Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. elmo814 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101230/PULAWY/996541357 udanego sylwestra i najlepszego w nowym
  2. podziel sie jak podłaczyles radio bedzie dla potomnych , mozesz wrzucic foto z instalacji i opisem ktore piny trzeba zmienic?
  3. ja mam takie zawias -22 1be, maja krotszy skok
  4. tu sa taniej http://motoallegro.pl/kluczyk-kluczyki-audi-can-nowy-oryginal-433-mhz-i1337588718.html
  5. nie ma co ogladac daj wiecej zdjec , gratuluje zakupu
  6. nie akceptuj tego , lepsza bedzie formacja!!!!
  7. wesołych spokojnych rodzinnych Świat Bożego Narodzenia zyczy Elmo z zona ktos sie pisze na kalendarzyk , szczegoły ---->>http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0??
  8. moga byc synchronizatory wywalone
  9. pomysl nad tymi co zaoferował marcin607
  10. , mysle ze to moze byc wina DPF ale to wróżenie z fusów, zmien auto w profilu
  11. tak na wojskowo:) a moze -->B7 TEAM
  12. bezawaryjności , i pokaz wnetrze
  13. demontaż od osłony na korbce opuszczania szyby pod która znajduje sie śruba mocująca korbkę.
  14. elmo814 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    kolega zuloo wkleił nawet fote Kiedyś też miałem problemy z silniczkiem po wyjęciu go i przeczyszczeniu działał ale tylko 2 miech i znowu to samo. Tak dwa razy go czyściłem i niestety była to krótkotrwała naprawa , kupiłem używkę i było git ;] nawet mam jeszcze gdzieś stary i jeden kupiony w zapasie. Fota umiejscowienia silniczków http://w811.wrzuta.pl/obraz/04332Sfvjaw/silniczki
  15. zacny bolid , dawaj foty ze srodka, bezawaryjnosci
  16. super zdjecie wyglada na zawor EGR
  17. a mi cos swita ze to kanal 61 albo 63 , moge sie mysli oczywiscie u siebie to robilem nie pamietatam teraz , zmienialem wartosc i zadzialalo , nic nie trzebe przekladac
  18. elmo814 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163561.15 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2773.30
  19. nadaje , zmien na 5w40 i nie bedzesz dolewał chyba ze ostro butujesz
  20. ...albo Denaturat :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.