Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co za sprzedawcy, Piotr jak Ci zaproponuja toczenie wałka to znak ze ten nadaje sie do smieci i trzeba nowy kupic
-
a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym
swiece i cewki filtr paliwa , a aku jaki stan moze ledwo kreci obecnie jest akcja wymiany cewek w 1.8 t dzwon do serwisu i podaj vin powiedza ci czy wymienia pozdrawiam
-
(lubuskie) Bubson22 german style 18``
ładna ładna ale nie tak jak twoja spidzior:decayed:, pozatym zdjęcia środka by się przydały
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nic wiecej nie przychodzi mi do glowy a zpaliwem jest ok ? wszytko poskładane własciwie ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak złozyliscie to przekrecaliscie czy sie swobodnie kreci ??? wałek nowy czy uzywka? , bo moze byc tez krzywy , sprawdz vagiem tez ustawienie rozrzadu ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Maciej masz cos upatrzone w 17? pochwal sie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Piotr , TY sie k**wa poprostu nie słuchasz , piszemy CI od kilku miesiecy do kogo dac auto a ty szukasz , wiem ze duzo kasy wsadziłes w auto , a to dlatego ze byla tzw okazja , zedejmowany był pierscien na wale korbowym ? moze zapłon nie jst ustawiony , wszytsko poskładane własciwie ? turbo ok ustawiona sztange ma ? czyste jest czy sie zacina , katalizator sprawny ? wtryski były u pompiarza? Andrzej teraz CI nie wiele pomoze , taniej by było zrobic swapa , w Jacni ma silniki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sherlocku, jak Ci ida prace z okleina pokaz cos
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pablo , umówiony jestem 11 kwietnia , bede w lublinie odrazu skocze jak sie cos zmieni to moge przełozyc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
17- 10 grupa 19 kodowanie 31000 16- 07 - kodowanie 00012
-
Strefa Śmiechu
akcja toczy sie w fonii :facepalm::grin:41 sekunda , ........... to jest moja zona......
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no co ty , a tak wogole to na allegro kupowałes folie czarny mat?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dziesiejsze zabawy z papierem sciernym , wstepne przygotowanie do malowania, jutro robie reszte i zupełnie ewentualne ubytki , kolor serria czy moze 1 ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- 2
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
załoz sobie kolego zielone hany , ac- r01 czerwony, i stag 300(isa), jesli masz silnik163ps , jesli 150ps to czarny, czerowne hany stag isa2, weglwka zasilajaca okolo 7mm w zupełnosci wystarczy, nie berz towaru na wyrost
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
flaha ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzwonisz -81) 469 77 00 nie pytasz tylko stwierdzasz ze chcesz wymienic cewki w ramach akcji 1.8t, podajesz vina Pani ci sprawdza i sie umawiasz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
marzec39 spiesz zie do Adrzeja bo od 25.03 bedzie tylko rekreacyjne w warsztacie, no tak było tam zielone szaraniatko, jutro wpada polo na sprzeglo wojci masz 1.8 T jest akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych za free tylko vin do sprawdzenia czy sie kwalifikujesz , servis audi/vw ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- k**wa tłok tu jak nigdy ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- sherlock opanowane masz drzwi??? , skroimy ci fure:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jeden to Pawełek drugi to Tomeczek
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marek dobrze gada , wez to auto zaprowadz do niego niech ci dopiesci i ciesz zie z jazdy , cos miał ostatnio
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
czy akcja nadal trwa?
-
instalacja KME - prosba o pomoc
w zamosciu 2500, miedz 8 gdzie i w jakim celu ,6mm wystarczy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przelecieć to przeleci i to doslownie ale tylko w jedna strone i na koncu drogi mechanik ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- gorzki i jak z tymi drzwiami juz ok?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
za dobre ori koło trzeba zapłacic ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Micza takie zapodaj w 18 ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------
-
instalacja KME - prosba o pomoc
ac-r01 czerowny zielone hany stag 300-4 isa 2 butla w kolo i wlew pod klapka pełnowymiarowy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maciek i jak dylemat rozwizany 16stka czy 17nastka:decayed: Micza 123 to takie fele ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting