Treść opublikowana przez elmo814
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Holandia 2-1 Hiszpania
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
biala perla
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w doborze części.
http://www.a4-klub.pl/smf/s4_b5_avant_99_rozbiorka_na_czesci-t141865.0.html, prosze ps. masz swiece do 1.9tdi prosze o info na pw
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
rzadko ale jednak
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
o takie scisłe dane napisz do Witka, ale mysle ze na samym AVF ze 170 powinno dmuchnac,bo na serii to pewnie ze 145-150 to max, i usun kata
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
jak wymieniac turbo na brd i cchcesz dokladac cooler to wymien tez wtryski na AL , w innym razie wystarczyc powinna trubawka z AVF pasuje p&p
-
[ALL B6] Czego tu brakuje czyli tylny spryskiwacz ?
allegro , szrot , aso....
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a z długopisa nie bedzie pasowała
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w hrubieszowie sa\ tez 2 i na trasie z komarowa do hrubieszowa tez jest, jest tez koles w krasnobrodzie
-
[ALL B6] Tunel Srodkowy - wymiana na tunel z B7
pasuja oba jednak jak nie chcesz rns-e to szukaj 1 din , tylko ze cos mi sie wydaje ze ma inny odcien
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
szukam bardzo dobrego i polecanego lakiernika , mam do malowania zderzak przod i prawy błotnik , kolor jak w avatarze , moze ktos polecic konkretna firme?? na terenie lubelskiego
-
[ALL B7] Usuniecie DPF
warszawa ul. mineralna 26
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potrzebna przepływka na podmianke na chwile ma ktos boscha ??
-
[ALL B6] Concert III - brak info na FIS
tez mialem ten problem i wlasnie wystarczylo zmienic kodowanie tylko nie pamietam czy na kanale 62 hmmm, vagiem 704 a sprawdz takie kodowanie--> wiec wchodzisz 17 , instruments , bloki pomiarowe bodajze 62 i tam mialem wartosc 0 , zmieniłem ja na wartosc 1 i wyswietlanie na fisie sie wlaczylo
-
[ALL B7] Moje Kwarc AUDI A4 2.7 TDI
gratulacje ,furacz kox, silniczek i wyposazenie , ale jak dla mnie luterka hu.nia
-
[B5 AFN] Przekładka automat na manual
poszukaj na forum jest juz takie watek
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs199.snc1/6733_138795115394_587685394_3757402_7850542_n.jpg http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=36709&pictureid=176886 http://media.photobucket.com/image/a4%20rs6%20new/brett6900/B6_A4_RS6_204_19_1.jpg
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
czy ten układ zadziala w b7 na zwykłych lampach h7+h7
-
[B6 AVB] Proszę o szybką poradę !!
skoro mu nie ufasz to po co tam pojechales , nie masz zaprzyjaznionego mechanika , kolega nie ma , mama , moze tato zna jakiegos zaufanego i dobrego mechanika , teraz bedziesz mial dylemat czy oby na pewno wszytsko wymienil
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
1.9 tdi , moze kiedys Q i "niebawem" 170ps:), to bardziej realne :D:D:
-
[ALL B7] Podlaczenie Bi-xsenon
sa schematy i opisy
-
[B5 ADR] Środek do odgrzybiania klimy
zlec to komus kto sie zajmuje klimatyzacjami
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
dobre te lampy na tyle:) , a co do felgi to 17 max
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło 400Nm
na poczatek wyłacz CAPS , wyslij sprzeglo do Radzikowskiego , uzyj http://www.sprzegla.com/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gites, witaj na pokładzie pawlik1325 pokaz swoja furke w odpowiednim dziale