Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. fele kasa i do tego opony , a tak wogole sprzedales?
  2. Micza123 lipa te fele ,szukaj cos klasycznego rs4 np w sedanie za***iście sie prezentuja
  3. czekam na wypowiedzi innych mam juz zamowione (nieststy nie conti), tylko kurde aluski mam do malowania i nie wiem czy nie trzeba bedzie ich prostowac
  4. elektryke w jakiej sprawie ?
  5. nerwowy jestes , melise powninienes palic w e-szlugu:), a tak pozatym masz cos do pokazania?
  6. gorzki kleisz cos? poka spy foto ktos kupuje oponki na lato ? co polecacie i jaka kasa mowa o 16
  7. gorzki , zamowimy u kogiela dzienne sd-2 na module z długich 25%-30% swiecenia do tego wsadzi sie ledy smd bedzie lalunia malował bede na bank tylko czy czerwony czy czarny nie wiem
  8. tu masz foto w a8,ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting a i kolega paput ma u siebie oklejone ja na 90% pomaluje tylko teraz jeszcze kolor:P
  9. motul specyfic 505.01 numer 1 liqui moly numer 2 innych nie lej bo bedzie chlał na potege wiem z doswiadaczenia , posiadałem b7 bke
  10. podepnij vag , odpowietrzy sie sam
  11. Gdzie robisz Radku w tym garazu czy cos innego wykminiłes?
  12. vaga mam i ja gorzki , kolor musi wyjsc taki jak na zdjeciach od Macka , ewentualnie jak ma pezex w sowim watku , mysle tez jeszcze nacz czarnym połyskiem - piano black:decayed:
  13. to ja kolo 17.20 widzialem bolid na lubelskiej wez i dla mnie te naklejki na wlacznik switel
  14. nie piesc sie , wyłaz , to sie ciesz bedzie kasa na mody . ale nie grozniebo ładnie wyglada , masz juz naklejki do regeneracji wlacznika ? jak nie masz wez i dla mnie
  15. tak czerowny ciemny ale maluje , pozatym machałem ci dzis kolo społem na lubelskiej Darkmind jest tez szpachla alu
  16. tak wałsnnie jest i wystarczy 6mm
  17. podobno na zamoyskiego tam gdzie myjnia reczna jest obok karchera sa garaze i tam na jakim garazu jest reklama z numerem telefonu kazdy chwali ze koles dobrze naprawia
  18. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/
  19. ja bym napewno to oddał miały byc dobre bez dodatkowych kosztow koles Cie oszukał a TY sobie teraz masz generowac dodatkowe koszta ? no prosze , malowanie tez wyjdzie cos kolo 100 za szt jesli ktos znajomy bedzie to robil , najlepiej byloby proszkowo pomalowac ale to juz koszt , bo trzeba fele matowic przygotowac , szkoda czasu, mysle ze jak fele oddasz do SPA to wyjdzie blisko 2000 a to juz za same fele to sporo, a co do dekli to tez nie wiadomo co kupisz , moze byc w opisie mega stan a przyjdzie mega kupa , to lepiej było negocjowac te drugie obdarte do renowacji wiedziałbys na czym stoisz i były tansze
  20. Maćku , ja rozwazam jedynie opcje czy malowac czy kleci folia tylko i wyłacznie na czerwono
  21. ide sie przespie ztematem :grin:
  22. tak dokałdnie tak , a zamowiłes juz folie? tylko mysle folia alcantara VTS--Folia Alcantara Welur Flock na kokpit (3081022443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., teraz zastanawiam czy malowac czy kleic? skad masz spy foto?
  23. dekory oklejac czy malowac , jakie sa wasze zdania , kolor czerowny jak u Macka w telefonie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.