Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. Witam. Zrobiłeś to kolego ??
  2. Witam. Panowie - jak to jest z a4 przedliftową . Będzie działać bez zmian bramki can aktywny wydech na tył ? Zamontowałem moduł - zasilanie , masa , cany pod 6/16 i nic . Zero komunikacji z modułem . Cisza z głośnika . Na razie utknąłem z tematem. Ha. Pozdrawiam
  3. A co tam . Po prostu ma się kocioł grzewczy na kołach
  4. OO po 3.02 ....
  5. Trelemorele a jakie dawałeś banany u siebie ?? Słynne skv czy mastery albo jakieś inne cudaki ??
  6. Łaaaaa donica - chcem taką ... A że jestem właśnie na etapie tuż tuż przed schodami to dzięki za wizje artystyczne .
  7. Może i konkret , dla mnie dobra . Schody robi się raz na 10 - 30 lat . Jak się zrobi konkretne to masz z bańki . Zrób z płytek czy z jakiegoś szmelcu to za 2-3 lata od nowa borykasz się z problemem ... Schody cudo
  8. Bajka ... Żonka chce własnie takie schody tylko ciemno brązowe . Jaki to jest koszt bez tych słupów i tych płyt na górze na balkoniku ... ?? Pozdrawiam.
  9. Odczytaj swoją ...
  10. Witaj. Odczytaj mapę z komputera i podeślij na meila [email protected] Ja dostaniesz zwrotny meil to łądujesz do sterownika i po kłopocie
  11. Winols Twoim przyjacielem Da radę . Trzeba szukać tzw switch'e lub emulować pracę , dodatkowo czasami wyłączać błędy .
  12. Może być taki nawet ... http://allegro.pl/mpps-v13-edc-15-16-17-usun-dpf-fap-uds-24h-fv-i5835525038.html
  13. Kup MPPS -a odczytaj mapę to zrobię Tobie to co chcesz ... W a4 b7 2.0tdi pięknie się to robi . Pozdrawiam.
  14. U la la . Dach też niezgorszy W moich rejonach nie spotyka się tego typu domków Pale lizać ... Gratulacje .
  15. Świetny komin .Gratulacje bo wiem ie układanie klocków zajęło czasu
  16. Oczywiście że tak . Ewentualnie kupujesz emulator immo z np ... autotronika i montujesz go zamiast oryginalnej puszki immo . Czasem posiłkowałem się w przypadku dziwacznych sterowników puszką immo z golfa 3 przerobionej na emulator odpowiednim wpisem w motorolkę ...
  17. Jeżeli posiadasz audi jak w podpisie to - w sterowniku jest pamięć 24c02 .Żeby immo nie wracało powinnien założyć pamięć Atmel 24c02 i zrobić jej Protect . Jak mu powiesz to będzie wiedział o co kaman . A zmienia się 2 adresy w tym sterowniku z A0 na 50 Ot cała filozofia I niestety jak tego nie zrobisz będzie wracać po odpięciu akumulatora . Pozdr.
  18. krzysaudi odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mi Qwerty robił kilka lat temu bi-halogen na h7 ze skody roomster - świeciło rewelacyjnie na zwykłej żarówce . 3 tygodnie temu robiłem w a3 żony bixa , soczewki z a6 c7 na d1s i jest poezja . Swiatła mega ogrom . W obecnej a4-ce mając ori xenon założę też bixa bo w porównaniu do a3-ki mam ciemno Ale h7 bi-halogen daje radę w porównaniu do zwykłych h7 . Polecam.
  19. Zmień opony na inne . 185/65/15 to rozmiar zbyt mały do a4 b5 .... Powinny być 195/65/15 ... Niby nic a te 15 mm robi różnicę . Też takie miałem w którymś swoim audiku i po zmianie było lepiej .
  20. krzysaudi odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ma może ktoś na zbyciu dobre soczewki do B5 ??
  21. Działdowo OO po 2.65 ...
  22. Działdowo Lotos 3.95 za ON czyli paranoja . 20 km dalej jest taniej o ok 30 gr i to praktycznie wszędzie , a tej dziurze jest zmowa , spisek ...
  23. Albo koniec stacyjki bo najmłodsza ona nie jest niestety .Ale w czym jest ogólnie problem ?? Autko jezdzi ?? Śmiga ?? To się nie martwić na zapas .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.