Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. nie BKE dłubałem 2 furki i mi zeszlo , pogadamy na spocie
  2. trzeba tulejowac , pan andrzej ogarnia temat , u mnie nawet palnik był pomocny w b5
  3. zrobmy spoty w poniedzialek to na bank nikt nie przyjedzie :
  4. whiskey famous grouse Jameson Irish Whiskey - Welcome to the Home of the world
  5. chudineze mi wezmie bo jest dzis w LBN
  6. juz zamowiłem , albo jutro odbieram w swidniku albo wojci przywiezie
  7. dobre nizsze niez na miejscu u nas w skpelacha , pisz na pw do fabryki mocy
  8. o widzisz wojci , byłoby super,
  9. witajcie , czy ktos potrzebuje cos z Fabryki mocy ? zamawiamkilka rzeczy moze ktos cos chce to pisac , bo jak sie uda bede osobscie a jak nie to wysyłka
  10. bylem u niego ale go nie bylo garaz miał zamkniety a pozniej jak podjechałem to mnie ojciec zawrocił moze dzis podjade
  11. lalunia tylko ze w domu koszty rosna:D:D:
  12. pochwal sie co to za cudo masz za 28zeta , moze jakis super mod bedzie do B6 DIVISION:)
  13. panowie co konkretnie wlac do BFB 260tys km nie wiem co tam jest obecnie zalane ale ładnie i cicho pracuje i chce by tak zostało
  14. hehe gdzie ? jakie słownictwo:shock3: na forum
  15. wal z tym problemem do andrzeja a jak on nie pomoze to szukaj mechnizmu wycieraczek
  16. wyjdzie tak ze nikt nie pojedzie ,
  17. wojci , b6 ale jeszcze nie kupione czekam az dojada zo zamoscia
  18. pb ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- miałem on na pompowtryskach i na pompie chce pb
  19. jak narazie jada 2 sztuki z mojego opisu , jedna nie ma Q a zobaczymy co to bedzie , auta beda we wtorek srode , oba czarny metalic, jutro smigam po elektrody bo pospawac musze:d
  20. tak sprzedałem , a to spoko sam zamowie
  21. juz , zmienicie temat na cos pozytecznego cos o a4 b6 np , jak kolega edekxp w dziale o swiatłach ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- daroo , gorzki , wy macie manetki fis-a? zamawiamy moze u wrclaguna? Gorzki30 mowisz ze juz sa 49 ..... to ja czekam az zacznie sie 50..............
  22. tak sie napisało , nie sluszczajcie sie tak sam bede miał LZA
  23. dokąłdnie a chodzi o to LU ze LZA 320... to swieze tablice a LZ 48... to tez swieze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.