Treść opublikowana przez krzysaudi
-
[B6 ALT] Szum Radia Navigation Plus !!!
Albo głowica FM padła [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________Wyjmij radio z konsoli , ustaw np RMF i włóż w miejsce anteny kabelek - wykluczysz w ten sposób radio lub instalacje antenową. Pozdrawiam.
-
padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help
Witam ponownie. Radio dostałem za pośrednictwem poczty do naprawy . Fotki naprawionego radia . Potwierdziła się moja opinia na ten temat
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
Sprawdz Nie zawsze auto od niemca jest ok .Sterownik jest przy pompie ABS-u . Trzeba ja wyjac i rozciac . Ale sprawdz na poczatek licznik .
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
Sprawdz zasilanie sterownika . Czesto w tych sterownikach ABS-u pada łączenie płytki sterownika z głównym złaczem - ale do tego trzeba rozebrac sam sterownik. Jak rozetniesz obudowe sterownika sprawdz najgrubszy podwójny drucik stalowy łączący elektronike ze złączem .Stawiam na to że cieniutkie niteczkowe przewody przestały łączyc w sterowniku i dlatego masz ten efekt. Na poczatek wyjmij licznik i sprawdz dlaczego nie swieca kontrolki . Jesli kupiles juz takie auto mozesz sie zdziwic
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
Moze masz uszkodzony sterownik ABS . I ktos przed Toba zlikwidowałkontrolki w liczniku W Audikach dosyc czesto padaja sterowniki ABS-u a najbardziej w V-kach . Przynajmniej najwięcej takich widziałem uszkodzonych .
-
[B5 AEB] Głośno pracujące silniczki regulacji klap nawiewów.Oraz nie domykanie tych klap
U mnie jest tak samo - wiec uspokój sie To normalne ze cykaja i dochodza powoli do konca bo tak sterownik ma sterowac silniczkiem zeby nie udezył z całej sily w krancówke . Zreszta ten plastik jest krancówka a wie on o tym czy juz dojechał dzieki potencjometrom wbudowanym w silniczek . Pozdrawiam.
-
radio Audi Concert CD Grundig kod pin
ASO lub Radio code Ewentualnie podpięcie w razie odpinania aku w lini zasilania radia od strony bezpiecznika zasilacza na 12 V - tyle ze trzeba to umiejętnie zrobić
-
[ALL B5] Licznik i immo
Spokojnie można dołożyć termometr - nawet mam taki Kluczyk ma immo zatopione w plastiku . Krzysiek
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
Hmm . Dobrze gadasz Ale to są moje pierwsze gumy i może dlatego tak do nich podchodze Zawsze ten pierwszy raz
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
E tam .Może nie widziałeś ori dywaników :> Na lato musowo welurek - też ori A do bagażnika - fe
-
padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help
- padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help
Do Dakkon7: mój numer telefonu 512-960-906 - dzwońw sprawie radia . A do Marka - jeśli po wypięciu i wpięciu ponownym radio nie śmiga to jest juz problem . Tym bardziej że oddał do jakiegoś serwisu w którym nic nie stwierdzono.Myslisz że ktos byłby na tyle głupi że nie zauważył by że bezpiecznik jest spalony Przemyśl to proszę . I dopiero wyrażaj swoja opinię .Widziałem juz dziesiątki radii w których podczas przepinania zasilania rozwalił się soft lub sterowanie , więc ten przypadek nie jest odosobniony . I nie złoszczę sie , ale nie lubie jeśli dziennie słysze u siebie w warsztacie mowę klientów typu : pewnie jakis opornik spalił się lub bezpiecznik . Gdzie ludzie ci nie mają pojęcia o czym mówią i dla nich kondensator ,tranzystor , tyrystor , pamięć itp to jedno i to samo - czyli czarna magia .- padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help
Do marekg : a Twoje jest to radio ze masz do mnie pretensje jak żyd do garbatego że proste dzieci ma ?? Ja jestem elektronikiem i odpowiedziałem rzeczowo na pierwszego posta autorowi - a Ty jesli nie masz pojęcia o elektronice to nie udzielaj się tylko siedz cicho .- Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja pamiętam tylko to że ojca wzięli do woja wtedy i to jak wrócił do domu- padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help
A co tam w tym radio jest takiego zagadkowego?? Powiadasz ze radio nie chciało działac ??Dziwne - musi działac albo kupiłes złoma albo masz wybitnego pecha . Wogóle nie chce się załączyc ?? Jest onow miarę proste w naprawie pod warunkiem ze uzytkownik nie odstawił jakiegoś numeru dzieki czemu radio nadaje sie do kosza- [ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Musowo Zresztą będę musiał cyknąć kilka fotek wnętrza bo coraz ładniej wygląda Dzieki [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:52_________________________________________________Oto kratki- [ALL B5] Dywaniki wnętrza .
Na lato przyjdzie i welur- [ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
No i przyszly od Renia kratki Jutro zaczynam walkę . Mi odpowiadają w 100% . Dla tych którzy sie wachają - do dzieła .- [ALL B5] Dywaniki wnętrza .
Zamówiłem w Warszawie u Zasady i cena jest naprawde atrakcyjna Przód 87 zł a tył tańszy -niepamiętam już ile . Ma to przyjść do mnie na środę więc zobacze co i jak :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 17:53_________________________________________________Dywaniki przyszly . HEH Jestem bardzo szcześliwy . Zajebi.....te są . Polecam wszystkim taki zabieg . Auto od razu lepiej sie prezetuje.- [ALL] Wymianana wyłączników na poliftowe
Bo po lifcie przelaczniki zalączaly odpowiednie przekazniki , a nie jak w przed lifcie , gdzie przelączniki byly zwykle mechaniczne Musisz dorezac przekazniki do tego które załączą przeciwmgielne i szybki . Przynajmniej ja tak zrobiłem u siebie . 2 przekazniki i smiga Ale nie robiłem fotek bo robiłem to tak na szybko w aucie- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
A czemu w radio nie obciąłeś tych odstających kawałków plastiku żeby ładnie sobie weszło W poprzedniej A4 tak zrobiłem i wyglądało jak ori .- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Dobry kolega w Audi A6 z 1999 roku silnik AFN ma 560 tyś i śmiga nadal :>- [ALL B5] Dywaniki wnętrza .
He. Każdy ma jakiegos konika Jeden lubi dłubać w silniku , inny dba tylko o lakier i wygląd zewnętrzny , jeszcze inny Tuning made by Allegro - chrom , chrom , chrom i na to jeszcze troche chromu i siatki A ja lubie mieć orginalne wnętrze .- [ALL B5] Dywaniki wnętrza .
I wszystko jest juz jasne jak SŁOŃCE . Cena salonowa dywaników gumowych czarnych - bo takie mnie interesuja , na przód to raptem 117 zł a na tył ok 80 zł . Więc praktycznie jak za darmo Pozdrawiam i dzieki za podpowiedż o salonie . Krzysiek- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ha i super - kolejny fisiak zadowolony - padnięte radio Audi Concert CD by Grundig help