Treść opublikowana przez krzysaudi
-
Brak ładowania w Audi A3 8Y
Witam. Zrobiłeś to kolego ??
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam. Panowie - jak to jest z a4 przedliftową . Będzie działać bez zmian bramki can aktywny wydech na tył ? Zamontowałem moduł - zasilanie , masa , cany pod 6/16 i nic . Zero komunikacji z modułem . Cisza z głośnika . Na razie utknąłem z tematem. Ha. Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
A co tam . Po prostu ma się kocioł grzewczy na kołach
-
Ceny paliwa marzec 2026
OO po 3.02 ....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Trelemorele a jakie dawałeś banany u siebie ?? Słynne skv czy mastery albo jakieś inne cudaki ??
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dawaj PW
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Łaaaaa donica - chcem taką ... A że jestem właśnie na etapie tuż tuż przed schodami to dzięki za wizje artystyczne .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Może i konkret , dla mnie dobra . Schody robi się raz na 10 - 30 lat . Jak się zrobi konkretne to masz z bańki . Zrób z płytek czy z jakiegoś szmelcu to za 2-3 lata od nowa borykasz się z problemem ... Schody cudo
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bajka ... Żonka chce własnie takie schody tylko ciemno brązowe . Jaki to jest koszt bez tych słupów i tych płyt na górze na balkoniku ... ?? Pozdrawiam.
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Odczytaj swoją ...
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Witaj. Odczytaj mapę z komputera i podeślij na meila [email protected] Ja dostaniesz zwrotny meil to łądujesz do sterownika i po kłopocie
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Ok
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Winols Twoim przyjacielem Da radę . Trzeba szukać tzw switch'e lub emulować pracę , dodatkowo czasami wyłączać błędy .
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Może być taki nawet ... http://allegro.pl/mpps-v13-edc-15-16-17-usun-dpf-fap-uds-24h-fv-i5835525038.html
-
Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Kup MPPS -a odczytaj mapę to zrobię Tobie to co chcesz ... W a4 b7 2.0tdi pięknie się to robi . Pozdrawiam.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
U la la . Dach też niezgorszy W moich rejonach nie spotyka się tego typu domków Pale lizać ... Gratulacje .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Świetny komin .Gratulacje bo wiem ie układanie klocków zajęło czasu
-
Moduł sterujący zablokowany
Oczywiście że tak . Ewentualnie kupujesz emulator immo z np ... autotronika i montujesz go zamiast oryginalnej puszki immo . Czasem posiłkowałem się w przypadku dziwacznych sterowników puszką immo z golfa 3 przerobionej na emulator odpowiednim wpisem w motorolkę ...
-
Moduł sterujący zablokowany
Jeżeli posiadasz audi jak w podpisie to - w sterowniku jest pamięć 24c02 .Żeby immo nie wracało powinnien założyć pamięć Atmel 24c02 i zrobić jej Protect . Jak mu powiesz to będzie wiedział o co kaman . A zmienia się 2 adresy w tym sterowniku z A0 na 50 Ot cała filozofia I niestety jak tego nie zrobisz będzie wracać po odpięciu akumulatora . Pozdr.
-
Rezanie bixenonu
Mi Qwerty robił kilka lat temu bi-halogen na h7 ze skody roomster - świeciło rewelacyjnie na zwykłej żarówce . 3 tygodnie temu robiłem w a3 żony bixa , soczewki z a6 c7 na d1s i jest poezja . Swiatła mega ogrom . W obecnej a4-ce mając ori xenon założę też bixa bo w porównaniu do a3-ki mam ciemno Ale h7 bi-halogen daje radę w porównaniu do zwykłych h7 . Polecam.
-
Jakie sprężyny założyć, bo przycieram spodem
Zmień opony na inne . 185/65/15 to rozmiar zbyt mały do a4 b5 .... Powinny być 195/65/15 ... Niby nic a te 15 mm robi różnicę . Też takie miałem w którymś swoim audiku i po zmianie było lepiej .
-
Rezanie bixenonu
Ma może ktoś na zbyciu dobre soczewki do B5 ??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Działdowo OO po 2.65 ...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Działdowo Lotos 3.95 za ON czyli paranoja . 20 km dalej jest taniej o ok 30 gr i to praktycznie wszędzie , a tej dziurze jest zmowa , spisek ...
-
przekodowywanie,adaptacja w ECU TDI
Albo koniec stacyjki bo najmłodsza ona nie jest niestety .Ale w czym jest ogólnie problem ?? Autko jezdzi ?? Śmiga ?? To się nie martwić na zapas .