Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil

  1. andy_sky http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf Przeczytaj to a później zadaj odpowiednie pytanie, bo na razie to jest rozmowa jak ze ślepym o kolorach.
  2. Wyjaśnimy ale co?? Wydaje mi się że jednak nie wiesz ocb do końca.
  3. Parametry techniczne nie grają. Liczy się odsłuch.
  4. Tuby nie grają. Co najwyżej wydają uciążliwy dźwięk.
  5. Kiedyś siedziałem przy monitorze kineskopowym 24/7 przez kilka lat. Okularów nie noszę do tej pory a wszystkie badania na wzrok przychodzę bez problemu. Problem nie leży w komputerze. Zresztą jak siedzi non stop przy kompie to żaden program mu tego nie utrudni
  6. Ujmę to delikatnie: tylko idioci nie znający się na rzeczy ładują tuby do bagażnika.
  7. Więc co należało by zrobić żeby dobić do tej magicznej granicy?? I mniej więcej jakie koszty??
  8. Generalnie jakich przyrostów można się spodziewać po wymianie wydechu?? 300 km pęknie??
  9. Jak zależy Ci na jakości to zmień wzmacniacz. Ten pejing to jedynie na złom się nadaje.
  10. Muszę Cię rozczarować ale z basem to nie ma nic wspólnego.
  11. Małolatą musi trząść cipkami przy mocnym basie xD
  12. Mistrzu wymieniłeś już te kable że zabierasz się za dobór konda?? I na co Ci 2f jak Twój sub pobierze mniej niż 300 W.
  13. Fajne to masz xD Z Niemiec sprowadzałeś?? W środku wygląda jakby z fabryki ledwo wyjechała.
  14. Budżet to rozumiem nieograniczony tak?? Buda z wentlem czy klozet??
  15. piotrsob1 na elektrodzie zrobiłbyś furorę Nie wiozłeś tylko jednej ważnej zmiennej w swoich obliczeniach- praktyki a ta brutalnie by je zweryfikowała. Co do pojemności kondensatorów to ważniejszym wyznacznikiem jest nie pojemność a szybkość z jaką potrafią oddać nagromadzony ładunek. To taka mała aluzja do konda 2f za 150 zł.
  16. Słyszałem parę razy deh 7xx starszej serii i grało to całkiem przyzwoicie.
  17. Kable zasilające w Twojej instalacji powinny mieć co najmniej 20-25mm. Aż dziwne że Ci tych Twoich kabelków nie popaliło do tej pory. Jak to nie pomorze to będziemy kombinować dalej ale zawsze taniej wychodzi wymiana kabli niż zakup konda. Co do Twoich pytań to: - nie, to nie jest normalne i tak da się to wyeliminować. Normalne zjawisko z tego względu że im ciszej gra tym instalacja pobiera mniej prądu. - gdy silnik jest załączony to prąd pobierany jest z alternatora a nie z akumulatora. - sprawa sporna z tego względu że kondensator skądś ten prąd musi pobrać a sam go nie wytwarza.
  18. Większość nowych odtwarzaczy ma usb. Jak masz zamiar podpinać pena i słuchać mp3 to nie ma to kompletnie żadnego znaczenia jaki konkretnie wybierzesz model z tej trójki. Chyba że interesuje Cię wav lub inne bezstratne formaty. Wtedy musisz się już określić w gotówce.
  19. Te 9 to co to za kable?? Bo chyba nie zasilające?? Duży czyli jaki ten bezpiecznik?? Wzmak w bagażniku??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.