Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. Ledwo dotarty - licznik chyba nie kręcony bo ma jedynie 496 tyś km , więc jak nówka .
  2. Bo to jest Sline edyszyn
  3. No to działa jak należy - żeby odpalić musisz nacisnąć pstryczek elektryczek
  4. Mi mówili 60 zł za punkt , ale że mam uprawnienia to sam zrobiłem
  5. Na tym pierwszym przekazniku u mnie na wsi w kościele są podłączone dzwony przez dodatkowy przekaznik i działa to już dobre 7-8 lat i nic się nie dzieje . Ja wolałbym zasadzić tego na listwę a nie w do kontaktu - raz ze profesjonalniej to wygląda a dwa nie lubię chińskopodobnych rzeczy
  6. To działaj działaj . Niech moc będzie z Tobą .
  7. Co tam z car audio rezasz ??
  8. No bajka bajka . Piękne wnętrze .
  9. No w końcu pokazałeś to com macał
  10. krzysaudi odpowiedział(a) na sanon temat w Audi A4 B6
    Rób kolego ten grill duży - fajna sprawa , odświeży autko , odmłodzi . doda mu skrzydeł , Jestem za . Tylko pózniej niestety musisz trzymać autko do śmierci albo swojej albo autka , bo wartość jego spadnie o jakieś 300 % bo ludzie nie lubią wieś tuningu z pod remizy ...
  11. Takie coś widzialem w Hyundai coupe jakieś 6 lat temu jak był sprowadzony z niemiec i jezdził tym jakiś brudas ... Nie wyglądało to zle , ale zależy kto co lubi . Kris
  12. Te 4 diodowe to zamiennik Philipsa / Nie wie jak one , ale Philips bardzo ładnie świeci i wcale nie przeszkadza że mało jest diodek .
  13. Dopóki są miejsca na pieczątki w dowodzie to na wzi 894V .
  14. spoko - sam mam mysli co by zasadzić do swojego zwierzaka turbo , jednak czas , czas , czas ... Jakby ktos i zapłacił za to , to co innego ... he he he .
  15. Tak w 80 % - brak czasu , ale powinienem zrobić bydlaka w końcu - krzysiek ( a4freunde ) wie coś o tym jaki mam zapier.... i że notorycznie brak mi czasu
  16. Będzie jeszcze 4-ka w 2.4 ale w dieslu
  17. krzysaudi odpowiedział(a) na JONNYxPL temat w Audi A4 B5
    Pisz jakie radio Coś postaram się podpowiedzieć .
  18. krzysaudi odpowiedział(a) na JONNYxPL temat w Audi A4 B5
    Kupiłeś cd concert ??
  19. Będzie gwizdać
  20. Bo wystarczy .Dostaniesz łopatologiczną instrukcję i tylko od Ciebie zależy co w niej zobaczysz - ale powinnieneś dać sobie radę .
  21. Zalezy jaki kupisz emulator - ale on ma wyprowadzenia 12V , masa , linia K oraz linia L . Wszystko .
  22. 3 dni i 3 noce często zmieniając konie ... Juz dawno powinna być polutowana pętla ... Łatwo - podpinasz i już .
  23. Jak masz 1.6 na siemensie to programowo to poleci . Można wsadzić ten emulator tez poleci. Można wsadzic puszkę immo z golfa 3 i zrobic na emulator. Można naprawic to co masz . Przylutuj kabelki bezposrednio do pętli .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.