Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. Holandia 2-1 Hiszpania
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/s4_b5_avant_99_rozbiorka_na_czesci-t141865.0.html, prosze ps. masz swiece do 1.9tdi prosze o info na pw
  3. o takie scisłe dane napisz do Witka, ale mysle ze na samym AVF ze 170 powinno dmuchnac,bo na serii to pewnie ze 145-150 to max, i usun kata
  4. jak wymieniac turbo na brd i cchcesz dokladac cooler to wymien tez wtryski na AL , w innym razie wystarczyc powinna trubawka z AVF pasuje p&p
  5. a z długopisa nie bedzie pasowała
  6. w hrubieszowie sa\ tez 2 i na trasie z komarowa do hrubieszowa tez jest, jest tez koles w krasnobrodzie
  7. pasuja oba jednak jak nie chcesz rns-e to szukaj 1 din , tylko ze cos mi sie wydaje ze ma inny odcien
  8. szukam bardzo dobrego i polecanego lakiernika , mam do malowania zderzak przod i prawy błotnik , kolor jak w avatarze , moze ktos polecic konkretna firme?? na terenie lubelskiego
  9. warszawa ul. mineralna 26
  10. potrzebna przepływka na podmianke na chwile ma ktos boscha ??
  11. tez mialem ten problem i wlasnie wystarczylo zmienic kodowanie tylko nie pamietam czy na kanale 62 hmmm, vagiem 704 a sprawdz takie kodowanie--> wiec wchodzisz 17 , instruments , bloki pomiarowe bodajze 62 i tam mialem wartosc 0 , zmieniłem ja na wartosc 1 i wyswietlanie na fisie sie wlaczylo
  12. gratulacje ,furacz kox, silniczek i wyposazenie , ale jak dla mnie luterka hu.nia
  13. poszukaj na forum jest juz takie watek
  14. http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs199.snc1/6733_138795115394_587685394_3757402_7850542_n.jpg http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=36709&pictureid=176886 http://media.photobucket.com/image/a4%20rs6%20new/brett6900/B6_A4_RS6_204_19_1.jpg
  15. czy ten układ zadziala w b7 na zwykłych lampach h7+h7
  16. skoro mu nie ufasz to po co tam pojechales , nie masz zaprzyjaznionego mechanika , kolega nie ma , mama , moze tato zna jakiegos zaufanego i dobrego mechanika , teraz bedziesz mial dylemat czy oby na pewno wszytsko wymienil
  17. 1.9 tdi , moze kiedys Q i "niebawem" 170ps:), to bardziej realne :D:D:
  18. sa schematy i opisy
  19. zlec to komus kto sie zajmuje klimatyzacjami
  20. dobre te lampy na tyle:) , a co do felgi to 17 max
  21. na poczatek wyłacz CAPS , wyslij sprzeglo do Radzikowskiego , uzyj http://www.sprzegla.com/
  22. gites, witaj na pokładzie pawlik1325 pokaz swoja furke w odpowiednim dziale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.