Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
spocik ?
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
no letko masz opcje sprawdz ortografie ale tym tego nie poprawisz :polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ktos jeszcze jedzie do OPOLA LUBELSKIEGO ??
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla kierownika grafitowej b6 ZAMOŚĆ - TWIERDZA 6,08,2011 Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
swap na 2.7 tdi
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
bezawaryjnosci a cabon zmien na alu:) ładne zadbane autko, rezaj , pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
nokian WR g2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wojci gratki i powodznia paraf ) jest powiedzenie "umiesz liczyc licz na siebie moje szczescie innych jebie: , sobote mam zajeta ale w niedziele po sumie , zakasam rekawy :D:d :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
...a szkoda to mi czasu na szukanie jakiejś błahostki... to po Ci wogole światla , badz twardziel smigaj bez
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szukaj z laguny na szrotach sa tansze,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mozemy obadac temat pod arsenałem w niedziele
-
[B7 BKE] Do jakiej mocy i gdzie na śląsku
150 to max jak masz zdrowy motor , a tak pozatym wystarczy poszukac , w szukajke wpisz LENISTWO
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
gratki , brak słow miazga
-
[ALL B5] Pytanie o turbo
witam czy turbo z AEB podejdzie do AHU ?
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
z b6 nie mam pojecia , natomiast z b7 przepaśc i nodosyt
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
halogeny- Uploaded with ImageShack.us listwy - Uploaded with ImageShack.us ramka grila- Uploaded with ImageShack.us gałka by ragga- Uploaded with ImageShack.us naklejka klubowa- Uploaded with ImageShack.us zawias- h&r -30 Uploaded with ImageShack.us lusterko prawe duże- juz w kolorze Uploaded with ImageShack.us i to co robi prawie kazdy sterownik zamka - scyzor- Uploaded with ImageShack.us kolejny etap pakiet moc...
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
sciemnij lekko szyby , i felgi walnij w grafitowy kolor, tyle odemnie
-
[B5 AVG] Jakie radio z conajmniej CD
radio cd/mp3 alpine , pioneer , u mnie alpina smiga bez przerobek plug and play, prezentuje sie ładnie gra dobrze, zadowolony jestem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wywaliłes dpf i kata ?
-
[INNE] Moja NYSKA po jeździe na rolkach :D
zielony pieknie ale na spoty wpadaj czerownym
-
[ALL B7] Zmiana Radio z 1Din na 2Din - co potrzebne i jak to zrobić
popielniczka zostaje , tunel mozna podciac , i climatronic tez , latwosc wykonania zadanie banalnie proste
-
[B5 AHU] Częściowy brak mocy
gdybac mozna
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przerabiac nie bede ale tesknie , chociarz ten pazdzioch tez daje rade , dawaj zamienimy sie kolami :>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
1 . fajne --> audi A4.mpg 2. fajniejsze --> http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/wpadki-gwiazd/zdjecie/duze,1473308,15
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wpadaj na spota cos poradzimy