Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. jest tam belka nad esp kubek taka metalowa połaczona z belka pod deska rozdzielcza, tak jak pisze tom zdemontuj schowek, pozniej obudowe nad nogami kierowcy, boczki deski rozdzielczej, tunel srodkowy zaczynajac od podłokietnika i srubami pod tylna popielniczka, popielniczka przod , lewar mieszek,radio klimatronik , i dalej ponizej masz moje zdjecia jak masz podswietlane kratki to poodpinaj instalacje, i pamietaj o srodkowej kratce nawiewu na szybe i czujnik nasłonecznienia ,
  2. zielona sprezynka , silownik krosno podkladka i tulejka gumowa fi 9
  3. a ja załozyłbym jednomasa z b4 1z i tarcze z awx
  4. radko 123 uzyj nafty
  5. kolega edekxp ma 180 kunia, i ma czarny ac oraz zielone hany isa2 , auta lata az milo , co wy tak na wyrost te fanty montujecie ,pozniej zalewa auto petli i sa problemy
  6. elmo814 odpowiedział(a) na swiro222 temat w 1.8T
    moze tez byc slabe cisnienie w silniku bo leci pompa olejowa, BTW ciezko sie do niej dostac ?
  7. elmo814 odpowiedział(a) na malich92 temat w 1.8T
    najlepiej zakłądac głowice razem z wałkami , mam na mysli aeb to wałki z aeb, tak mi podpowiedział kolega z forum, aeb nie ma kanału na recyrkulacje spalin chyba
  8. z tyłu silnika jest sciana grodziowa a tm jest umiejscowiony felerny trojnik wody , zajrzyj tam mi tamtedy sporo płynu ciekało mokre widac na skrzyni, dpowietrz tez dobrze klad bo u mnie byla taka duza poduska powietrza w nagrzewniczce ze pompa nie popchneła tego( pomaga zdecie osłony podszybia i zdjecia weza z nagrzewnicy aby odpowietrzyc układ) termostat wyjm i podlacz do zrodla pracu i zobacz czy sie rusza, , termostat włoz w blok na silonkon do temp, bo tą uszczelka tez ucieka płyn powodzenia
  9. moim skromnym zdaniem to pompa oleju w misce
  10. lepiej 10W60 tylko go umyj w srodku
  11. zielone i 630 nie pojda , ale niech ktos przetestuje, chyba ze 630 jest silniejsze i inaczej startuje niz 650 ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- niemcy pewnie robili to na wiosne albo w lecie ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- przemo ja zmontuje jutro po sumie
  12. vblpl post 232 masz opisane
  13. elmo814 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    uszczelaniacze zaworowe albo Turbo
  14. na tym zestawie klapa pieknie smiga , podkładke dajemy od strony teleskopu siłowniki od TOM77 firma krosno numer na zdjeciu 650N
  15. skrzypi taki plastik , zdej mieszek i psiknij silikonem to przestanie, mozesz miec zjechana tarcze sprzegła, ja bym wsadzał zamach z 1z i sprzegło z awx
  16. rozkrecasz łepek , pozniej zapodam zdjece
  17. IroN 87, wróc do posta 223 i nie rob zbednego zamieszania, co nie ktorzy lubia rzeczy nad wyrost , przykładem jest np. w dziale instalecje gazowe gdzie zakladaja na wyrost wtryski parowniki i inne
  18. kloego wez wejdz w post nr 1 i wszystkiego sie dowiesz tutaj dodam ze siłowniki 650n z a6 c6 firmy krosno nr 24520!!! tyle działaj
  19. wale w pokoju okocima:) po...........12 h ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- w domu do 6 .01 ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- jtro browarek ? ludziska?
  20. wali mnie to jak sprzedaje śmieci to i cena jest adekwatna
  21. sprawdz czujniki , i termostat
  22. te siłowniki maja wyhamowanie pod koniec swojej pracy, jak założe zdam relacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.