Treść opublikowana przez elmo814
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
orientuje sie ktos , czy mechanizm obrotomierza z benzyny podpasuje do diesla ?
-
[B6 AWX] Audi concert II by grundig zgubiony kod
podaj numer radia na pw, cos podzialam
-
Jakie imię dla syna
Michał
-
Chińskie zamienniki
ja je posiadalem , tragedia , na suchym jeszcze jak cie moge ale troszke wilgoci i juz zle a jak wpadniesz w wode to jak na łyżwach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licze od gory tak jak sie ja montuje do manetki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jaka zaroweczke? podlaczyłem tak jak pisał sobol i dzial mi tylko manetka (dół) ja w kostce manetki mam 6 pinow 1 2 3 4 5 brazowy ten juz byl 6czarnobrazowy ten juz był
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i pupa nie dziala
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolega z forum mi podał taka rozpiske pinow , wiec ide rozlacze to i podlacze to tak jak napisales zobaczymy co z tego bedzie dzieki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aju , czyli rozumiem ze wszytsko jest podłaczone własciwie tylko trzeba pobawic sie kodowaniem??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wymiana licznka na fis o numerach 8D0 920 931T, był połfis 8DO 920 900H, auto b5 , polift usterki: - blad 01300 01311 01367 01582 18058 17978 dodam ze w liczniku kodowanie bylo 00140 po zmianie na 02140 błedy - 18058 oraz 17978 znikły,pozostale sa nie do usuniacia , oraz przycisk reset w manetce wylacza całkowicie FIS dodam ze manetke mam podlaczona z kostka szara w nastepujacy sposób matetka licznik 1 - 18 2 - 17 3 - -- 4 - 19 - 14,15,16 - masa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kiedy to do ustalenia , 10min - 10zł ale pojade zobacze jake bolidy tam sa c\y cos negocjowac mozna przy zorganizowanej grupie itp na spocie pogadamy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
alo ludziska , interesuje was spot - gokart? jesli tak moge obgadac szczegoły i dam znac co i jak
-
Coś się zawiesza w obrotach
nie, sa w Bukowinie :D:
-
Znaczenie ET Felgi
felga 7.5 et 40 zawias -30 bedzie ok czy bedzie tarło? wyrowna sie kolo z rantem błotnika czy bedzie duzo schwoane? czy moze lepsza bedzie taka same felga z et 35
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maciek- w sprawie auta nie , a reszte wysłaęłm na pw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
www.reampoland.pl oddział lublin i tylko tam
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
jaka dawke ustawic do AHU z wtryskami AFN ? nikt nie powie ?
-
Szarpie
kolego jakby co mam do sprzedania wtryski ze swojego AHU 99 ,
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
zalej castrolem 5w60 , polecam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
podaj nazwe komisu to moze bede Ci w stanie pomoc bez posredników
-
[ALL B5] Założyć LPG?
jakiej pojemnosci butle w kolo zapasowe wsadzic zeby nie byla za mala litrazowo a zarazem za duza (aby nie wystawala ponad podłoge)?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i co wyszlo w logach w czym tkwi problem ?
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
jak sie uda to na wrzesien planuje , ale chciałbym wymienic turbo na afn
-
[B5 1Z] Słabnie i kopci na niebiesko-czarno
podepnij VAG , sprawdz dolot
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
eee no Zielony jezdzilem z tym problemem jak nie grał mi tył w B7 i pupa spuchli, zapozyczył tylko prad , zrobil tzw mostek i mowil ze to tymczasowe rozwiazanie,