Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. moze byc problem wiecej info na forum angliki, w b6 tak miałem ze angielski klimatron pod eu instalacje nie hulał, trzeba było przerabiac instalacje i wtedy dziala , z tego co pamietam jakies 2 kable sie mostkuje , szasza z forum wicej sie wypowie- przerabiał to
  2. elmo814 odpowiedział(a) na Marynarz____ temat w Audi A4 B6
    a jak ten przycisk wymienic??
  3. ja bede miał obie strony ale po weekendzie, ogolnie wszytskie elementy podsufitki bedą na sprzedanie, poza slupkami tylymi ktore sa zniszczone
  4. jak chcesz to moge sie dowiedziec cos o tym bolidzie ale za tydz w sobote , obecnie jestem poza zamosciem
  5. inne sprezanie , tylko jak okreslic czy jest słabsza czy mocniejsza , moze z innego materiału(przekroju wykonana) a moze tez byc dłuzsza lub krótsza
  6. płytka nie pasuje,
  7. po 1 termosy z b5 z benzyn sa inne niz termosy z b6 ktore maja elektryczna grzałke, jak nie ma uszeczlki to nie panikuj , dokup za 2 zł albo ładuj tam silikon do 300 stopni, bo tymi uszczelkami lubi pozniej sie pocic, sprawdz czujniki i kostki , poskładaj dobrze i na markowych rzeczach, musisz dobrze odpowietrzyc , pusc obieg na nagrzewnice , jak to nie pomoze zdejmij oslone podszybia i zdejmij jeden waz z nagrzewnicy i odpowietrz układ bo tam czesto poduszka sie robi i pompa wody nie ma na tyle siły zeby przepchnac ja ps. oringi pod czujniki dokup ciut grubsze w sklepie z czesciami do ciagników
  8. siłowniki a6 c5 zamienniki i numery OE [TABLE=class: TDPojazd] 128528 QUINTON HAZELL 28327 FEBI BILSTEIN 4953PQ STABILUS 4B5 827 552 G AUDI 5705XK STABILUS 871029248 TRISCAN [/TABLE] ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- 650n
  9. czy ktos panowie będzie organizaował zakup grupowy , sprezynki , oringi i podkładki, odrazu komplet?
  10. podajcie kodowania, aby klapa sie otwierała z pilota ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- to moze lepszym zestawem bedzie ciut mocniejsza sprezyna i siłownik 630N
  11. tez sie pisze na grupowy zakup sprezynek , a nawet na podkładki i oringi
  12. kolego wampir mam cos ale z AEB
  13. elmo814 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    na naszym forum jak znajde kwit podam ci jutro kod akcji i gdzie nie zadzwonisz chodzi o serwis powiedzai ci co i jak, jesli podASZ im vin koledze gargur 86 zalewa swiece , to trzeba zdjac pokrywe zaworow kupic paste DIRKO, obczyscic uszczelke i polozyc tą uszczelke na paste dirko , pozniej wymyc swiece i je wkrecic spowrotem i ma hulac , te uszczelki pod klawiature to lipa straszan i kupuje sie je w komplecie po dwie , ta okragła od świec zrob tak sam na dirko pozdr, daj znaj jak poszły prace i jaki efekt
  14. elmo814 odpowiedział(a) na elmo814 temat w 1.8T
    cewki z 1.8 do 1.8 tp ze z 2.0 i 3.0 pasuja ale nie działaja jak powinny
  15. elmo814 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    u mnie tak dymilo i pozniej sie okazałoze to turbo puszcza, olej byl wszedzie , sprawdz tez stan katalizatora
  16. napisz do kolegi sasza on ci ogarnie temat licznikow w b5 jak chcesz to odezwij sie podam ci numer na pw
  17. elmo814 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    to za jednym zamachem najpierw turbo pozniej szczelnosc dolotu a pozniej... jak juz bedzie wszytsko na tip top zapodam witamine
  18. ładnie świeci , a powiedz mi czy masz moduł dziennych co obniza napiecie ? gdzie kupiłeś ledy ?
  19. A4 1.8 T -sprzęgło-dwumas zajechany - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum dwumas/jednomas AGU : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - jakie sprzęgło do audi a4 b5 1.8T - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Lekkie kolo zamachowe. : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
  20. elmo814 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    własnie zabiore sie za to o czym piszesz o ten grzybek, sama rure odmy trojnik, a powiedz mi kolego Łukasz czym zastapic zawor egr chyba ten przy głowicy i sciana grodziowa ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- a co do sondy 2, to mam ja na takim kolanku , kat pusty
  21. elmo814 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    z bo9stem to wiem turbo bo klapka w turbo brzeczy , swiece nowe zamiast prf6q poszły denso k20tt, co do tych kabli to nie wiem , trzeba bedzie sprawdzic elektrycznie , ewentualnie PODMIENIC
  22. elmo814 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w 1.8T
    ja tak mam zrobione , emulator w kszałcie kolanka pusty kat , bo jak jest metalowy w srodku to wartosc jest 80zł, to lepiej wybic srodek i dac emulator na druga sonde EMULATOR REDUKTOR SONDY LAMBDA KĄTOWY REDUKCJA WAW (3684932996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. elmo814 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w 1.8T
    w kabinie troszke , a turbo do regeneracji olesnica oskar ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- sprawdz tez czy nie masz zapchanej odmy pod kolektorem ssacym w okolicach termostatu jest takie plastikowe kolanko moze byc pekniete i wywala tamtedy olej na blok i sie wypala i wali a wyglada to tak ODMA WĄŻ ODMY AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 1.8T 1.8T (3683472470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ze skierowane jest w odwrotna strone jak na zdjeciu, nie telepie ci buda ? moc jest? ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- sprawdz błedy katalizatora jak wyswietla sie same 111 badz 000 to do d*py jest, ale nie pamietam ktora grupa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.