Treść opublikowana przez elmo814
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
tak zrobie zostane przy 300 isa 2 , dzieki , wyczytalem tez na folum lpg ze to nic specjalnego ten q box
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
czy ktos sie wypowie na temat sterownika stag 4 qbox ? zamiast stag 300 isa2 ? do auta jak w opisie , reszt to zielona hana, reduktor do 250
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widzisz fiodo warto bylo ? jak jest cieolej to o wiele lepiej jest
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Andrzej zamowiłem juz szablon ale jeszcze nie wysłał , jak cos to sie dopisz i nie ma problemu , zamawiałm u kolegi BIzon , ja pitole , ale spot
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/faq-forum-silniki-benzynowe-90841/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to h,,,,a motorownia , nie ma, ale na post wpadnij 2.0 i 3.0 omijaj łukiem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bedzie masa ludzi zobaczysz Andrzeju
-
Kurier dla klientów indywidualnych - jaki najlepszy (cena) ?
przyjedz jutro na spot to pogadamy KURIER opek
-
wtryski AFN do AHU jaka różnica ?
dawke i kąt wyreguluj
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
te czarne listwy esowe :decayed:na innym aucie by sie ładniej komponowały
-
Czarny sedanik,nowe fotki :)
dopracuj ładnie tego angola ,
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
ma ktos zdjecie w ktorym miejscu znajduje sie ten czujnik z tyłu silnika ?
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
TO mnie pocieszyliscie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Radek masz odemnie pw ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
1 sztuke wezme jutro pilnie, daj telefon bo daro sie nie odzywa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
po ile te ramki oczywiscie nowe sa:D:D dawac ceny i jutro zabieram
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
mam podobny problem , a mianowicie chodzi o to ze tempareture mam od 50 do 70 stopni , na postoju lekko wzrasta , gdy rusze to lekko spada , a vag pokazuje bład auto podaje ciepło do srodka 2 Faults Found 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 0000 mam nadzieje ze wina nie lezy po stronie termostatu tylko czujnika ? zauwazułem tez ze chłodnica jest ciepla jak jezdze prosze o pomoc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ma ktos na zbyciu naklejke klubowa >? chetnie odkupie , ewentualnie 1 ramke
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a na forum kolega cougar2 ma jakies kolka z oponkami nic nie znajdziesz ? bo cenza same fele 1400 nawet wydaje sie taka sobie
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
ktory to czujnik był uwalony ten na dole kolo chlodnicy czy ten z tyłu silnika ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sportcontact 5 mysle ze 3 stykna i sa o wiele tansze a beda z 11 roku moze koniec 12
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kółko ładne i pasi do b7 , a oponki tak jak pisze Maciej - CONTI
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tez tak mysle ze 17 , te 2 i 3 fele leca trzoszke jak kołpaki z allegro do wielu aut:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moje zdanie jest takie ze jak ma byc z tych 3 to numer 1 jesli wchodzi w gre inne koło to tylko rs6 ---->
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z 2 bedzie 2 1.8TQ w A4 B6