Treść opublikowana przez elmo814
-
Czy klimatronik z B7 z anglika będzia dział w B7 eurpejskiej / kontynetalnej /
moze byc problem wiecej info na forum angliki, w b6 tak miałem ze angielski klimatron pod eu instalacje nie hulał, trzeba było przerabiac instalacje i wtedy dziala , z tego co pamietam jakies 2 kable sie mostkuje , szasza z forum wicej sie wypowie- przerabiał to
-
przycisk ręcznego
a jak ten przycisk wymienic??
-
[ALL B6] uchwyt , zaczep mocujący osłonę przeciwsłoneczną
ja bede miał obie strony ale po weekendzie, ogolnie wszytskie elementy podsufitki bedą na sprzedanie, poza slupkami tylymi ktore sa zniszczone
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak chcesz to moge sie dowiedziec cos o tym bolidzie ale za tydz w sobote , obecnie jestem poza zamosciem
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
inne sprezanie , tylko jak okreslic czy jest słabsza czy mocniejsza , moze z innego materiału(przekroju wykonana) a moze tez byc dłuzsza lub krótsza
-
Obudowa kluczyka
płytka nie pasuje,
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
po 1 termosy z b5 z benzyn sa inne niz termosy z b6 ktore maja elektryczna grzałke, jak nie ma uszeczlki to nie panikuj , dokup za 2 zł albo ładuj tam silikon do 300 stopni, bo tymi uszczelkami lubi pozniej sie pocic, sprawdz czujniki i kostki , poskładaj dobrze i na markowych rzeczach, musisz dobrze odpowietrzyc , pusc obieg na nagrzewnice , jak to nie pomoze zdejmij oslone podszybia i zdejmij jeden waz z nagrzewnicy i odpowietrz układ bo tam czesto poduszka sie robi i pompa wody nie ma na tyle siły zeby przepchnac ja ps. oringi pod czujniki dokup ciut grubsze w sklepie z czesciami do ciagników
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
, najlepszego
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
siłowniki a6 c5 zamienniki i numery OE [TABLE=class: TDPojazd] 128528 QUINTON HAZELL 28327 FEBI BILSTEIN 4953PQ STABILUS 4B5 827 552 G AUDI 5705XK STABILUS 871029248 TRISCAN [/TABLE] ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- 650n
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
czy ktos panowie będzie organizaował zakup grupowy , sprezynki , oringi i podkładki, odrazu komplet?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
podajcie kodowania, aby klapa sie otwierała z pilota ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- to moze lepszym zestawem bedzie ciut mocniejsza sprezyna i siłownik 630N
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
tez sie pisze na grupowy zakup sprezynek , a nawet na podkładki i oringi
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
kolego wampir mam cos ale z AEB
-
Cewki zapłonowe wymiana
na naszym forum jak znajde kwit podam ci jutro kod akcji i gdzie nie zadzwonisz chodzi o serwis powiedzai ci co i jak, jesli podASZ im vin koledze gargur 86 zalewa swiece , to trzeba zdjac pokrywe zaworow kupic paste DIRKO, obczyscic uszczelke i polozyc tą uszczelke na paste dirko , pozniej wymyc swiece i je wkrecic spowrotem i ma hulac , te uszczelki pod klawiature to lipa straszan i kupuje sie je w komplecie po dwie , ta okragła od świec zrob tak sam na dirko pozdr, daj znaj jak poszły prace i jaki efekt
- cewki
-
Dymi na postoju
u mnie tak dymilo i pozniej sie okazałoze to turbo puszcza, olej byl wszedzie , sprawdz tez stan katalizatora
-
Co to za kabelki z licznika? Nie kręci przebiegu, nie świecą świece żarowe
napisz do kolegi sasza on ci ogarnie temat licznikow w b5 jak chcesz to odezwij sie podam ci numer na pw
-
Podświetlenie regulacji nawieu
dioda sie spaliła
-
Buczy przy porannym odpaleniu
to za jednym zamachem najpierw turbo pozniej szczelnosc dolotu a pozniej... jak juz bedzie wszytsko na tip top zapodam witamine
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ładnie świeci , a powiedz mi czy masz moduł dziennych co obniza napiecie ? gdzie kupiłeś ledy ?
-
Jakie sprzęgło do A4 B6 1.8t BEX na wirusie
A4 1.8 T -sprzęgło-dwumas zajechany - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum dwumas/jednomas AGU : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - jakie sprzęgło do audi a4 b5 1.8T - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Lekkie kolo zamachowe. : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
Buczy przy porannym odpaleniu
własnie zabiore sie za to o czym piszesz o ten grzybek, sama rure odmy trojnik, a powiedz mi kolego Łukasz czym zastapic zawor egr chyba ten przy głowicy i sciana grodziowa ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- a co do sondy 2, to mam ja na takim kolanku , kat pusty
-
Buczy przy porannym odpaleniu
z bo9stem to wiem turbo bo klapka w turbo brzeczy , swiece nowe zamiast prf6q poszły denso k20tt, co do tych kabli to nie wiem , trzeba bedzie sprawdzic elektrycznie , ewentualnie PODMIENIC
-
dymek
ja tak mam zrobione , emulator w kszałcie kolanka pusty kat , bo jak jest metalowy w srodku to wartosc jest 80zł, to lepiej wybic srodek i dac emulator na druga sonde EMULATOR REDUKTOR SONDY LAMBDA KĄTOWY REDUKCJA WAW (3684932996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
dymek
w kabinie troszke , a turbo do regeneracji olesnica oskar ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- sprawdz tez czy nie masz zapchanej odmy pod kolektorem ssacym w okolicach termostatu jest takie plastikowe kolanko moze byc pekniete i wywala tamtedy olej na blok i sie wypala i wali a wyglada to tak ODMA WĄŻ ODMY AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 1.8T 1.8T (3683472470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ze skierowane jest w odwrotna strone jak na zdjeciu, nie telepie ci buda ? moc jest? ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- sprawdz błedy katalizatora jak wyswietla sie same 111 badz 000 to do d*py jest, ale nie pamietam ktora grupa