Treść opublikowana przez Demo
-
[B6 AWX] Mokro z prawej strony u pasażera
Proponuję sprawdzić czy szyba przednia jest dobrze wklejona. Zdjąć osłonę słupka wewnątrz i lać od zewnątrz.
-
Protest na A4 A1
Wg. mnie tak powinna wyglądać standardowo KAŻDA droga krajowa w Polsce (ew. szerzej). Dwa pasy w każdą to jest niezbędne minimum na obecne czasy. A środkiem betonowy murek. Jak jest każdy widzi:(
-
Protest na A4 A1
Na tą chwilę jest wszystko rozkopane. Ale po tym co jest widzę wyraźnie że tak jak Tarnów-Kraków. Czyli 10x gorzej niż było przed remontem. Co chwilę będzie wysepka, budowa drogi wymusi jazdę wolno, a podjazdy pod górę gdzie do tej pory było 2+1- zredukowane do 2x1. Do tego na pewno obstawią to fotoradarami jak żywopłotem. Generalnie lipa i to straszna. Jedynie fakt powstania obwodnicy Ropczyc cieszy. To zawsze było wąskie gardło,a widać że są blisko finiszu. Jeżeli chodzi o autostradę no to ;( ;( ;( Zmordowali ledwo do tego Szarowa z trudem. Kiedy to do Tarnowa dotrze, a tym bardziej do Rzeszowa to chyba nikt nie wie
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
Nie kupuj. Matka to używała w aucie. Syf nie do opisania. Jakieś dziwne kołysanie przy szybkiej jeździe, etc.
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Każdy może legalnie zrobić jedną kopię nośnika w celu ochrony oryginalnego przed zniszczeniem. Jeżeli w domu mamy oryginalną kasetę magnetofonową, płytę dvd, etc. z daną piosenką to można sobie ją zgrać na mp3 i trzymać w aucie. Gorzej gdyby nadgorliwy funkcjonariusz zechciał sprawdzić co mamy w domu...
-
[B6 AWX] Mokro z prawej strony u pasażera
I sprawdź czy NAD filtrem kabinowym jest rynienka odprowadzająca wodę która ścieka z szyby. Ja takiej rynienki nie miałem i woda mi się lała na filtr i do środka. Założyłem rynienkę (zrobioną z kawałka prostokątnej listwy kablowej) i wszystko jak ręką odjął.
-
[ALL B5] Zestaw doposażenia "komfortowe kierunkowskazy" - 3-krotne błyśnięcie
Kwestia doboru kondensatora, albo montażu trymera i wyregulowania.
-
lotto
Warto grać w coś, gdy jest rozsądna szansa na wygraną. W lotto możliwości jest tyle że nie warto.
-
lotto
Czyli gracze będą płacić więcej a szanse mają nadal te same. To już lepiej obecny system. Osobiście nie gram- strata kasy.
-
Strefa Śmiechu
:polew: Rozlałem kawę ze śmiechu Poszedł jak burza
-
[ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Dzięki rikardo.
-
[ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Przyczyna jest prosta i równocześnie nieusuwalna. Wylot odprowadzenia wody z szyberdachu powyżej zawiasu. No ale co z tą rdzą. Popapram smarem, ale rdza pod spodem zostanie. Pytanie jak odrdzewić?
-
[ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Tak oto poczyna sobie rdza z dolnym zawiasem przednich drzwi strona kierowcy (od strony pasażera jest dużo lepiej): Jak to zabezpieczyć bez wizyty u blacharza/lakiernika i bez zdejmowania drzwi?
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
1. Mylisz się. 2. A kto Ci broni na bezdotykowej najpierw spłukać? Wybierasz samą wodę i płukarz jak chcesz. 3. No to teraz niszczysz lakier myciem gąbką.
-
Monitor komputerowy z tunerem TV i urządzenie wielofunkcyjne laserowe - jakie?
No na telewizor nie dadzą dotacji. Na monitor tak Mam Samsunga 206BW (20")- obraz żyleta. Wal śmiało w Samsunga.
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Szkoda kasy i tyle. Lepiej odżałować te 6-7zł na bezdotykową. Potem tylko puchowy ręcznik i do sucha. Autko masz eleganckie.
-
Kto miał pierwszeństwo?
Wiesz. Jak będą siedzieć w domu, a nie za kółkiem to na starość tym bardziej nic z tego. Trzeba jeździć żeby się nauczyć. Pół biedy jeśli jadą ze strachu prawym pasem całe rondo. Jak jesteś pro to i tak go wyprzedzisz. Gorsi są Ci co nie umieją, ale za wszelką cenę chcą udowodnić całemu światu że jest inaczej
-
[B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?
No nie widziałeś i dlatego są takie drogi dobre
-
Kto miał pierwszeństwo?
To rondo w Swindon to jakieś przegięcie. Przerost formy nad treścią. Z tym że z tego co widzę te mikroronda w rondzie są malowane, czyli pewnie jak zwykle na wyspach czasowe (np. obowiązują tylko w godzinach szczytu). Wtedy i tak wszystkie auta stoją w korku to bez różnicy czy trzeba jakiegoś dodatkowego bączka zapodać :> Co do ronda w Wawie. Nie wiem jak to się sprawdza w praktyce, ale jest na YT filmik z czegoś trochę podobnego (gdzieś w Polsce). Rondo rotacyjne czy jakoś tak. I tam na wjeździe zajmuje się od razu pas do zjazdu. Nikt nikomu nie przecina drogi.
-
[B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?
Tam pewnie za dziury wieszają tego araba co robił drogę...
-
[ALL B5] Co zamiast podłokietnika ?
Widzę że zapotrzebowanie jest duże Na razie nie do sprzedania. Czekam na propozycje "co zamiast".
-
[ALL B5] Co zamiast podłokietnika ?
Chciałbym wstawić coś NA dziurę po podłokietniku. Nie chodzi mi o przedłużanie wnęki na kasety magnetofonowe. To może wystawać ponad tunel byle było niskie. Szukam po necie ale nie widzę takich rzeczy.
-
[ALL B5] Co zamiast podłokietnika ?
Właśnie o to chodzi żeby nie została. Inaczej już dawno bym odkręcił. Nie mam pomysłu co tam wstawić by zasłonić dziurę po podłokietniku i żeby to było użyteczne. Nie wspomnę oczywiście o estetyce. Żadnej wiochy tam nie chce.
-
[ALL B5] Co zamiast podłokietnika ?
No właśnie. Mam podłokietnik i jeżdżę z podniesionym bo nie korzystam. Nie mam pomysłu co praktycznego można by zamontować zamiast niego w to miejsce. Jakiś pojemnik, uchwyt na butelkę etc. Najlepiej fabryczne rozwiązania.
-
[B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?
Obie strony miały rację. Na małych dziurach, nierównościach i "pęknięciach" jezdni lepiej jechać szybko- "przelatujesz" nad uszkodzeniem nawierzchni. Na dużych dziurach tylko i wyłącznie wolna jazda, inaczej tracisz zawieszenie. Niestety ponieważ na naszych drogach dostępna jest "na raz" cała rozmiarówka dziur, nie da się stosować tylko jednej z powyższych metod. Zostaje tylko ciągłe skupienie i slalom