Treść opublikowana przez elmo814
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
bedzie 1:1 wazniejsze jednak zeby robercik dobrze pojechał
-
Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help
iveco, lub vw uzywam jak słuzbowe vw i jest jak wspomnial GILI tylko jezdzic , niec sie nie dziej , iveco tez jezdzi ale nie mialem z nim stycznosci, jest troszke starsze ale km bije oba przedłuzane
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy
marek ma racje klapy uzyj wd 40:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
troszke humoru
-
[B5 ADP] opłata oc
powiedz ile to OC kosztuje na 1.6
-
[ALL B5] -35mm
poszukaj porównania w dziale zawieszenie
-
[ALL B6] Spadek mocy przy 190
- [B6 AVF] Co oznacza ten błąd
przemik a co powiesz na temet EGR w b7 tam jest elektroniczny- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
od naszego szefa- [ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
bedzie stalo wyzej, diesel jest ciezszy- [B7 BKE] Ewidentny błąd g70 ??
chyba bez logow sie nie obedzie , jak narazie bład usuniety , wtyczki przeczyszczone i po pewnym czasie wyskoczyly błedy 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 16486 - Miernik masy powietrza (G70): sygnał za niski P0102 - 000 - - - Sporadyczny Ramka zamrożona: Obroty silnika: 42 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 7.0 km/h Obciążenie: 0.0 % Cykl pracy: 99.6 % Bity binarnie: 00101100 Ilość powietrza/Obr.: 855.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw 16786 - Układ recyrkulacji spalin: natężenie przepływu za duże P0402 - 000 - - Ramka zamrożona: Obroty silnika: 1449 /min Moment obrotowy: 90.3 Nm Prędkość: 52.0 km/h Obciążenie: 31.8 % Cykl pracy: 99.6 % Ilość powietrza/Obr.: 425.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw 16485 - Miernik masy powietrza (G70): niezrozumiały sygnał P0101 - 000 - - Ramka zamrożona: Obroty silnika: 1428 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 53.0 km/h Temperatura: 38.7°C Ciśnienie rzecz.: 1162.8 mbar (bez jednostek): 0.0 (bez jednostek): 2.59 Temperatura: 80.1° zauwazyłem przy tym ze autko puszcza czarny dymek, i nie ma takiej mocy jak przed usterka ,- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
termin spota passuje ludkom ??- [B7 BKE] Ewidentny błąd g70 ??
witam czy ten bład oznacza ewidentne uszkodzenie przepływki prosze o potwierdzeni lub zaprzecznie ? czy moze oznaczac cos jeszcze? Adres 01: Silnik Plik etykiet: Brak Nr seryjny SW: 03G 906 016 FE HW: 028 101 212 7 Komponent: R4 1,9L EDC G000SG 9820 Kodowanie: 0000071 Kod serwisu: WSC 65251 Znaleziono 1 błąd: 16486 - Miernik masy powietrza (G70): sygnał za niski P0102 - 000 - - - Sporadyczny Ramka zamrożona: Obroty silnika: 42 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 7.0 km/h Obciążenie: 0.0 % Cykl pracy: 99.6 % Bity binarnie: 00101100 Ilość powietrza/Obr.: 855.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw Kody gotowości: 0 1 0 0 0- [B5 AJM] Problem z drugą wymianą Oleju
zalej 5w40 505.01 , nic sie nie stanie , chyba ze ci sie leje jak z wulkanu, bez obawa kiedys w a6 aeb z 10w40(połsynt) przechodzilem na 10w60(synt), i do tego robilem plukanke , zmienilem i bylo ok , jakos tak jakby silnik zlapał głeboki oddech i zaczął chodzic lepiej- [ALL] Głośniki tył a adapter pytanie
http://allegro.pl/item1068765849_glosniki_tyl_sub_adapter_do_audi_a3_a4_a6_a8.html i tyl zagra mialem ten sam problem przy nie ori radiu ps. mam taki adapter na zbyciu- [ALL] H7 czy H4 zamiast ksenonów
jak wyjmiesz to sie dowiesz jaka tam siedzi , kup taka sa i podlacz- [B6 AVF] Tarcze hamulcowe
kup sobie tarcze tutaj www.lewian.pl a i do tego klocki texar- Montaż LED zamiast postojówek
a u mnie jest błąd- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nowy kolega klubowy , loginu nie pamietam sorki , next spot za okolo miesiac , BTW gadaj z kilerem we wtorek na promenadzie:) zeby sie w koncu wzmc pojawil i moze lukas by wpadl swoim paliwozerca:)- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
vag-owanko moze okazac sie kosztowne:), ale tak ogolnie bylo spoko , w koncu sisotra b7 sie pojawila :>- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Chudineze, mowisz o np logach ? bp jak narazie to ja chciałbym sie podpiac i tak go sprawdzic , i ten dziwk pasow wylaczyc- [B5 AHU] Jakie sprzęgło do mojego ahu? nr nad. WAUZZZ8DZVA018765
zajrzyj w zakkładke rabaty promocje , tam znajdz kolege TOM_77- [B6 AVF] Błąd 01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201) proszę o pomoc
moze to pomoze , tez mialem uszkodzony czujnijk , a wymian 35 zl , nowy 40 zl w sumie 75 i hula http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic959579.html http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic842678.html, mi pomogl link 2- [All B5] Dolne listwy drzwi
mozna uzyc tez kleju do szyb- [B5 AJM] Dylemat.17 cali czy za duże?
moim skromnym zdaniem 17 to najlepszy kompromis pomiedzy wielkoscia a komfortem - [B6 AVF] Co oznacza ten błąd