Treść opublikowana przez elmo814
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
kup tylna klamke i zobacz jak to zlozone jest, wzciga sie bolec do gory, a przy przcisku jest srubka,
-
concert nie gra tył pomocy
panowie mam problem gdyz posiadam concerta I a tylne glosniki nie graja , suba tez nie ma , a w instalacji auta sa tylko 2 kostki brazowa i czarna , jest jakis sposob na uruchomienie tyłu za pomoca adaptera ? z gory dziekuje za pomoc
-
[ALL B5] montaż fabrycznego subwofera
da sie u mojego ojca w avancie z takim radiem dziala sub i wszytskie glosniki, instalacje ma fabrycznie pociagnieta
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
po co kombinowac , sprezyna pasuje z lewej tylnej klameczki!, najlepiej przełozyc ja razem z chromowana klameczka , jest mniej wyrobiona nie stuka nie puka pozdrawiam
-
Ile pali Wam gazu?
panowie ile je gazoliny b4 2.6 v6 sedan oska w miescie, cylk mieszany i trasa
-
zmiana z profilu 225/45/17 na 205/55/17?
205/50/17 to zamiennik opony 225/45/17 http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/205/50r17/
-
Znaczenie ET Felgi
witam, czy na felge 8j wcisne oponke 205/50/17 , et 35, zawias -30? czy ta wlasnie opona to zamiennik 225/45/17? a moze jednak szukac 225/45/17 , jak ma sie jedna opona do drugiej wizualnie na aucie?
-
maluch super stan
http://moto.allegro.pl/fiat-126p-1988r-68km-przebiegu-nowy-100-oryginal-i2289789064.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
masz konkretne auto w lublinie
-
Polecane opony letnie
felga 17, 8 cali et 35 , jaka opone zalozyc ? najbardziej optymalna na dziury i zawias -30 205/50/17 225/45/17 215/45/17? czy 205/50/17 wejdzie mam do kupienia i potrzebuje pomocy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u Rona w komisie stoii.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sama robocizna cos kolo 300, nasz zielony tam robil to CI powie co co centa +czesci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na skokowce robia po prawej stronie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oplana nie ogladałem , a co do audi nie wydaje sie taka idelana tylne i przednie drzwi roznia sie odcieniem, ogolnie gowniany taki troszke kolor w srodku, dzwoniłes tam gdzie numer podalem??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
audi ma 4 kołka... i to cale a , opel ma 1 i to przekreslone :naughty:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sprawdz zaraz , wysłąem raz jeszcze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pw poszlo benzyna bez gazu, bose ma 4 szyby , skory , telefon , bezywadkowa serwisowana ,przebieg ori , i chyba jest ze szwajcarii
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mozna , mam nawet jej foty musze odszyukac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wojci chcesz konkretne a6 c5 avant servisowane z lublina ? cena do 20 sie zamkniesz oplacona i zarejestrowana , pw dam namiar powolasz sie na mnie skory bananowe , rok albo 2000 albo 2001
-
Znaczenie ET Felgi
A-rek prosbe mam pilna felga 17 8j et 35 bedzie ocierało mam zawias -30, opona na feldzie 255/40
-
Błąd 575
a co powiecie na taki sam blad jak kolega opisał w 1 poscie tylko ze silnik 1Z ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak Maro nie da rady za 4-pak to ja dam rade za litre i gęś
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
czy wasze moduły sd-2 od kolegi kogiel , tez sie topia ?? dostałem drugi i tez d*pa, swiatla swieca ostro , a mialobyc ustawione na 25%, czy lepsza alternatywa bedzie --->http://moto.allegro.pl/modul-automat-swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-i2221588321.html, bo juz 3 raz od niego nie kupie
-
00' AFN -klubowa koza
tak tez jest:thumbup1:, fis zaczyna smigac m trzeba dorezac wyswiatlanie rds na fisie, ale to w sobote wymiana obrotka i wgranie wsadu zobazymy co sie zmieni
-
00' AFN -klubowa koza
ładne autko, mody słuszne , niech słuzy