Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. problem elektryczny i elektroniczny to edekxp jest na naszym forum , bo w zmc nie ma ogarnietych tak naprawde od A4,ani mchanikow ani elektro...............
  2. czy ktos sie orientuje czy pompa wody SKF ma plastikowy wirnik? panowie jak vagiem sprawdzic temp , oraz jak wymienic ten felerny kroiec z tyłu silnika , leje mi sie tamtedy na potege
  3. elmo814 odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    dzieki kolego za info mam turbinke z AEB w bdb stanie, w srode montaz. pozdrawiam
  4. elmo814 odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    tzn? p&p podejdzie?
  5. elmo814 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    czy turbo z AEB jest takie same jak BFB?
  6. termostat jest jakis felerny albo pompa wody
  7. stag 4 w takim aucie ?
  8. przewod olejowy od turbo kosztuje cos około 190pln, nie wiem ile w tym prawdy ale te zapiekajace sie przewody olejowe turbo w 1.8t to przyczyna uszkodzenia turbawek
  9. napisz do kolegi SPANKY
  10. podjedz na BP w zawadzie i porownaj ze stacja na karetkach a potem smignij gdzies gdzie TIry sie dopompowuja
  11. ktory wybrac , auto po zmianie turbiny , motul 5w40 x-cess, x-lite, czy liquy moly 5w40 4100 top tec?
  12. chodzi ci o cały pedał czy o ten czesc elektroniczna ? na pedale , bo jesli o to to mam do sprzedania , info na pw
  13. elmo814 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    problem rozwiazany wypiety kabelek w pompie
  14. 1500km jazdy , nie 1500 km hamowania:P:decayed:
  15. elmo814 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    problem w moim aucie jest mianowicie takie ze auto odpalało na benz, po uzyskaniu odpowiedniej temeperatury, przełacza sie na LPG i wczoraj miało to miejscie ostatni raz. Wogole teraz nie odpala na benzynie , vag nie pokazuje błedów, w avancie Q pod tylna kanapa widze 2 miejsca na pompe? ktora jest to pompa , czy moze obie trzeba wymienic, filtr paliwa znajduje sie pod podwoziem ?, moze ktos napisac lokalizacje tych elementów silnik BFB dzieki za pomoc
  16. na takim stanie klockow zrobisz około 1500km, klocki wez u TOM 77 TRW
  17. 1.8t ale tylko AEB
  18. Andrzeju turbo czyszczone ? a kata nie usuwałes? ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- bede w srode w nocy
  19. masz na dole pod watkiem ,, dodaj zdjecia" wiec po co przez fotosik ? Andrzeju zrobi sie z czasem
  20. no ba, niech kolega pozna roztoczańska goscinnosc ,a nastepny spot wroci po auto
  21. chętnie sie dołacze, jestem w Lubaniu ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- pozatym szukam jakiego zaufanego klubowego mechanika w okolocach lubania , najlepiej jakis klubowicz
  22. to mu sruby poluzuj jak sie na Ciebie powoła :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.