Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fele kasa i do tego opony , a tak wogole sprzedales?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Micza123 lipa te fele ,szukaj cos klasycznego rs4 np w sedanie za***iście sie prezentuja
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czekam na wypowiedzi innych mam juz zamowione (nieststy nie conti), tylko kurde aluski mam do malowania i nie wiem czy nie trzeba bedzie ich prostowac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elektryke w jakiej sprawie ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nerwowy jestes , melise powninienes palic w e-szlugu:), a tak pozatym masz cos do pokazania?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gorzki kleisz cos? poka spy foto ktos kupuje oponki na lato ? co polecacie i jaka kasa mowa o 16
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja widziałem ze jezdzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gorzki , zamowimy u kogiela dzienne sd-2 na module z długich 25%-30% swiecenia do tego wsadzi sie ledy smd bedzie lalunia malował bede na bank tylko czy czerwony czy czarny nie wiem
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
ładuj RS6
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tu masz foto w a8,ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting a i kolega paput ma u siebie oklejone ja na 90% pomaluje tylko teraz jeszcze kolor:P
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
motul specyfic 505.01 numer 1 liqui moly numer 2 innych nie lej bo bedzie chlał na potege wiem z doswiadaczenia , posiadałem b7 bke
-
Wymiana czujnika G83 i brak ogrzewania
podepnij vag , odpowietrzy sie sam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie robisz Radku w tym garazu czy cos innego wykminiłes?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
vaga mam i ja gorzki , kolor musi wyjsc taki jak na zdjeciach od Macka , ewentualnie jak ma pezex w sowim watku , mysle tez jeszcze nacz czarnym połyskiem - piano black:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to ja kolo 17.20 widzialem bolid na lubelskiej wez i dla mnie te naklejki na wlacznik switel
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie piesc sie , wyłaz , to sie ciesz bedzie kasa na mody . ale nie grozniebo ładnie wyglada , masz juz naklejki do regeneracji wlacznika ? jak nie masz wez i dla mnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak czerowny ciemny ale maluje , pozatym machałem ci dzis kolo społem na lubelskiej Darkmind jest tez szpachla alu
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
tak wałsnnie jest i wystarczy 6mm
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
podobno na zamoyskiego tam gdzie myjnia reczna jest obok karchera sa garaze i tam na jakim garazu jest reklama z numerem telefonu kazdy chwali ze koles dobrze naprawia
-
Kluczyk pilot
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja bym napewno to oddał miały byc dobre bez dodatkowych kosztow koles Cie oszukał a TY sobie teraz masz generowac dodatkowe koszta ? no prosze , malowanie tez wyjdzie cos kolo 100 za szt jesli ktos znajomy bedzie to robil , najlepiej byloby proszkowo pomalowac ale to juz koszt , bo trzeba fele matowic przygotowac , szkoda czasu, mysle ze jak fele oddasz do SPA to wyjdzie blisko 2000 a to juz za same fele to sporo, a co do dekli to tez nie wiadomo co kupisz , moze byc w opisie mega stan a przyjdzie mega kupa , to lepiej było negocjowac te drugie obdarte do renowacji wiedziałbys na czym stoisz i były tansze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maćku , ja rozwazam jedynie opcje czy malowac czy kleci folia tylko i wyłacznie na czerwono
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ide sie przespie ztematem :grin:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak dokałdnie tak , a zamowiłes juz folie? tylko mysle folia alcantara VTS--Folia Alcantara Welur Flock na kokpit (3081022443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., teraz zastanawiam czy malowac czy kleic? skad masz spy foto?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dekory oklejac czy malowac , jakie sa wasze zdania , kolor czerowny jak u Macka w telefonie