Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. wiem gdzie (urwali mi tam linke od recznego kiedys w vectra b, to cholerni rzeznicy , napier.alaja tam czasami młotkiem polecam zakład na szczebrzeskiej, SWS,za dworcem pkp jakies 100m dalej w lewo i pozniej za budynkiem w prawo w brame , i szukac zółtych drzwi od gazazu, rozmawiac z panem markiem , ja korzytam z jego usług, w vw bora mojego padre , zapłaciłem 35 i jest zrobione dobrze oczyszczone zakonserwowane i wykonane precyzyjnie,, spisuje tez co ci robił kiedy itp tid wiec jakas tam historia jest pozdro
  2. co za łos, pewnie taki mechanik jakie narzedzia powiedz gdzie to robiłęs bedzie przestroga dla innych
  3. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100205/ZAMOSC/919408982 i jak tu kur.a jechac do serwisu
  4. panowie znacie jakies stronki z autami w niemczech? kilka znam ale jak mozescie napiszce na jakich wy przegadacie i szukacie aut
  5. sprawdzcie tez zawartosc sniegu - lodu w felgach od wew strony, miałem tak i chuczało
  6. to chociaz ,moze zawitamy do kogos na spocik np chelm w tym miesiacu a za miesiac lbn ?urozmaicenie jakies bybyło
  7. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    jesli nie masz kata w swoim dieslu to turbinka sie konczy , , jak zabierasz noge z gazu to jest ten dziwny dzwiek? , jesli tak to turbina , przerabiałem taki temat w AEB tylko ze to benz, ale jak maz mozliwosc na podmianke cos wsadzic to sprawdz, ja podmieniłem turba wraz z katem i bylo cacy, dzwiek znikł, autko cykało az miło
  8. paliwo z lotosa , swieczki beru , aq roczny pali z 1szego po zgasnieciu kontrolki swiec:) tylko przy starcie lekko nim telepneło temp -27
  9. strugaj kije , lub szykuj wielkiego grila , , jesli to spot zamojski to niewiele a jazeli lubelskie to musisz sie spostarac:) ja od siebie napisze cos kolo soboty wtedy bede wiedział czy bede i jak bede co zorganizuje , pozdrawiam
  10. poruszony temat byl, tylko nie ma za bardzo gdzie ,przydaloby sie np, do aeroklubu podejsc zeby zrobic zlot i ognisko na ich ternie - giełda samochodowa ,a pozniej ewentualnie bar, przydalooby sie wiecej osob zeby to konkretnie obgadac a tu frekfencja nie dopisała
  11. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100118/ZAMOSC/864269816
  12. cichyzamosc ma kabel ja mam lapka , zagadaj do niego niech kabel wezmie
  13. Hooltay za kierownica;] tak sie kreci;] RADOM YouTube - Broadcast Yourself. pewnie ogladany 100etki razy ale warto
  14. ma ktos chcice na jakies gadzety klubowe? mozna by cos zamowic
  15. dobra , moze tez tak byc , tylko powiadom jarko co i jak
  16. załoz sobie sprezyny od 1BE a amory zwykłe i bedziesz miał i obnizone i komfortowe autko:), do - 30 mozna zastsowac normalne amorki
  17. spoko mi pasuje , wpłace mu kase jutro na konto
  18. damy rade z fotami , pewnie bedzie nowy klubowicz , jak ktos czyta watek to niech wezmie kabelek zeby podłaczyc b5, moj znajomy ma sie niby pojawic i chce podłaczyc pozdro all
  19. witam serdecznie , odnosnie tego kalenarzyka to moze grupowy zakup ?? co wy na to
  20. elmo814 odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/user/Kovibanana#p/a/f/2/qeCPuwtgXv8
  21. cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D moje BKE 115ps , poleciało 210 ja z bratem na pokładzie,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.