Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
--.>http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100109/GRY03/641561804
-
[B5 AHU] Jakie drązki kierownicze
przeczekaj zime , pozniej uderz do kolegi TOM_77 , on zaproponuje ci cos dobrego w dobrej cenie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zielony
-
Ślisko
- Szukam diesla z dużym bakiem
taki woz jak miała druzyna A , mozna do niego dołaczac baki ma homologacie na okolo 260L, BEZ JAJ- [B6 AWX] Wymiana katalizatora
do diesla nie stosujemy strumienic(zjawisko rezonansu) ,wiec jak juz wymiana to kata, , szukaj moze z angola lub z rozbitka na portalach internet.- [B6 AWX] Gaśnięcie silnika przy ruszaniu
nigdy nie mow nigdy, tylko wiedz ze dieslem jezdzi sie inaczej niz benzynka , :gwizdanie:, a moze to wina kierowcy- [B6 AWX] Wymiana katalizatora
ralfik dowiedz sie jak wyglada sprawa z przegladem technicznym , bo jak dobrze pamietam np. w irlandii i anglii musi byc kat , bo tam badaja chyba zadymienie- [ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
sa tansze:) http://allegro.pl/item844636691_lozysko_audi_a4_b6_b7_od_00_a6_c5_a8_nowe_skf.html http://allegro.pl/item863238418_lozysko_kola_przod_audi_a4_a6_a8_passat.html http://allegro.pl/item864740440_lozysko_kola_audi_a4_a6_a8_vw_passat_przod_99.html dokładnie ejst tak jak napisał piotrsob1- [B5 AFN] Świece żarowe Jakie wymiary?????
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zadzwon do mnie to o 1.8t kodzie AEB ,torszke ci powiem nawet kata wywale i i turbawe wstawiena szybkosci , a no i jak zaworki jak beda klepac lub popychacxze mam na to recepte- [B6 AWX] Prośba o analizę błędów
odpowiedni dział ?????- [ALL B6] Kilka pytań odnośnie B6
nie powinno tak byc podepnij VAG-a- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Damian0911 jak chcesz wiem kto ma 2.8, avant w Q, wyjebista fura,rok 2000 sorki pany ze za nieobecnosc- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kurde nie wiem czy bede obecny , zadzownie jak cos- [ALL] Sprzedaż auta
mozna nie miec OC tylko musisz wypowiedziec wczesniej bo jak tego nie zrobisz to ci automatycznie przedłuza , wiem to z doswiadczenia- [ALL B5] A4B5 1.9TDI - Tuning (od czego zacząć)
usun tez kata- [B5 ADR] Wibracje drążka zmiany biegów
sprawdz tez poduszki pod silnikiem i skrzynia jak sa pdadniete to wymieniaj tylko na ori , po wymianie na zamienniki bedzie gorzej niz na obecnych- [B6 AWX] Wymiana oleju + filtr oleju i co jeszcze?
tak , dobre zestawienie knecht ewentualnie mann i motul specyfic 5w40,- DieselGold na Statoil
ten GOLD ze statoila to zwykła ropka do ktorej leja okolo 2 wiader uszlachetniacza na cała cystarne , info zasiegniete od pracownika obsługi stacji paliw:) jak sie dowiem jaki to uszlachetniacz dam znac:), to moze i na opale da sie zmiagac- [B6 BFB] Czy za pomocą tego ustrojstwa zdejme kod pin z immo ??
najlepiej zapytac sprzedajacego- [B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
witam było juz o tym uzyj- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ktos by sie pisałhttp://www.a4-klub.pl/smf/kubki_kluboweiii_tura-t68748.0.html- [ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
1 lub 4, jesli bedzie lekka sciema szybek bedzie miód malina- [B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
w sprawie czesci napisz do klubowicza TOM_77 - Szukam diesla z dużym bakiem