Treść opublikowana przez krzysaudi
-
Interfejs - prośba
OP-Com dobra sprawa
-
[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia
Ba - jak masz Symphony to tam żadna II nie wyskoczy
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Wszystko pasuje pod stare kostki . Nie musisz nic przerabiać .
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Myśle ze przy odrobinie wysilku ruszylby ten sprzet - tyle ze nowy panel klanialby sie
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Całość operacji ok 250 zł bo radio symphony miałem już wcześniej kiedyś tam kupione jak mialem jeszcze Audi 80 B4 i nabylem je po tzw taniości .Jeśli masz możliwość założyć sobie symphony - zrób to . Auto o wiele ładniej wygląda - szczegolnie w nocy .
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Witam. Ja zrobilem u siebie tak : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_tunelu_udana_operacja-t96766.0.html krzysiek
-
[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia
On ma po wlaczeniu zapłonu przycisnac ta kabinacje klawiszy i wtedy wyskoczy na II i po ok godzinie wyskoczy możliość wbicia kodu.A jeśli nie wskoczy to wtedy tylko elektronik RADIO CODE załatwi problem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zrób to - mi za pierwszym razem zajęło to ok 3 godzin a w następnym audiku niecałe 2 godziny od momentu podniesienia maski a wygląd - boski .
-
Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
Witam. Ja dla idei za free mógłbym zrobić takiego łobuza Na hasło Audi A4 klub
-
[ALL B5] Nie działa radio po naprawie zimnych lutów
SAFE - oznacza prosbę o wbicie prawidłowego niezbędnego do życia radia Kodu
-
[ALL B5] Gdzie w avancie B5 można zlokalizować kabelki do podłączenia głośników na tył?
Jeśli nie masz fabrycznej tuby + glośników w drzwiach to musisz sobie zapodać te przewody
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zawsze można wkręta zapuścic w lampe przez osłone wentylatorów Tak zrobilem w swojej wcześniejszej A4 benzynce I smiga do dzisiaj to bo auto kupili znajomi .
-
[B5 AEB] co sądzicie o tym radiu DALCO
Żadne radio z instalacji 12 nie osiągnie 4x50 W Fizyki oraz prawa ohma nie przeskoczysz Do tego dochodzi sprawność samego wzmacniacza w końcówce pracującego najczęściej w klasie AB i gdybys sprawdził na mierniku mocy to bys sie srogo rozczarował :) Zamiast 4x50W zobaczyłbys ok 17 wat mocy znamionowej przy 10% zniekształceń harmonicznych
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
A może masz kpl. zbędnych choinkowych nawiewów ??
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Szczęściarz z Ciebie z tymi nawiewami podświetlanymi Polowanie zaczęło się :>
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Jestem w trakcie poszukiwania takiego cuda. Jednak w rzeczewistości jest ok bo jest tam schowek Gniazdo zapalniczki zamontowałem pomiedzy tunelami - mam tam uchwyt na 2 puszki z napojami i w jednym z nich zamontowałem zapalniczke . Na razie jest na tyle estetycznie ze nie wyglada to na dokładane wiec na razie tak będzie. Zreszta ja wzorowalem sie na F16 [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 19:21_________________________________________________Poluje jeszcze na podświetlane pokretła nawiewów
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
A powiedz mi czy klimatronik odpalił Tobie z tych kostek które sa od starej klimy czy musiałeś cos zmieniać ??
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Ja przerabiałem tunel z miejscem na radio na 1-din więc z tąd ta cena . Gdy wpadnie mi w ręce panel od klimy na 2 - din to zapodam go do siebie i będę miał typowego polifta na 2 - din Tył tunelu pasuje po przedniej części . Nie pasuje tylko minimalnie od strony siedzenia pasażera - ale tam wystarczy poświęcić ok 10 minut pracy brzeszczonem i pilnikiem i jest PIKNIE .
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Tunel kosztował mnie 140 pln z przesyłką wraz z wszystkimi pstryczkami i uchwytem na napoje . Reszta to wynik machania pilnikiem , lutownicą i szczypcami . Popielniczka mi jest niepotrzebna bo jeszcze nie nauczyłem się palić Muszę jeszcze zamontować gniazdo zapalniczki gdzies między fotelami oczywiście podświetlany na czerwono .
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Dzięki za opinie Wszystko jest sztywno spasowane i nie ma prawa nic pukac , szmerać i jęczeć podczas jazdy . Tym bardziej że mam dieselka który lubi warczyć i wprawiać w rezonans budę . Polecam taką zamiankę wszystkim . Tym bardziej że to radio naprawdę pięknie gra . Krzysiek
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Właśnie po przeczytaniu tych postów zapragnałem zapodać sobie navi [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 18:06_________________________________________________witam ponownie. Udała się operacja przeszczepu wnętrza . Wystarczy kupić przednią część tunelu . Tył po małej poprawce pilnikiem pasuje jakby był od zawsze W dalszym czasie będę chciał tam umieścic Audi navigation plus . Więc to jest tylko tak na razie żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. Czas pracy ok 4 godzin z podłączeniem pstryczków elektryczków .
-
[ALL B5] Wyrwana kartka z kodem radia
Każdy szanujący się elektronik przyjmie z uśmiechem na ustach takie radio na radio code Czysty pieniądz . Symphony jest przyjemnym radiem w robieniu . Pamięc S220 czyli 93c56 . Mozna je zrobić w 10 minut . Krzysiek
-
[B5 AFN] Ogrzewanie - jak dlugo??
A może jest zrobione to tak jak w Audi 80 ?? W tunelu nawiewów są klapki pokryte pianka i ta pianka ze starości zaczyna rozpadac sie i dlatego mimo nagrzanego silniczka oraz sprawnej nagrzewnicy łapie zbyt dużo powietrza z zewnątrz i dlatego jest chłodno ?? U mnie w 1Z bardzo szybko mam ciepło w środeczku
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Ten Twój Peugeot Partner byl chyba chory Ja zapierdzielam codziennie takim z silnikiem HDi i powiem że mój 1Z jest bardzo biedny jesli chodzi o przyśpieszenie w stosunku do tego puga . Ale poza tym Audi to je Audi :)
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Mam standardowy klimatronik jak na rok 1995 Jesli nie podejdzie nowy sterownik klimy jakoś postaram sie wpasować swój . Mam jedna sztuke do testów wraz z ramka ozdobną więc będę mógł cos wyrezać .