Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. --.>http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100109/GRY03/641561804
  2. przeczekaj zime , pozniej uderz do kolegi TOM_77 , on zaproponuje ci cos dobrego w dobrej cenie
  3. elmo814 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
  4. taki woz jak miała druzyna A , mozna do niego dołaczac baki ma homologacie na okolo 260L, BEZ JAJ
  5. do diesla nie stosujemy strumienic(zjawisko rezonansu) ,wiec jak juz wymiana to kata, , szukaj moze z angola lub z rozbitka na portalach internet.
  6. nigdy nie mow nigdy, tylko wiedz ze dieslem jezdzi sie inaczej niz benzynka , :gwizdanie:, a moze to wina kierowcy
  7. ralfik dowiedz sie jak wyglada sprawa z przegladem technicznym , bo jak dobrze pamietam np. w irlandii i anglii musi byc kat , bo tam badaja chyba zadymienie
  8. sa tansze:) http://allegro.pl/item844636691_lozysko_audi_a4_b6_b7_od_00_a6_c5_a8_nowe_skf.html http://allegro.pl/item863238418_lozysko_kola_przod_audi_a4_a6_a8_passat.html http://allegro.pl/item864740440_lozysko_kola_audi_a4_a6_a8_vw_passat_przod_99.html dokładnie ejst tak jak napisał piotrsob1
  9. zadzwon do mnie to o 1.8t kodzie AEB ,torszke ci powiem nawet kata wywale i i turbawe wstawiena szybkosci , a no i jak zaworki jak beda klepac lub popychacxze mam na to recepte
  10. odpowiedni dział ?????
  11. nie powinno tak byc podepnij VAG-a
  12. Damian0911 jak chcesz wiem kto ma 2.8, avant w Q, wyjebista fura,rok 2000 sorki pany ze za nieobecnosc
  13. kurde nie wiem czy bede obecny , zadzownie jak cos
  14. mozna nie miec OC tylko musisz wypowiedziec wczesniej bo jak tego nie zrobisz to ci automatycznie przedłuza , wiem to z doswiadczenia
  15. sprawdz tez poduszki pod silnikiem i skrzynia jak sa pdadniete to wymieniaj tylko na ori , po wymianie na zamienniki bedzie gorzej niz na obecnych
  16. tak , dobre zestawienie knecht ewentualnie mann i motul specyfic 5w40,
  17. ten GOLD ze statoila to zwykła ropka do ktorej leja okolo 2 wiader uszlachetniacza na cała cystarne , info zasiegniete od pracownika obsługi stacji paliw:) jak sie dowiem jaki to uszlachetniacz dam znac:), to moze i na opale da sie zmiagac
  18. witam było juz o tym uzyj
  19. ktos by sie pisałhttp://www.a4-klub.pl/smf/kubki_kluboweiii_tura-t68748.0.html
  20. 1 lub 4, jesli bedzie lekka sciema szybek bedzie miód malina
  21. w sprawie czesci napisz do klubowicza TOM_77

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.