Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. orientuje sie ktos , czy mechanizm obrotomierza z benzyny podpasuje do diesla ?
  2. podaj numer radia na pw, cos podzialam
  3. Michał
  4. ja je posiadalem , tragedia , na suchym jeszcze jak cie moge ale troszke wilgoci i juz zle a jak wpadniesz w wode to jak na łyżwach
  5. licze od gory tak jak sie ja montuje do manetki
  6. jaka zaroweczke? podlaczyłem tak jak pisał sobol i dzial mi tylko manetka (dół) ja w kostce manetki mam 6 pinow 1 2 3 4 5 brazowy ten juz byl 6czarnobrazowy ten juz był
  7. i pupa nie dziala
  8. kolega z forum mi podał taka rozpiske pinow , wiec ide rozlacze to i podlacze to tak jak napisales zobaczymy co z tego bedzie dzieki
  9. aju , czyli rozumiem ze wszytsko jest podłaczone własciwie tylko trzeba pobawic sie kodowaniem??
  10. wymiana licznka na fis o numerach 8D0 920 931T, był połfis 8DO 920 900H, auto b5 , polift usterki: - blad 01300 01311 01367 01582 18058 17978 dodam ze w liczniku kodowanie bylo 00140 po zmianie na 02140 błedy - 18058 oraz 17978 znikły,pozostale sa nie do usuniacia , oraz przycisk reset w manetce wylacza całkowicie FIS dodam ze manetke mam podlaczona z kostka szara w nastepujacy sposób matetka licznik 1 - 18 2 - 17 3 - -- 4 - 19 - 14,15,16 - masa
  11. kiedy to do ustalenia , 10min - 10zł ale pojade zobacze jake bolidy tam sa c\y cos negocjowac mozna przy zorganizowanej grupie itp na spocie pogadamy
  12. alo ludziska , interesuje was spot - gokart? jesli tak moge obgadac szczegoły i dam znac co i jak
  13. nie, sa w Bukowinie :D:
  14. felga 7.5 et 40 zawias -30 bedzie ok czy bedzie tarło? wyrowna sie kolo z rantem błotnika czy bedzie duzo schwoane? czy moze lepsza bedzie taka same felga z et 35
  15. Maciek- w sprawie auta nie , a reszte wysłaęłm na pw
  16. www.reampoland.pl oddział lublin i tylko tam
  17. jaka dawke ustawic do AHU z wtryskami AFN ? nikt nie powie ?
  18. kolego jakby co mam do sprzedania wtryski ze swojego AHU 99 ,
  19. zalej castrolem 5w60 , polecam
  20. podaj nazwe komisu to moze bede Ci w stanie pomoc bez posredników
  21. jakiej pojemnosci butle w kolo zapasowe wsadzic zeby nie byla za mala litrazowo a zarazem za duza (aby nie wystawala ponad podłoge)?
  22. i co wyszlo w logach w czym tkwi problem ?
  23. jak sie uda to na wrzesien planuje , ale chciałbym wymienic turbo na afn
  24. podepnij VAG , sprawdz dolot
  25. eee no Zielony jezdzilem z tym problemem jak nie grał mi tył w B7 i pupa spuchli, zapozyczył tylko prad , zrobil tzw mostek i mowil ze to tymczasowe rozwiazanie,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.