Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiem gdzie (urwali mi tam linke od recznego kiedys w vectra b, to cholerni rzeznicy , napier.alaja tam czasami młotkiem polecam zakład na szczebrzeskiej, SWS,za dworcem pkp jakies 100m dalej w lewo i pozniej za budynkiem w prawo w brame , i szukac zółtych drzwi od gazazu, rozmawiac z panem markiem , ja korzytam z jego usług, w vw bora mojego padre , zapłaciłem 35 i jest zrobione dobrze oczyszczone zakonserwowane i wykonane precyzyjnie,, spisuje tez co ci robił kiedy itp tid wiec jakas tam historia jest pozdro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzieki wojci za linki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co za łos, pewnie taki mechanik jakie narzedzia powiedz gdzie to robiłęs bedzie przestroga dla innych
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100205/ZAMOSC/919408982 i jak tu kur.a jechac do serwisu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie znacie jakies stronki z autami w niemczech? kilka znam ale jak mozescie napiszce na jakich wy przegadacie i szukacie aut
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zjast , zjazd
-
[B5 AJM] Bicie (odgłosy basowe) w tylnim lewym kole
sprawdzcie tez zawartosc sniegu - lodu w felgach od wew strony, miałem tak i chuczało
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to chociaz ,moze zawitamy do kogos na spocik np chelm w tym miesiacu a za miesiac lbn ?urozmaicenie jakies bybyło
-
[B6 AVF] Charczenie silnika przy spadku obrotów
jesli nie masz kata w swoim dieslu to turbinka sie konczy , , jak zabierasz noge z gazu to jest ten dziwny dzwiek? , jesli tak to turbina , przerabiałem taki temat w AEB tylko ze to benz, ale jak maz mozliwosc na podmianke cos wsadzic to sprawdz, ja podmieniłem turba wraz z katem i bylo cacy, dzwiek znikł, autko cykało az miło
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
paliwo z lotosa , swieczki beru , aq roczny pali z 1szego po zgasnieciu kontrolki swiec:) tylko przy starcie lekko nim telepneło temp -27
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
strugaj kije , lub szykuj wielkiego grila , , jesli to spot zamojski to niewiele a jazeli lubelskie to musisz sie spostarac:) ja od siebie napisze cos kolo soboty wtedy bede wiedział czy bede i jak bede co zorganizuje , pozdrawiam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
poruszony temat byl, tylko nie ma za bardzo gdzie ,przydaloby sie np, do aeroklubu podejsc zeby zrobic zlot i ognisko na ich ternie - giełda samochodowa ,a pozniej ewentualnie bar, przydalooby sie wiecej osob zeby to konkretnie obgadac a tu frekfencja nie dopisała
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100118/ZAMOSC/864269816
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
cichyzamosc ma kabel ja mam lapka , zagadaj do niego niech kabel wezmie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Hooltay za kierownica;] tak sie kreci;] RADOM YouTube - Broadcast Yourself. pewnie ogladany 100etki razy ale warto
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ma ktos chcice na jakies gadzety klubowe? mozna by cos zamowic
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dobra , moze tez tak byc , tylko powiadom jarko co i jak- [ALL B6] Zawieszenie gwintowane - wymiana samych sprężyn na 1BA
załoz sobie sprezyny od 1BE a amory zwykłe i bedziesz miał i obnizone i komfortowe autko:), do - 30 mozna zastsowac normalne amorki- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
spoko mi pasuje , wpłace mu kase jutro na konto- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
damy rade z fotami , pewnie bedzie nowy klubowicz , jak ktos czyta watek to niech wezmie kabelek zeby podłaczyc b5, moj znajomy ma sie niby pojawic i chce podłaczyc pozdro all- [B6 AWX] Wymiana akumulatora + podtrzymanie - wykonane
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
witam serdecznie , odnosnie tego kalenarzyka to moze grupowy zakup ?? co wy na to- Ślisko
http://www.youtube.com/user/Kovibanana#p/a/f/2/qeCPuwtgXv8- [B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D moje BKE 115ps , poleciało 210 ja z bratem na pokładzie, - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post