Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. ba pytanie , wpadaj i bierz ze soba kolegow a4maniakow:)
  2. " ...zamoczyć gdzieś jęzora" to Ci sie udało
  3. teraz spot w knajpie , czy dalej na słoncu?
  4. zdjecie 2 nie do konca odzwierciedla piękno felg, przez ten brud na...
  5. Marku wywołałes juz klisze z ostatniego spota ?
  6. potwierdzam 60plnów i w dobre miejsce cie nasz Zielony wysyła
  7. SMIAŁO wal do Rogala , sprawuje sie pieknie , nie wiem po co fabryka ogranicza
  8. czerownym dawaj na spot chce kola zlukac ok?
  9. :doh1: tendencyjne pytanie zadałem aaa, tendencyjne - tez znajdziesz w google
  10. za przystankiem taka uliczka w dol prowadzi i tam zjedz i po prawej stronie szaro zołte kontenery
  11. na forum jest koles od klimy tylko ze do lublina trzeba pedzic cena kolo 150zł , polecaja go , mi w ubiegłum roku za napelnianie i odgrzybianie w b7 krzykna 350 pln na slaskiej, ogolnie o dobry zaklad u nas od klimy ciezko
  12. super robota , daj namiary na kolesia w dziale polecane warsztaty
  13. a najlepiej to z raz na spota przyjedz i ty diamond tez
  14. rs4 b7 kolor niebieski metalic, na deskach LZA jezdzi sadlik , jego ojciec naprawia drogi firma sadex, wczesniej mial a8 , otwarłem twierdze , jednak nic specjalnego , widzialem i bywalem w lepsiejszych szopingach:) ps. wygrałem talon na k**wy i balon
  15. ładny oczojebny kolor , bezawaryjniosci
  16. temat wielokrotnie poruszany , poszukaj w dziale o pakietach b7 , bo z tego co wiem to szukajka działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102217.0
  17. widze ze odrabiasz lekcje z angielskiego
  18. Maru a moze miejsce zmienimy na parking TWIERDZY?
  19. imola i czarny mat http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://farm4.static.flickr.com/3498/3308994672_afca7593a0.jpg&imgrefurl=http://www.flickriver.com/photos/tags/rs4/interesting/&usg=__DTxbURpQC8ZNtHqa48BTr5cC7uA=&h=333&w=500&sz=110&hl=pl&start=28&zoom=1&tbnid=qMzrSWTJhmCgLM:&tbnh=122&tbnw=176&ei=DOzGTa3YJYvQsgb31_yWDw&prev=/search%3Fq%3Drs4%2Bb7%2Bwhite%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D710%26tbm%3Disch0%2C795&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=477&vpy=186&dur=443&hovh=122&hovw=183&tx=177&ty=82&page=2&ndsp=28&ved=1t:429,r:16,s:28&biw=1440&bih=710
  20. Zakładaj zestaw od AWX , i przyczepa nie bedzie straszna , ani jazda zony
  21. http://www.youtube.com/watch?v=tnHQaNQT9m8&feature=player_embedded#at=213
  22. http://www.youtube.com/watch?v=tnHQaNQT9m8&feature=player_embedded#at=213
  23. w zamosciu sucho i pogodnie jak narazie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.