Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. co za sprzedawcy, Piotr jak Ci zaproponuja toczenie wałka to znak ze ten nadaje sie do smieci i trzeba nowy kupic
  2. swiece i cewki filtr paliwa , a aku jaki stan moze ledwo kreci obecnie jest akcja wymiany cewek w 1.8 t dzwon do serwisu i podaj vin powiedza ci czy wymienia pozdrawiam
  3. ładna ładna ale nie tak jak twoja spidzior:decayed:, pozatym zdjęcia środka by się przydały
  4. nic wiecej nie przychodzi mi do glowy a zpaliwem jest ok ? wszytko poskładane własciwie ,
  5. jak złozyliscie to przekrecaliscie czy sie swobodnie kreci ??? wałek nowy czy uzywka? , bo moze byc tez krzywy , sprawdz vagiem tez ustawienie rozrzadu ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Maciej masz cos upatrzone w 17? pochwal sie
  6. Piotr , TY sie k**wa poprostu nie słuchasz , piszemy CI od kilku miesiecy do kogo dac auto a ty szukasz , wiem ze duzo kasy wsadziłes w auto , a to dlatego ze byla tzw okazja , zedejmowany był pierscien na wale korbowym ? moze zapłon nie jst ustawiony , wszytsko poskładane własciwie ? turbo ok ustawiona sztange ma ? czyste jest czy sie zacina , katalizator sprawny ? wtryski były u pompiarza? Andrzej teraz CI nie wiele pomoze , taniej by było zrobic swapa , w Jacni ma silniki
  7. sherlocku, jak Ci ida prace z okleina pokaz cos
  8. pablo , umówiony jestem 11 kwietnia , bede w lublinie odrazu skocze jak sie cos zmieni to moge przełozyc
  9. 17- 10 grupa 19 kodowanie 31000 16- 07 - kodowanie 00012
  10. akcja toczy sie w fonii :facepalm::grin:41 sekunda , ........... to jest moja zona......
  11. no co ty , a tak wogole to na allegro kupowałes folie czarny mat?
  12. dziesiejsze zabawy z papierem sciernym , wstepne przygotowanie do malowania, jutro robie reszte i zupełnie ewentualne ubytki , kolor serria czy moze 1 ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- 2
  13. załoz sobie kolego zielone hany , ac- r01 czerwony, i stag 300(isa), jesli masz silnik163ps , jesli 150ps to czarny, czerowne hany stag isa2, weglwka zasilajaca okolo 7mm w zupełnosci wystarczy, nie berz towaru na wyrost
  14. flaha ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------
  15. dzwonisz -81) 469 77 00 nie pytasz tylko stwierdzasz ze chcesz wymienic cewki w ramach akcji 1.8t, podajesz vina Pani ci sprawdza i sie umawiasz
  16. marzec39 spiesz zie do Adrzeja bo od 25.03 bedzie tylko rekreacyjne w warsztacie, no tak było tam zielone szaraniatko, jutro wpada polo na sprzeglo wojci masz 1.8 T jest akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych za free tylko vin do sprawdzenia czy sie kwalifikujesz , servis audi/vw ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- k**wa tłok tu jak nigdy ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- sherlock opanowane masz drzwi??? , skroimy ci fure:decayed:
  17. jeden to Pawełek drugi to Tomeczek
  18. Marek dobrze gada , wez to auto zaprowadz do niego niech ci dopiesci i ciesz zie z jazdy , cos miał ostatnio
  19. czy akcja nadal trwa?
  20. w zamosciu 2500, miedz 8 gdzie i w jakim celu ,6mm wystarczy
  21. przelecieć to przeleci i to doslownie ale tylko w jedna strone i na koncu drogi mechanik ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- gorzki i jak z tymi drzwiami juz ok?
  22. za dobre ori koło trzeba zapłacic ,
  23. Micza takie zapodaj w 18 ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------
  24. ac-r01 czerowny zielone hany stag 300-4 isa 2 butla w kolo i wlew pod klapka pełnowymiarowy
  25. Maciek i jak dylemat rozwizany 16stka czy 17nastka:decayed: Micza 123 to takie fele ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.