Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. było jest ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- obecnie sie wygrzewaja
  2. mam instrukcje ale ja kompletnie nie znam sie na kabelkologii, schemat wkleiłem w watku wyzej, dzieki teraz juz wszytsko czaje super pozdrawiam , dzieki wszytskim zdam relacje czy zadzialało
  3. ktorego schematu podlaczenia sie trzymac bo juz nie czaje kompletnie nic, w watku inaczej na pw inaczej mozecie to dokąłdnie sprostowac kory kabel w jaka kostke i w jaki pin konkretnie? dzieki Gniazdo B (23-pin) Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty]fioletowy przewód Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny]fioletowy przewód p.czerwony i niebieski wpinasz pod śruby jak w opisie (na plus musisz założyć bezpiecznik bo w module chyba nie ma) p.fioletowy- z modułu wychodzi jeden ? jak tak to musisz wrzucić 2 diody lub przekażniki p.zielony- Gniazdo C (32-pin) Pin 3 – Zasilanie lewego światła postojowego (WY) [szaro/czarny] Pin 5 – Zasilanie prawe światła postojowego (WY) [szaro/czerwony] wpinasz w jeden z nich p.pomarańczowy- wpinasz pod obojętnie jaki przewód po stacyjce on załącza światła w momencie przekręcenia stacyjki bo moduł chyba nie ma automatycznego startu​
  4. 8P0 837 220D? sprawdzałeś
  5. witaj , kiedy po co i dlaczego:)
  6. elmo814 odpowiedział(a) na STEWIE temat w 1.8T
    tak komplet, kolga Hammer ma w dobrej cenie zestawy
  7. zrób też kolgo reset licznika
  8. a ja Cie Radku widzialem na obwodnicy 4 szyby opuszczone lansik na drlach , furmanka zacnie wyglada
  9. Moduł Świateł Długich DRL z COMING HOME EKO. (3129739259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- fioletowe sa 2, wszytskie wpinam w gniazdo C ? rozumiem ze gniazdo C to w MCE
  10. Maru z tego co ja tam widzialem to jest krotkie ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- mniej wiecej, RURA WĄŻ PRZEWOD DOLOT DO TURBINY VW T4 2.5 TDI (3146701340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. schemat wrzuce w piatek ---------- Post dopisany 26-04-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:25 ---------- obiecany schemat , kolego ucho dzienne po pozycyjnych
  12. dobrze gada ze uszczelke prawie masz, ale kupcie razem sobie gumy TY i Marek w kolanku masz spora dziurke:)
  13. i tak kasy nie odzyskasz kabrio malowany błotnik prawy przod i takie to kurwqa okazy jednego juz masz , jeszc\ze ci malo ?? jak ciagniesz z CH to przez niemcy tam zaplac podatek:facepalm:, widze ze wogole sie nie uczysz i brniesz dalej w okazje ,
  14. przed zakupem dobrze sprawdz vectre czy kazdy inny samochod bo jak kupisz tak jak audi to wspołczucie , oddaj audi i dopłac komus niech zabierze:)
  15. one psuja sie czesciej ale sa duzo tansze w naprawie , poprostu A4 towje to totalna mina i dlatego tak sie dzieje , zostaw sobie 4 zrob co trzebe i jak nalezy
  16. w dobie kryzysku chciałbym byc PIotrze tym mechanikiem co cie tak rzezbił: a tak na serio to sherlock ma w zupełnosci raceje SKODA ale OTCAVIA tylko i wyłacznie
  17. kolego ucho.77 czy ten montaz tez pasuje do wersji EKO? ktory schemat odpowiada za wylacznie po swiatłach mijania
  18. i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas
  19. jakie świece kolega zastosował do auta ?
  20. sory ale jakos mi sie nie podoba , wazne zebys ty był happy
  21. możliwe jeste zeby nie było swiateł do jazdy dziennej , sa wowczas lampy h7,h7
  22. gdzie to znalazłes?? bierz jak juz kompletna , jesli wiesz o czym mowie, podmiana i ori uszelka
  23. czy fabryka mocy i jej oferta sprzedazowa jeszcze istniejej bo nie moge znaeźć?
  24. czekam na oferte bo jak widzisz zainteresowanie rośnie
  25. widze dobrze Cie trzyma:) post wyzej:) temat z cienkim i długim torxem załtwoiony tak sie bawi a4 zamość:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.