Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. tak zrobie zostane przy 300 isa 2 , dzieki , wyczytalem tez na folum lpg ze to nic specjalnego ten q box
  2. czy ktos sie wypowie na temat sterownika stag 4 qbox ? zamiast stag 300 isa2 ? do auta jak w opisie , reszt to zielona hana, reduktor do 250
  3. widzisz fiodo warto bylo ? jak jest cieolej to o wiele lepiej jest
  4. Andrzej zamowiłem juz szablon ale jeszcze nie wysłał , jak cos to sie dopisz i nie ma problemu , zamawiałm u kolegi BIzon , ja pitole , ale spot
  5. http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/faq-forum-silniki-benzynowe-90841/
  6. to h,,,,a motorownia , nie ma, ale na post wpadnij 2.0 i 3.0 omijaj łukiem
  7. bedzie masa ludzi zobaczysz Andrzeju
  8. przyjedz jutro na spot to pogadamy KURIER opek
  9. dawke i kąt wyreguluj
  10. te czarne listwy esowe :decayed:na innym aucie by sie ładniej komponowały
  11. dopracuj ładnie tego angola ,
  12. ma ktos zdjecie w ktorym miejscu znajduje sie ten czujnik z tyłu silnika ?
  13. TO mnie pocieszyliscie
  14. 1 sztuke wezme jutro pilnie, daj telefon bo daro sie nie odzywa
  15. po ile te ramki oczywiscie nowe sa:D:D dawac ceny i jutro zabieram
  16. mam podobny problem , a mianowicie chodzi o to ze tempareture mam od 50 do 70 stopni , na postoju lekko wzrasta , gdy rusze to lekko spada , a vag pokazuje bład auto podaje ciepło do srodka 2 Faults Found 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 0000 mam nadzieje ze wina nie lezy po stronie termostatu tylko czujnika ? zauwazułem tez ze chłodnica jest ciepla jak jezdze prosze o pomoc
  17. ma ktos na zbyciu naklejke klubowa >? chetnie odkupie , ewentualnie 1 ramke
  18. a na forum kolega cougar2 ma jakies kolka z oponkami nic nie znajdziesz ? bo cenza same fele 1400 nawet wydaje sie taka sobie
  19. ktory to czujnik był uwalony ten na dole kolo chlodnicy czy ten z tyłu silnika ?
  20. sportcontact 5 mysle ze 3 stykna i sa o wiele tansze a beda z 11 roku moze koniec 12
  21. kółko ładne i pasi do b7 , a oponki tak jak pisze Maciej - CONTI
  22. tez tak mysle ze 17 , te 2 i 3 fele leca trzoszke jak kołpaki z allegro do wielu aut:decayed:
  23. moje zdanie jest takie ze jak ma byc z tych 3 to numer 1 jesli wchodzi w gre inne koło to tylko rs6 ---->

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.