Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a ja myslałem ze TY Marku ogladałes sie za tak cudnym bolidem :D:D a nie motorami niezle te hondy byly ps. wojci spalanie wzrosło ?? Marku mozeby jakiegos barowego spota zrobic ? co ludki na to, termin zgrac na koniec maja naprzyklad?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
luzik ,przed samym LZ masz obwodnice na LHR wiec nie ucierpi, na sam hrubieszow masz wyjebiscie gladko uwazaj tylko na GRANDE PUNTO NA LHR kolorek hmmm kawowy, oraz na skode(kolor szampański) LHR E39 .. cos takiego to psy, lataja tam nagminnie na kamerce
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
podłączył ktoś z was panowie ten moduł sd-2 pod halogeny w B5?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie wszyscy uwierz po chrzcinach ciezko
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
skrecimymy wora jak wadnie na spota bierz tez łopate ja workow na 240L mam full:D:D:D:
-
[B7 BKE] Fotele S Line?
same plusy, chyba ze masz nadwage
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wesołych świat spokojnych, rodzinnych, smacznego jajka i zakrapianego poniedziałku
- [B6 AWX] Którą markę wybrać?
-
Ceny paliwa marzec 2026
zamość lotos ON 5.04, shel -5.04
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://www.mototok.pl/Komisja-Europejska-chce-duzych-zmian-w-oplatach-za-rejestracje-samochodow-a489 http://moto.wp.pl/gid,13320699,title,W-tych-samochodach-chcialbys-podrozowac,galeriazdjecie.html
-
[ALL] Hamownia Lublin lub okolice - gdzie ? za ile ?
uderz do kolegi CTV w lublinie , dozynkowa 44 poszukaj na forum
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
paraf ile masz k w lampach z przodu ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
HEHE, zobaczysz numerki na swiatecznym spocie , dzis z nim sie widziaęłm i mowil ze bedzie na nastepnym
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chiałem LZ 42424, ale nie chial kierownik dac , mam LZ ...77
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba dark mind, tak cos czuje
-
[ALL B5] Sprężyny H&R
dzieki, potwierdzi ktos jeszcze dla pewnosci? czerowne h&r 29 751HA ile w dol pasuja do 1.9 anant tdi?
-
[ALL B5] Sprężyny H&R
witam serdecznie, panowie mam pytanie o ile obniza mi auto sprezynki zielone o numerze H&R 29 753 VA
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196565.0;all
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w doborze felg
zobacz moj watek z a4 b7 , felgi model rs6 miałem 17 wez 18 i dobra oponke i bedzie miód malina
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
jak da sie jechac i chrobocze to skrzynia , mialem taki przypadek w vw t4:)
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
a wiesz jak to ogarnac? tzn gdzie wpiac bagaznik(czarno czerowny) , i jak wykombinowac z ta dioda?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
podpialem i dziala w 50% opis chudineze i grippen lecz jak otwieram to odskakuje klapa od bagaznika, i nie wiem do czego ten czerowno czarny i gdzie go podlaczyc, reszta mam wg, waszego opisu, a ai jeszcze kierunki musze znaleść, i musze sprawdzic czy tez szyby mam otwierane pilotem
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
dzieki kolego adamjb bede działał, mam nadzieje ze nic nie spale: i pupa cos nie tak, zgadzaja sie tylko białe kabelki, nikt wiecje nie wie jakie kolory kabelkow ze soba polaczyc >?, mam ich troszke mniej niz u kolegi mentos
-
[B5 AVG] Czarny AVANT 1.9 TDI by romus111
ladne auto, jakie masz ET felg ? czy sa tam dołozone dystanse?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w 100lycy jest pogodynka i snieg tam szybciej topnieje , z tyłu wyglada jak rosyjska łąda brak tylko paska uziemiajacego :polew: