Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AGB] Co sądzicie o takiej kombinacji tarcze + klocki przod
klocki zimmerman mam na tyle-( miekkie sa) sprawuja sie dobrze jak narazie nie piszcza le zrobiłęm niewiele km a co do tarcz to mysle ze ATE , tylko nie wiem jakimi pieniedzmi dysponujesz najlepiej ci doradzi devastation
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kalendarzyk jest najs
-
[ALL B6] Panel klimatronika - jaki kupic
jak w stawisz z b7 , wystepuje problem z grzaniem tylnej szyby, reszta powinna dzialac , przedkodowaniu, pod twoje autko, jesli sie mysle prosze mnie poprawic:
-
[ALL B6] Kamera cofania
sa tez takie co maja dwa w jednym , demontujesz jedno ze swiatełek oswietlajacych tablice a wstawiasz tam kamerke i oswietlenie w jednym , temat byl juz omawiany np-->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t85551.0.html;highlight=kamera+cofania
-
[ALL] Co sądzicie o tarczach 4MAX ???
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9904902, osobiscie mam klocki na tyle i sprawuja sie dobrze , jak posmigam dluzej to cos wiwecej napisze , nie kombinuj
-
[ALL B6] Concert II / RNS-E
mysle ze w b6 jest tak samo jak w b7 w tylnym prawym nadkolu musisz zdjac prawy boczek z bagaznika, w zasadzie to blizej słupka
-
[ALL B6] Jakie kosmetyki do wnętrza
o włąsnie i to mi sie podoba dostepne sa w sklepach motoryzacyjnych ?
-
[ALL B6] Jakie kosmetyki do wnętrza
witam panowie jakie kosmetyki polecacie do do srodka b6/b7? czym lepiej czyscic te gumowane elementy, oraz plastiki pozdawiam
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
nie lej nic to syf, jak juz masz lac to na cały zbiornik ropki dolej 300ml MIXOLU
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wstaw rure albo tłumik przelotowy, to sa 2 opcje , co do strumienicy nie wstawiaj bo bedziesz mial rezonans i beda wystepowały zawirowania w układzie wydechowym , zapomnij najlepiej o strumienicy , a co do dziwnego dzwieku to moze masz rozwalona plecionke a nie kat, sprawdziłes to?? a czy w 1.8 sonda nie jest przed katalizatorem?? bo jak jest to bedzies zmisiał oszukac czujnik bo bedzue wywalało bład, jesli mowimiy o benzynie tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item823433854_tlumik_przelotowy_awg.html tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item825362533_tlumik_przelotowy.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dokładnie , u michalskiego ale z tego co wiem cichy zamosc tam robił i nie poleca !! zaplacił 200, moim zdaniem duzo pogadaj z tłumiki - gruchot wyjdzie ci taniej, ładniej ale nie szybciej :DD PS. dlaczego chcesz usunac kata ? cos sie dziej z autem? czy to taka nowa moda weszła ze kazdy usuwa kata , jaki masz przebieg? moze lepiej na poczatek sprawdzic EGR
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
ja mam na to inny sposob o ile dobrze zrozumiałem , podnosze autko z prawej strony przod zdejmuje kolo i osołone nadkola , stawiam koziołka małego koziołka zeby nie spadł z podnosnika i na luzie sobie działem , oczywiscie z dobrym zestawem kluczy tak wymieniałem turbinke i kata w 1.8 T aeb , pozdro all
-
[ALL B5] Jaki rodzaj lakieru mają te auta ?
zajrzyj do ksiazki o ile posiadiadasz albo zobacz na wlepce powinno byc oznaczenie
-
[B5 1Z] Wymiana sprężyn i amorów (przód i tył)
moze cos bylo wymieniane na nizsze , kupcie http://moto.allegro.pl/item826326547_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap.html, i do tego ori sprezyny uzywki i powinno byc ok , szkoda kasy na inne zestawienie
-
[ALL] Wytrzymałośc zawieszenia a opony o niskim profilu
225/45/17 dłuzej polatasz , a z tego co wiem to az tak złych drog nie ma w irlandii , zalezy jeszcze gdzie mieszkasz, tutaj musisz sie zdecydowac i pojsc na kompromis pomiedzy wielkoscia kol a wytrzymaloscie zawiasu pozdr
-
[B6 AVF] Czy podejda takie swiece?
uderz tutaj dowiesz sie all, wysyka szybka , bardzo dobry kontakt i doradztwo , olecam, sam kupiłem narka http://moto.allegro.pl/item818819495_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_beru_92mm.html z tego co widze to sa dostepne swiece o takim oznaczeinu jakie ci sa potrzebne
-
[ALL B7] Zapięcie pasa.
tak jak pisał WASKI wymien zaczep i podepnij vag, autko nie bylo walone ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
powitac mozesz sie tez udac na ul. zagłoby na przeciwko salonu opla zakładaja gaz i tam tez wstawiają i usuwaja haki, co do uchywtu , nic nie pomoge, poczytaj te watki --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 o widze ze data spociku juz ustalona kto wpada rzucac sie sniezkami ( o ile bedzie snieg)
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
uderz do tom 77 http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html on ci doradzi i dobre ceny da
-
[B7 BKE] Wydajniejsze turbo??
turbo kup sobie od AWX lub AVF bedzie pasowało skoro masz IC wtedy u rogala jewtses w stanie osiagnac jakies 170 kucy, pozdro , uwazaj na sprzegło:P
-
[B5 AFN] Przy wymianie świec jedna zerwana
rozwierc to wiertełekim 3 , delikatnie i powli zeby glowicy nie uszkodzic ewewntualnie trzena naciac np przcinaczkiem lub malenkim lub ostrym srubokretem plaskim tak swiece zeby mozna ja bylo wykrecic , pozniej czeka cie pluanka i wymiana oleju
-
[B6 AYM] Problemy z odpaleniem
nieststy nie mormalne ,pompa jest ok ? nie mruga ci w czasie jazdy kontorlka od swiec? sprawdz świece,
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
co go gałki s-line 5biegowa to sa takie, zapytaj tom 77[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 11:07_________________________________________________ Program ... sam nie wiem. Mysle, ze jak podejme temat to nie bedzie to tylko program. Narazie jeszcze troche wizualnie ja poprawie. Szukam foteli s line ale calych skorzanych, wydechu podwojnego od 2.5, karbonu do wnetrza, dobrych 19, kiery r8/tt, podsufitki czarnej i najlepiej zawiechy gwintowanej. Troche jeszcze pracy przede mna tutaj sa fotele:)-->http://moto.allegro.pl/item803769459_skora_audi_a4_s_line_2006_kpl_idealna.html
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
- [B5 BRB] Ułamana korbka do podnoszenia szyby ; drzwi w lewym tyle
kup z anglika , lub ze szrotu, sadze ze bedzie najtaniej - [B5 BRB] Ułamana korbka do podnoszenia szyby ; drzwi w lewym tyle