Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ba pytanie , wpadaj i bierz ze soba kolegow a4maniakow:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
" ...zamoczyć gdzieś jęzora" to Ci sie udało
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
teraz spot w knajpie , czy dalej na słoncu?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zdjecie 2 nie do konca odzwierciedla piękno felg, przez ten brud na...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marku wywołałes juz klisze z ostatniego spota ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potwierdzam 60plnów i w dobre miejsce cie nasz Zielony wysyła
-
[B6 BKE] Wykres po wizycie u Rogala
SMIAŁO wal do Rogala , sprawuje sie pieknie , nie wiem po co fabryka ogranicza
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czerownym dawaj na spot chce kola zlukac ok?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
:doh1: tendencyjne pytanie zadałem aaa, tendencyjne - tez znajdziesz w google
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
węgry?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
za przystankiem taka uliczka w dol prowadzi i tam zjedz i po prawej stronie szaro zołte kontenery
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na forum jest koles od klimy tylko ze do lublina trzeba pedzic cena kolo 150zł , polecaja go , mi w ubiegłum roku za napelnianie i odgrzybianie w b7 krzykna 350 pln na slaskiej, ogolnie o dobry zaklad u nas od klimy ciezko
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
super robota , daj namiary na kolesia w dziale polecane warsztaty
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a najlepiej to z raz na spota przyjedz i ty diamond tez
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
rs4 b7 kolor niebieski metalic, na deskach LZA jezdzi sadlik , jego ojciec naprawia drogi firma sadex, wczesniej mial a8 , otwarłem twierdze , jednak nic specjalnego , widzialem i bywalem w lepsiejszych szopingach:) ps. wygrałem talon na k**wy i balon
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
ładny oczojebny kolor , bezawaryjniosci
-
[ALL B7] Nr. Blendy "pelnej" zakrywającej w całości tablice rej. do zderzaka s-line
temat wielokrotnie poruszany , poszukaj w dziale o pakietach b7 , bo z tego co wiem to szukajka działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102217.0
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
be cool :naughty:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widze ze odrabiasz lekcje z angielskiego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maru a moze miejsce zmienimy na parking TWIERDZY?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
imola i czarny mat http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://farm4.static.flickr.com/3498/3308994672_afca7593a0.jpg&imgrefurl=http://www.flickriver.com/photos/tags/rs4/interesting/&usg=__DTxbURpQC8ZNtHqa48BTr5cC7uA=&h=333&w=500&sz=110&hl=pl&start=28&zoom=1&tbnid=qMzrSWTJhmCgLM:&tbnh=122&tbnw=176&ei=DOzGTa3YJYvQsgb31_yWDw&prev=/search%3Fq%3Drs4%2Bb7%2Bwhite%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D710%26tbm%3Disch0%2C795&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=477&vpy=186&dur=443&hovh=122&hovw=183&tx=177&ty=82&page=2&ndsp=28&ved=1t:429,r:16,s:28&biw=1440&bih=710
-
[B5 AHU] Sprzęgło i przyczepa camping.
Zakładaj zestaw od AWX , i przyczepa nie bedzie straszna , ani jazda zony
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=tnHQaNQT9m8&feature=player_embedded#at=213
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=tnHQaNQT9m8&feature=player_embedded#at=213
-
Zima w Maju 2011;-)
w zamosciu sucho i pogodnie jak narazie :>