Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. a ja myslałem ze TY Marku ogladałes sie za tak cudnym bolidem :D:D a nie motorami niezle te hondy byly ps. wojci spalanie wzrosło ?? Marku mozeby jakiegos barowego spota zrobic ? co ludki na to, termin zgrac na koniec maja naprzyklad?
  2. luzik ,przed samym LZ masz obwodnice na LHR wiec nie ucierpi, na sam hrubieszow masz wyjebiscie gladko uwazaj tylko na GRANDE PUNTO NA LHR kolorek hmmm kawowy, oraz na skode(kolor szampański) LHR E39 .. cos takiego to psy, lataja tam nagminnie na kamerce
  3. podłączył ktoś z was panowie ten moduł sd-2 pod halogeny w B5?
  4. nie wszyscy uwierz po chrzcinach ciezko
  5. skrecimymy wora jak wadnie na spota bierz tez łopate ja workow na 240L mam full:D:D:D:
  6. same plusy, chyba ze masz nadwage
  7. wesołych świat spokojnych, rodzinnych, smacznego jajka i zakrapianego poniedziałku
  8. elmo814 odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    knecht
  9. zamość lotos ON 5.04, shel -5.04
  10. http://www.mototok.pl/Komisja-Europejska-chce-duzych-zmian-w-oplatach-za-rejestracje-samochodow-a489 http://moto.wp.pl/gid,13320699,title,W-tych-samochodach-chcialbys-podrozowac,galeriazdjecie.html
  11. uderz do kolegi CTV w lublinie , dozynkowa 44 poszukaj na forum
  12. paraf ile masz k w lampach z przodu ?
  13. HEHE, zobaczysz numerki na swiatecznym spocie , dzis z nim sie widziaęłm i mowil ze bedzie na nastepnym
  14. chiałem LZ 42424, ale nie chial kierownik dac , mam LZ ...77
  15. chyba dark mind, tak cos czuje
  16. elmo814 odpowiedział(a) na elmo814 temat w Audi A4 B5
    dzieki, potwierdzi ktos jeszcze dla pewnosci? czerowne h&r 29 751HA ile w dol pasuja do 1.9 anant tdi?
  17. elmo814 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam serdecznie, panowie mam pytanie o ile obniza mi auto sprezynki zielone o numerze H&R 29 753 VA
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196565.0;all
  19. zobacz moj watek z a4 b7 , felgi model rs6 miałem 17 wez 18 i dobra oponke i bedzie miód malina
  20. jak da sie jechac i chrobocze to skrzynia , mialem taki przypadek w vw t4:)
  21. a wiesz jak to ogarnac? tzn gdzie wpiac bagaznik(czarno czerowny) , i jak wykombinowac z ta dioda?
  22. podpialem i dziala w 50% opis chudineze i grippen lecz jak otwieram to odskakuje klapa od bagaznika, i nie wiem do czego ten czerowno czarny i gdzie go podlaczyc, reszta mam wg, waszego opisu, a ai jeszcze kierunki musze znaleść, i musze sprawdzic czy tez szyby mam otwierane pilotem
  23. dzieki kolego adamjb bede działał, mam nadzieje ze nic nie spale: i pupa cos nie tak, zgadzaja sie tylko białe kabelki, nikt wiecje nie wie jakie kolory kabelkow ze soba polaczyc >?, mam ich troszke mniej niz u kolegi mentos
  24. ladne auto, jakie masz ET felg ? czy sa tam dołozone dystanse?
  25. w 100lycy jest pogodynka i snieg tam szybciej topnieje , z tyłu wyglada jak rosyjska łąda brak tylko paska uziemiajacego :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.