Treść opublikowana przez elmo814
-
[INNE] Żarowka LED h7 a fis
rezystory trzeba te zarowki to sciema wala blad, zamiast tych zarowek w halogenach, walnałbym hida 6000k h7
-
[ALL B7] Na jakie opony zmienić?
205/55/16- zima 215/60/17 -lato mysle ze bedzies zadowolony, chociaz zaj mam na lato 225/45/17
-
[ALL B7] Na jakie opony zmienić?
16 zima 17 lato , mysle ze to kompromis najlepszym miedzy komfortem a wgladem(16 to 205/55/16 dla a4)
-
[ALL B5] Dziurawa nagrzewnica w A4 (jak uszczelnić, bez wymiany? )
igos-s masz u siebie www.audiclubislands.com, oni ci pomoga, ps szukaj polskiego warsztatu albo dobrego kumpla mechanika
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przykro mi nie zamwiam nic narazie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
polecam Kabaret Limo Hitler Zmiana Nazwiska)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tez musze kupic , napisze do toma moze cos dobierze
-
Ulubione piwo!
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.joshuastjohn.com/content/bin/images/large/smithwicks.jpg&imgrefurl=http://www.joshuastjohn.com/content/smithwicks_large.html&usg=__vo7VZigellzLLvRgrS3DFIqgkYU=&h=420&w=319&sz=81&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=yzXLhRnYT2dXDM:&tbnh=153&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dsmithwicks%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D730%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=1066&ei=7AnXTL39HYaFswaB59GPCA&oei=7AnXTL39HYaFswaB59GPCA&esq=1&page=1&ndsp=35&ved=1t:429,r:12,s:0&tx=57&ty=57
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to spotujemy w grudniu ?
-
[ALL B7] Co to za kabel?
pisa lem ci juz ta kostka moze byc od poduszki pasazera przycisk on off, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=120324.0;highlight=4d0+971+636d, sprawdz za schowkiem , tam jest tez luzna kostka:), p.s szukaj
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
jesli sie myle poprawcie mnie ale wyglada to na air bag on/off pasazer(u mnie byla ukryta za esp:)
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
z twojego opisu wynika ze problem lezy nie w dzialaniu webasto tylko ze TY nie umiesz tego uruchomic, bo skoro probuje sie wlaczyc i mowizsz ze po chwili cichnie to znaczy ze cos robisz zle , czytaj zastosuj sie do instrukcji a zadziala , nie pstrykaj guzikami nic to nie daje
-
[B6 AVF] Brak swiateł stopu
sprawdz czujnik swiatel stopu pod pedałem koszt w aso cos kolo 40zł
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
podzielam zdanie kolegow, centra futura a u mnie siedzi i jet git,, polecam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
temat zamarł a jak twoje oponki marku ? pasuje juz wszystko
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
thermo top c, jest napisane
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
tu jest instrukcja thermo top c - nie mam pilota aktywuje webasto z kabiny 1 http://img18.imageshack.us/img18/8744/36491862.jpg 2 http://img801.imageshack.us/img801/7971/93932210.jpg 3 http://img827.imageshack.us/img827/6659/62354782.jpg 4 http://img576.imageshack.us/img576/2614/27080102.jpg 5 http://img831.imageshack.us/img831/6156/40514224.jpg 6 http://img28.imageshack.us/img28/2/74512055.jpg 7 http://img84.imageshack.us/img84/2564/67257450.jpg działaj, jesli pomogłem
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
jak pisal wyzej kolga arturb6 zawias rolkowy z castoramy, (u mnie 2.93 zł) pasuje idaelnie i ma taki ciemny kolorek oraaz wkrety w zestawie ktore pasuja polecam trzyma dobrze ale jak ktos chce mozna taki jezyczek lekko rozszerzyc i bedzie mocniej trzymal:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
obie kwestie wyjasnic mozna my sok i ogorki ,wojci i paraf reszte:) i sie wszytsko ładnie potoczy:)
-
[B7 BKE] Filtr cząstek stałych w 1.9 bke -Czy to możliwe?
zerknij w kody wyposazenia 0gg- bez dpf 7gg- z dpf
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jakies daty ? zielony po co Ci rozmiar oponek?
-
Urodziny Prezesa
wszytskiego najlepszego
-
[ALL] Jakie auta maja 5x100?
bora 5x100
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie czy jezdził ktos na tym oleju i moze podzielic sie uwagami ? norme spełnia ale nie wiem czy to syntetyk czy połsyntetyk? http://moto.allegro.pl/valvoline-durablend-diesel-5w40-5l-promo-i1269299000.html?? warto kupic taki olej
-
[ALL B7] Audi s-line 2005 silver
trwało to troszke ale watro bylo i banan http://img176.imageshack.us/img176/1556/dscn2374p.jpg i http://img684.imageshack.us/img684/6580/dscn2375.jpg i oraz http://yfrog.com/jyb7bke18092010j