Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
problem elektryczny i elektroniczny to edekxp jest na naszym forum , bo w zmc nie ma ogarnietych tak naprawde od A4,ani mchanikow ani elektro...............
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
czy ktos sie orientuje czy pompa wody SKF ma plastikowy wirnik? panowie jak vagiem sprawdzic temp , oraz jak wymienic ten felerny kroiec z tyłu silnika , leje mi sie tamtedy na potege
-
turbo
dzieki kolego za info mam turbinke z AEB w bdb stanie, w srode montaz. pozdrawiam
-
turbo
tzn? p&p podejdzie?
-
turbo
czy turbo z AEB jest takie same jak BFB?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
termostat jest jakis felerny albo pompa wody
-
Diagnostyka gazu
stag 4 w takim aucie ?
-
przewody olejowe w B6 1.8T
przewod olejowy od turbo kosztuje cos około 190pln, nie wiem ile w tym prawdy ale te zapiekajace sie przewody olejowe turbo w 1.8t to przyczyna uszkodzenia turbawek
-
Lubelskie kto zrobi Chip ?
napisz do kolegi SPANKY
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
podjedz na BP w zawadzie i porownaj ze stacja na karetkach a potem smignij gdzies gdzie TIry sie dopompowuja
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ktory wybrac , auto po zmianie turbiny , motul 5w40 x-cess, x-lite, czy liquy moly 5w40 4100 top tec?
-
pedał gazu - numer części
chodzi ci o cały pedał czy o ten czesc elektroniczna ? na pedale , bo jesli o to to mam do sprzedania , info na pw
-
Buczy przy porannym odpaleniu
problem rozwiazany wypiety kabelek w pompie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
1500km jazdy , nie 1500 km hamowania:P:decayed:
-
Buczy przy porannym odpaleniu
problem w moim aucie jest mianowicie takie ze auto odpalało na benz, po uzyskaniu odpowiedniej temeperatury, przełacza sie na LPG i wczoraj miało to miejscie ostatni raz. Wogole teraz nie odpala na benzynie , vag nie pokazuje błedów, w avancie Q pod tylna kanapa widze 2 miejsca na pompe? ktora jest to pompa , czy moze obie trzeba wymienic, filtr paliwa znajduje sie pod podwoziem ?, moze ktos napisac lokalizacje tych elementów silnik BFB dzieki za pomoc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na takim stanie klockow zrobisz około 1500km, klocki wez u TOM 77 TRW
-
silniki audi 1.6
1.8t ale tylko AEB
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gites , duzo fot to lubią
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Andrzeju turbo czyszczone ? a kata nie usuwałes? ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- bede w srode w nocy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
masz na dole pod watkiem ,, dodaj zdjecia" wiec po co przez fotosik ? Andrzeju zrobi sie z czasem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
edekxp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no ba, niech kolega pozna roztoczańska goscinnosc ,a nastepny spot wroci po auto
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale dialog
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
chętnie sie dołacze, jestem w Lubaniu ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- pozatym szukam jakiego zaufanego klubowego mechanika w okolocach lubania , najlepiej jakis klubowicz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to mu sruby poluzuj jak sie na Ciebie powoła :decayed: