Treść opublikowana przez elmo814
-
demontaż kokpitu
- demontaż kokpitu
jest tam belka nad esp kubek taka metalowa połaczona z belka pod deska rozdzielcza, tak jak pisze tom zdemontuj schowek, pozniej obudowe nad nogami kierowcy, boczki deski rozdzielczej, tunel srodkowy zaczynajac od podłokietnika i srubami pod tylna popielniczka, popielniczka przod , lewar mieszek,radio klimatronik , i dalej ponizej masz moje zdjecia jak masz podswietlane kratki to poodpinaj instalacje, i pamietaj o srodkowej kratce nawiewu na szybe i czujnik nasłonecznienia ,- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
zielona sprezynka , silownik krosno podkladka i tulejka gumowa fi 9- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jest napisane- sprzegło-cennik
a ja załozyłbym jednomasa z b4 1z i tarcze z awx- Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
radko 123 uzyj nafty- może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
kolega edekxp ma 180 kunia, i ma czarny ac oraz zielone hany isa2 , auta lata az milo , co wy tak na wyrost te fanty montujecie ,pozniej zalewa auto petli i sa problemy- [1.8T AVJ 150km]brak mocy
moze tez byc slabe cisnienie w silniku bo leci pompa olejowa, BTW ciezko sie do niej dostac ?- Głowica na podmiankę
najlepiej zakłądac głowice razem z wałkami , mam na mysli aeb to wałki z aeb, tak mi podpowiedział kolega z forum, aeb nie ma kanału na recyrkulacje spalin chyba- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
z tyłu silnika jest sciana grodziowa a tm jest umiejscowiony felerny trojnik wody , zajrzyj tam mi tamtedy sporo płynu ciekało mokre widac na skrzyni, dpowietrz tez dobrze klad bo u mnie byla taka duza poduska powietrza w nagrzewniczce ze pompa nie popchneła tego( pomaga zdecie osłony podszybia i zdjecia weza z nagrzewnicy aby odpowietrzyc układ) termostat wyjm i podlacz do zrodla pracu i zobacz czy sie rusza, , termostat włoz w blok na silonkon do temp, bo tą uszczelka tez ucieka płyn powodzenia- Słynny SENSOR
moim skromnym zdaniem to pompa oleju w misce- buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
lepiej 10W60 tylko go umyj w srodku- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
zielone i 630 nie pojda , ale niech ktos przetestuje, chyba ze 630 jest silniejsze i inaczej startuje niz 650 ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- niemcy pewnie robili to na wiosne albo w lecie ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- przemo ja zmontuje jutro po sumie- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
vblpl post 232 masz opisane- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale kotelt z przed 3 lat- Dymi na postoju
uszczelaniacze zaworowe albo Turbo- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
na tym zestawie klapa pieknie smiga , podkładke dajemy od strony teleskopu siłowniki od TOM77 firma krosno numer na zdjeciu 650N- Żywotność sprzęgła i objawy
skrzypi taki plastik , zdej mieszek i psiknij silikonem to przestanie, mozesz miec zjechana tarcze sprzegła, ja bym wsadzał zamach z 1z i sprzegło z awx- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
rozkrecasz łepek , pozniej zapodam zdjece- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
IroN 87, wróc do posta 223 i nie rob zbednego zamieszania, co nie ktorzy lubia rzeczy nad wyrost , przykładem jest np. w dziale instalecje gazowe gdzie zakladaja na wyrost wtryski parowniki i inne- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
kloego wez wejdz w post nr 1 i wszystkiego sie dowiesz tutaj dodam ze siłowniki 650n z a6 c6 firmy krosno nr 24520!!! tyle działaj- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wale w pokoju okocima:) po...........12 h ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- w domu do 6 .01 ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- jtro browarek ? ludziska?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wali mnie to jak sprzedaje śmieci to i cena jest adekwatna- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
sprawdz czujniki , i termostat- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
te siłowniki maja wyhamowanie pod koniec swojej pracy, jak założe zdam relacje - demontaż kokpitu