Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. bedzie 1:1 wazniejsze jednak zeby robercik dobrze pojechał
  2. iveco, lub vw uzywam jak słuzbowe vw i jest jak wspomnial GILI tylko jezdzic , niec sie nie dziej , iveco tez jezdzi ale nie mialem z nim stycznosci, jest troszke starsze ale km bije oba przedłuzane
  3. marek ma racje klapy uzyj wd 40:)
  4. powiedz ile to OC kosztuje na 1.6
  5. elmo814 odpowiedział(a) na Inkognito temat w Układ Jezdny
    poszukaj porównania w dziale zawieszenie
  6. przemik a co powiesz na temet EGR w b7 tam jest elektroniczny
  7. bedzie stalo wyzej, diesel jest ciezszy
  8. chyba bez logow sie nie obedzie , jak narazie bład usuniety , wtyczki przeczyszczone i po pewnym czasie wyskoczyly błedy 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 16486 - Miernik masy powietrza (G70): sygnał za niski P0102 - 000 - - - Sporadyczny Ramka zamrożona: Obroty silnika: 42 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 7.0 km/h Obciążenie: 0.0 % Cykl pracy: 99.6 % Bity binarnie: 00101100 Ilość powietrza/Obr.: 855.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw 16786 - Układ recyrkulacji spalin: natężenie przepływu za duże P0402 - 000 - - Ramka zamrożona: Obroty silnika: 1449 /min Moment obrotowy: 90.3 Nm Prędkość: 52.0 km/h Obciążenie: 31.8 % Cykl pracy: 99.6 % Ilość powietrza/Obr.: 425.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw 16485 - Miernik masy powietrza (G70): niezrozumiały sygnał P0101 - 000 - - Ramka zamrożona: Obroty silnika: 1428 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 53.0 km/h Temperatura: 38.7°C Ciśnienie rzecz.: 1162.8 mbar (bez jednostek): 0.0 (bez jednostek): 2.59 Temperatura: 80.1° zauwazyłem przy tym ze autko puszcza czarny dymek, i nie ma takiej mocy jak przed usterka ,
  9. termin spota passuje ludkom ??
  10. witam czy ten bład oznacza ewidentne uszkodzenie przepływki prosze o potwierdzeni lub zaprzecznie ? czy moze oznaczac cos jeszcze? Adres 01: Silnik Plik etykiet: Brak Nr seryjny SW: 03G 906 016 FE HW: 028 101 212 7 Komponent: R4 1,9L EDC G000SG 9820 Kodowanie: 0000071 Kod serwisu: WSC 65251 Znaleziono 1 błąd: 16486 - Miernik masy powietrza (G70): sygnał za niski P0102 - 000 - - - Sporadyczny Ramka zamrożona: Obroty silnika: 42 /min Moment obrotowy: 0.0 Nm Prędkość: 7.0 km/h Obciążenie: 0.0 % Cykl pracy: 99.6 % Bity binarnie: 00101100 Ilość powietrza/Obr.: 855.0 mg/suw Ilość powietrza/Obr.: 0.0 mg/suw Kody gotowości: 0 1 0 0 0
  11. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zalej 5w40 505.01 , nic sie nie stanie , chyba ze ci sie leje jak z wulkanu, bez obawa kiedys w a6 aeb z 10w40(połsynt) przechodzilem na 10w60(synt), i do tego robilem plukanke , zmienilem i bylo ok , jakos tak jakby silnik zlapał głeboki oddech i zaczął chodzic lepiej
  12. http://allegro.pl/item1068765849_glosniki_tyl_sub_adapter_do_audi_a3_a4_a6_a8.html i tyl zagra mialem ten sam problem przy nie ori radiu ps. mam taki adapter na zbyciu
  13. jak wyjmiesz to sie dowiesz jaka tam siedzi , kup taka sa i podlacz
  14. kup sobie tarcze tutaj www.lewian.pl a i do tego klocki texar
  15. a u mnie jest błąd
  16. nowy kolega klubowy , loginu nie pamietam sorki , next spot za okolo miesiac , BTW gadaj z kilerem we wtorek na promenadzie:) zeby sie w koncu wzmc pojawil i moze lukas by wpadl swoim paliwozerca:)
  17. vag-owanko moze okazac sie kosztowne:), ale tak ogolnie bylo spoko , w koncu sisotra b7 sie pojawila :>
  18. Chudineze, mowisz o np logach ? bp jak narazie to ja chciałbym sie podpiac i tak go sprawdzic , i ten dziwk pasow wylaczyc
  19. zajrzyj w zakkładke rabaty promocje , tam znajdz kolege TOM_77
  20. moze to pomoze , tez mialem uszkodzony czujnijk , a wymian 35 zl , nowy 40 zl w sumie 75 i hula http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic959579.html http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic842678.html, mi pomogl link 2
  21. mozna uzyc tez kleju do szyb
  22. moim skromnym zdaniem 17 to najlepszy kompromis pomiedzy wielkoscia a komfortem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.