Treść opublikowana przez elmo814
-
Spoty Puławskie
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101230/PULAWY/996541357 udanego sylwestra i najlepszego w nowym
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
podziel sie jak podłaczyles radio bedzie dla potomnych , mozesz wrzucic foto z instalacji i opisem ktore piny trzeba zmienic?
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
ja mam takie zawias -22 1be, maja krotszy skok
-
[ALL B7] Pilot sterowania centr. zamka padł !!! Czy można podminić elektronikę
tu sa taniej http://motoallegro.pl/kluczyk-kluczyki-audi-can-nowy-oryginal-433-mhz-i1337588718.html
-
[ALL B6] moje a4 ciagle sie zmienia :)
nie ma co ogladac daj wiecej zdjec , gratuluje zakupu
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
compensa
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
FORMACJA B7
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
nie akceptuj tego , lepsza bedzie formacja!!!!
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wesołych spokojnych rodzinnych Świat Bożego Narodzenia zyczy Elmo z zona ktos sie pisze na kalendarzyk , szczegoły ---->>http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0??
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
b7 section
-
[B6 AWX] Skrzynia biegów, zgrzytanie
moga byc synchronizatory wywalone
-
[ALL] Które felgi wybrać?
pomysl nad tymi co zaoferował marcin607
-
[B7 BRB] Problemy z uruchomieniem zimnego silnika, nierówna praca, drgania
, mysle ze to moze byc wina DPF ale to wróżenie z fusów, zmien auto w profilu
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
tak na wojskowo:) a moze -->B7 TEAM
-
A4 BKE - Moja nabyta A4
bezawaryjności , i pokaz wnetrze
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
, tak jest antonio
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
bardzo dobre jak to 1.9
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontowac boczek tylni tapicerki....?
demontaż od osłony na korbce opuszczania szyby pod która znajduje sie śruba mocująca korbkę.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
kolega zuloo wkleił nawet fote Kiedyś też miałem problemy z silniczkiem po wyjęciu go i przeczyszczeniu działał ale tylko 2 miech i znowu to samo. Tak dwa razy go czyściłem i niestety była to krótkotrwała naprawa , kupiłem używkę i było git ;] nawet mam jeszcze gdzieś stary i jeden kupiony w zapasie. Fota umiejscowienia silniczków http://w811.wrzuta.pl/obraz/04332Sfvjaw/silniczki
-
[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny
zacny bolid , dawaj foty ze srodka, bezawaryjnosci
-
[ALL B7] Co to jest???
super zdjecie wyglada na zawor EGR
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a mi cos swita ze to kanal 61 albo 63 , moge sie mysli oczywiscie u siebie to robilem nie pamietatam teraz , zmienialem wartosc i zadzialalo , nic nie trzebe przekladac
-
Kody climatronika Audi A4 B5
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163561.15 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2773.30
-
[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
nadaje , zmien na 5w40 i nie bedzesz dolewał chyba ze ostro butujesz
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
...albo Denaturat :>