Treść opublikowana przez krzysaudi
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Ledwo dotarty - licznik chyba nie kręcony bo ma jedynie 496 tyś km , więc jak nówka .
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Bo to jest Sline edyszyn
-
Nie dzialajace odciecie zaplonu w b7
No to działa jak należy - żeby odpalić musisz nacisnąć pstryczek elektryczek
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Lany
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mi mówili 60 zł za punkt , ale że mam uprawnienia to sam zrobiłem
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Na tym pierwszym przekazniku u mnie na wsi w kościele są podłączone dzwony przez dodatkowy przekaznik i działa to już dobre 7-8 lat i nic się nie dzieje . Ja wolałbym zasadzić tego na listwę a nie w do kontaktu - raz ze profesjonalniej to wygląda a dwa nie lubię chińskopodobnych rzeczy
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
To działaj działaj . Niech moc będzie z Tobą .
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Co tam z car audio rezasz ??
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
No bajka bajka . Piękne wnętrze .
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
No w końcu pokazałeś to com macał
-
Zmiana frontu A4 B6
Rób kolego ten grill duży - fajna sprawa , odświeży autko , odmłodzi . doda mu skrzydeł , Jestem za . Tylko pózniej niestety musisz trzymać autko do śmierci albo swojej albo autka , bo wartość jego spadnie o jakieś 300 % bo ludzie nie lubią wieś tuningu z pod remizy ...
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Takie coś widzialem w Hyundai coupe jakieś 6 lat temu jak był sprowadzony z niemiec i jezdził tym jakiś brudas ... Nie wyglądało to zle , ale zależy kto co lubi . Kris
-
Które wybrać światła do jazdy dziennej
Te 4 diodowe to zamiennik Philipsa / Nie wie jak one , ale Philips bardzo ładnie świeci i wcale nie przeszkadza że mało jest diodek .
-
Które wybrać światła do jazdy dziennej
A audi a6 c6
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Dopóki są miejsca na pieczątki w dowodzie to na wzi 894V .
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
spoko - sam mam mysli co by zasadzić do swojego zwierzaka turbo , jednak czas , czas , czas ... Jakby ktos i zapłacił za to , to co innego ... he he he .
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Tak w 80 % - brak czasu , ale powinienem zrobić bydlaka w końcu - krzysiek ( a4freunde ) wie coś o tym jaki mam zapier.... i że notorycznie brak mi czasu
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Będzie jeszcze 4-ka w 2.4 ale w dieslu
-
Radio 2 DIN a CAN-BUS
Pisz jakie radio Coś postaram się podpowiedzieć .
-
Radio 2 DIN a CAN-BUS
Kupiłeś cd concert ??
-
zamiennik katalizatora a4 afn
Będzie gwizdać
-
Emulator immo co sadzicie
Bo wystarczy .Dostaniesz łopatologiczną instrukcję i tylko od Ciebie zależy co w niej zobaczysz - ale powinnieneś dać sobie radę .
-
Emulator immo co sadzicie
Zalezy jaki kupisz emulator - ale on ma wyprowadzenia 12V , masa , linia K oraz linia L . Wszystko .
-
Emulator immo co sadzicie
3 dni i 3 noce często zmieniając konie ... Juz dawno powinna być polutowana pętla ... Łatwo - podpinasz i już .
-
Emulator immo co sadzicie
Jak masz 1.6 na siemensie to programowo to poleci . Można wsadzić ten emulator tez poleci. Można wsadzic puszkę immo z golfa 3 i zrobic na emulator. Można naprawic to co masz . Przylutuj kabelki bezposrednio do pętli .