http://moto.allegro.pl/item857603597_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_beru_92mm.html ps.u mnie siedza beru
  15. natył polecam zimmermana, miekkie klocki ale jak narazie spisuja sie dobrze , tarcze mam ATE
  16. niuniek222 kiedys taka mieszanke stosowano, a moze lepiej denaturat zawsze cos rozmrozi
  17. jak stwierdziłes ze nie masz domykania szyb ? przytrzymaj przycisk otwierania auta jak szyby zjada to masz domykanie szyb , chyba ze masz niezakodowany kluczyk
  18. elmo814 odpowiedział(a) na ixdude temat w Audi A4 B5
    odmrazacz lub jesli nie masz daleko to zony suszarka do włosow i przedłurzacz :>
  19. ja kupowałem swiece beru , szybko i sprawnie zapytaj sprzedawcy http://moto.allegro.pl/item852795626_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_bosch_1_9_tdi.html
  20. zapnij vaga i zobcz czy sa jakies błedy
  21. te oto powinny pasowac http://moto.allegro.pl/item846188179_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6_avant.html http://moto.allegro.pl/item853406840_wycieraczki_bosch_55cm_audi_a4.html obstawiam ten 2-gi link sam tez szukam
  22. http://moto.allegro.pl/item846188179_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6_avant.html
  23. to jest urok tego silnika miałem tak w a6, zalej go olejem 10w60 syntetic , agip lub castrol , bedzie ciszej , niejednemu aeb juz to pomoglo pozdrawiam ps. a czy w czsie jazdy nie zaswiecala ci sie kontrolka oleju ?? ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.