Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. A teraz jak zgasnie nie musisz wyjmować kluczyka ?? Za to odpowiada stacyjka ... Immo jest takie samo ...
  2. Komp nie mierzy ilości paliwa w zbiorniku - to jest celem licznika ... W liczniku też w kanałach adaptacyjnych masz możliwość korekcji spalania .
  3. Krzysztof ... jak to nakleisz namówię Amelkę żeby mazakami zrobiła Tobie arcydzieło na aucie , a Ona nie zna końca ...
  4. Wybierz Panie trójkę
  5. Działdowo Lotos ON 4.59 zł .
  6. Wyrwać kolce - nic im nie będzie . Znajomy sprowadza takie dla siebie i sprzedaje .
  7. Ale przecież cena jest dobra - poniżej 2tyś.... A to jest wielką zachętą bo oszczędzasz całe 10 tyś ... A reszta się nie liczy . A to że chodzi ciszej - nie znaczy że jest gorzej . Chodzi o całą charakterystykę , o tzw subiektywne odczucia . . Pamiętaj jak miałem klienta co kupił pejlinga za prawie 2 koła , do tego procesor dzwięku , jakieś filtry itp itd i był zniesmaczony bo wywalił ponad 3 tyś do kosza bo tego nie dało się słuchać . Ale za to miał bajery ... Też uważam że radio + wzmacniacz + głośniki i wtedy jest okej . Dodatkowo dochodzi radio - jeśli chodzi gorzej , dla mnie jest to nieakceptowalne bo do tego jest radio żeby czasem posłuchać wiadomości na długich przelotach i wiedzieć co się dzieje - a nie słuchać szumu ... Dobra , każdy ma swoje zdanie . Miłego dnia Panowie . Pozdrawiam.
  8. East-import :: Właśnie Dopiero po zakupie i montażu możecie stwierdzić czy 2000zł gra tak samo jak 12000zł Cena nie ma tutaj dużo do rzeczy . Kup alpinę za 400 zł i przeskoczy o 10 lat świetlnych te 2000 zł za androida Twojego . Zaczynam Cię lubić bo obaj siedzimy w handlu i usługach jednak co dla Ciebie jest fajnym dzwiękiem dla innych poniżej krytyki Na te 12tyś składa się nie tylko radia , ale i głośniki , wzmacniacze itp itd . U Ciebie jest końcówka mocy pochodna TDA7384 i jakiś najzwyklejszy przedwzmacniacz i mimo iż jest to sterowane 4 rdzeniami to jednak nadal jest to " MAŁO " . Bo radio nie gra rdzeniami , bajerami , dotykowym ekranem itp . Gra w nim końcówka mocy , przedwzmacniacz , cały tor audio . Mów klientom iż jeśli są napaleni na bajerki , navi i jakieś dodatkowe funkcje - oni to kupią . Tylko po co szarpać się dalej jeśli dzwięk nie odpowiada i wtedy cały czar pryska . Niestety ale ja dzisiaj chciałem założyć żonie radio z andkiem ( ze względu na navi bo często nim śmigam ) do a3 . I niestety żona kazała mi je wywalić bo dla niej liczyła się muzyka , a niestety " stare " Bose wymiatało dzwiękowo . Bądzmy normalni . Prosiłbym Cię o nie przypominanie ciągłe ile to oszczędzamy wydając 2tyś zamiast 4-8-12 patoli bo niestety za te 12 patoli to kupisz a4 b6 i jeszcze zostanie na radio . Kris PS. Radia są warte ceny , jedynie pod warunkiem zaakceptowania pewnych mankamentów i Ważne - klient musi o tym wiedzieć . Kris
  9. Tak tak ...Co do radia i dzwięków wydobywajacych sie z głośników ma chłopak rację . Można się zdziwić . To są ładne radia wszystkomające , jednak jeśli ktoś chce mieć ori to niech zostanie przy ori . Tutaj są kompromisy . Fakt , navi na andka to fajna sprawa , odpada problem z laserem jak w rns-e , szukanie map i ich nagrywanie ..... jednak jak to mówią . Jeden woli matkę a inny córkę . Jeśli potencjalny kupiec / klient będzie wiedział o minusach radia łatwiej będzie mu zaakceptować to co dostanie . Pozdr.
  10. To bmw cza zrobić szarym mydłem ... Będzie taniej . I dużo wody na 2 konewki .
  11. T4 boi się śniegu i deszczu ...
  12. W jednym miejscu , gdzie miałem deski z oszukańczego tartaku - były zbyt słabe i poszło w fundamenty ok 4 metrów betonu . Ale dzięki temu mam w tym miejscu mocniejsze fundamenty
  13. Masz rację że jak ma się sprzęt to można zrobić to szybko . Ja niestety nie miałem - koparka tylko wykopała pod ławy wykop , a reszta siła mięśni Dla mnie wtedy była to odskocznia od normalnej pracy . Na drugi raz bym tego nie zrobił w ten sposób , chociaż wiem że jest to zrobione solidnie - a beton podczas wylewania ma siłę jak huragan katrina
  14. Ławy musowo zbrojone . JA robiłem u siebie ze szwagrem i no problem . Kupiłem deski , wyszło mi 6 m3 i praktycznie 90% zostało mi do dalszych potrzeb , i poszło - dom z garażem na jednej powierzchni prawie 200 m2 . Robiliśmy to popołudniami - czas operacyjny 1 miesiąc na 2 osoby . Poszło mi 45 m3 betonu . Nie miałem dostępu do wody więc zdecydowałem na faundamenty lane . Kris
  15. Proponowałbym posadzić niżej na zawiasie , śmigałby wtedy na ulicy jak sanki na śniegu
  16. Tapicerkę , tzn fotele masz śliczne .
  17. Zadzwoń z innego telefonu ( najlepiej na kartę ) do niego i zamów części za większą kwotę za pobraniem na jakiś adres w odległej częsci kraju i dopiero się zdziwi . Kris
  18. Ale nie martw się masz w autku to co powinno być - czyli idziesz powoli na grubasa . Pozdrawiam.
  19. Och Tomasz ... robi się powolna kopia Krzyśkowej audi Ale to dobrze bo idziesz w dobrym kierunku .
  20. No chyba dobrze - bo coraz mniej na ulicach zadbanych a4-rek
  21. Fajne autko . Dobrze że robisz je pod siebie . Dodaj na błotniki flejmsy , dużą lotkę na klapę z tyłu , oklej zderzaki i będzie audik w dechę .
  22. Mam nadzieję że do tego czasu nasze pociski jeszcze się zmienią na plus ...
  23. 18.04.2015 w Iławie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.