Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AHU] Ogólne podzespoły do wymiany po kupnie auta
, sprawdz stan hamulcow, swiece przed zima , termostat:) itp , a czeci mozesz kupic tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html
-
[ALL B6] Problem z odpaleniem
mruga cie pewnie kontrolka immobilajzera, podlacz vaga
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie ktos z was uzupelnial i odgrzybial klime w swoim aucie i ten zaklad moze mi polecic, i jeszcze jedno jakie koszta
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
musi byc gdzies spalona zarowa , albo cos uwaliłes przy odblokowaniu , jesli jest ok gasnie kontrolka odpowiadajaca za spalona zarowke masz pakiet owietlenie ?
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem
a szukałes cokolwiek na temat błedow ? ogolnikowo - cisnienie wtrysk pompowyryskiwacza
-
[B6 AVF] Tarcze hamulcowe
u mnie siedzi na przodzie ATE na na tyle http://www.lewian.pl/ i jest git
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
marku damy rade sie podpiac w niedziele ? pozdro , mam mula
-
[ALL B7] Szarpie silnikiem przy wciśniętym pedale w podłoge
- [B6 AWX] Mój S-line
fotele s-line sa w b7 a te sa sportowe, a co do kiery to pewny nie jestem ale nie mialy znaczka raczej, jak cos to poprawcie mnie- [B6 AWX] Mój S-line
ładna, bezawaryjnej jazdy , dorzuc tempomat i wirusa- [B5 AEB] Wymiana tłumika środkowego na przelot.
co tu patrzec , a jak juz tak bardzo chcesz to np:http://www.motoallegro.pl/item1040567154_1_8t_audi_a4_vw_passat_zamiennik_katalizatora.html- [B6 AVB] Problem z podnoszeniem szyby przedniej kierowcy
zapnij vag-a, sprawdz czy nie ma błedów, zobacz jak wygladaja prowadnice, a co do kluczyka to trzeba kluczyk zakodowac na otwieranie i zamkanie szyb- [B6 AVJ] Amortyzaor
moze ci ktos powiedziec , bedzie to TOM_77- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
myslaleł o tym , i mysle ze ja stworze klubowa parasolke- [ALL] Wycena zużytego katalizatora
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t135029.0.html;highlight=skup- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak bedzie słonce to se kupie recznik jak narazie pada deszcz i szukam parasolkiD:::D:D- [B6 AWX] Nie grają tylne głośniki
sprawdz podłaczenie , i powiedz jeszcze jakie masz radio ? i czy od poczataku nie grały czy cos dlubałes i przestały- [B6 AWX] Bilstein b4
, napisz do TOM77 bedziesz mial ori w dobrej ceniie i zawsze dobrze doradzi- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
8E0 959 433 BS korby tyl , oswietlenie , nog przod tyl , kratki nawiewu, podsufitka , drzwi bok i dol , wizytownik, pakiet oswietlenie jednym słowem , tempomat pełny fis ,- [B6 AWX] Bilstein b4
schacs- [ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
http://allegro.pl/item1063145505_tuleje_poliuretanowe_poliuretan_audi_a4_a8_superb.html, moze to ta firma?- [B7 BPW] Wibracje
Soft i tak miałbyć zmieniony na oryginał u gościa który mi go wgrał, sam stwierdził że coś jest nie tak. Soft został zrobiony wirtualnie tzn. gość zgrał go, wysłał koledze, a po obróbce przez owego kolegę wgrał do sterownika. :polew: :oklaski: :bicz3:, za***iście zaoszczedziles na tym sofcie, pozdrawiam najlepszy soft znajdziesz na MINERALNEJ - wawa najleprze ASO - MINTERLNA wawa- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to czy bedzie b5 czy b6 nie wiedza nawet najstarsi indianie:):D:D:- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u mnie seriaa, az wstyd ale mam ochtke w vw borka, zmienic najlepiej na avf, bo cos zaczyna sie bulgotac w zbiorniu wyrownawyczym , i jeszcze dojdzie rozrzad , itp itd , wiec wolłabym cos innego z przbiegiem małym , 1.8 t , a pociagniesz kable ?? elmo chyba zmienia po wakacjach na b6 , a tak wogole mam paska 2007 . 2.0tdi lekko blotnik walony byl za 42 z ksiazka , avant- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie poleccie jakiegos dobrego mechnika z co by zrobil rozrzad i uszczlke pod itp , termostat, pompa wody... , w silniku AJM posiada 6-cio biegowa skrzynke, ewentualna wymiana silnika , jak juz wymiana to na jaki ?? AVF, AJM, ATJ, BKE, ? - [B6 AWX] Mój S-line