Treść opublikowana przez kamil
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
Zadaj pytanie.
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
andy_sky http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf Przeczytaj to a później zadaj odpowiednie pytanie, bo na razie to jest rozmowa jak ze ślepym o kolorach.
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
Wyjaśnimy ale co?? Wydaje mi się że jednak nie wiesz ocb do końca.
-
[ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana
Parametry techniczne nie grają. Liczy się odsłuch.
-
Komputer + problem ze wzrokiem + kontrola czasu przebywania
Dziewczynę mu znajdźcie xDDD
-
[ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana
Dokładnie.
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
Tuby nie grają. Co najwyżej wydają uciążliwy dźwięk.
-
Komputer + problem ze wzrokiem + kontrola czasu przebywania
Kiedyś siedziałem przy monitorze kineskopowym 24/7 przez kilka lat. Okularów nie noszę do tej pory a wszystkie badania na wzrok przychodzę bez problemu. Problem nie leży w komputerze. Zresztą jak siedzi non stop przy kompie to żaden program mu tego nie utrudni
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
Zapomniałeś o czymś
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
Ujmę to delikatnie: tylko idioci nie znający się na rzeczy ładują tuby do bagażnika.
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Więc co należało by zrobić żeby dobić do tej magicznej granicy?? I mniej więcej jakie koszty??
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Generalnie jakich przyrostów można się spodziewać po wymianie wydechu?? 300 km pęknie??
-
[ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana
Jak zależy Ci na jakości to zmień wzmacniacz. Ten pejing to jedynie na złom się nadaje.
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Czym bd zasilone i czemu akurat dwa??
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Muszę Cię rozczarować ale z basem to nie ma nic wspólnego.
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Na co Ci tyle złomu w bagażniku??
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Małolatą musi trząść cipkami przy mocnym basie xD
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Mistrzu wymieniłeś już te kable że zabierasz się za dobór konda?? I na co Ci 2f jak Twój sub pobierze mniej niż 300 W.
-
A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
Fajne to masz xD Z Niemiec sprowadzałeś?? W środku wygląda jakby z fabryki ledwo wyjechała.
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Budżet to rozumiem nieograniczony tak?? Buda z wentlem czy klozet??
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
piotrsob1 na elektrodzie zrobiłbyś furorę Nie wiozłeś tylko jednej ważnej zmiennej w swoich obliczeniach- praktyki a ta brutalnie by je zweryfikowała. Co do pojemności kondensatorów to ważniejszym wyznacznikiem jest nie pojemność a szybkość z jaką potrafią oddać nagromadzony ładunek. To taka mała aluzja do konda 2f za 150 zł.
-
[ALL] Kto mi poleci jakieś bardzo dobre radyjoko z USB?
Słyszałem parę razy deh 7xx starszej serii i grało to całkiem przyzwoicie.
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Kable zasilające w Twojej instalacji powinny mieć co najmniej 20-25mm. Aż dziwne że Ci tych Twoich kabelków nie popaliło do tej pory. Jak to nie pomorze to będziemy kombinować dalej ale zawsze taniej wychodzi wymiana kabli niż zakup konda. Co do Twoich pytań to: - nie, to nie jest normalne i tak da się to wyeliminować. Normalne zjawisko z tego względu że im ciszej gra tym instalacja pobiera mniej prądu. - gdy silnik jest załączony to prąd pobierany jest z alternatora a nie z akumulatora. - sprawa sporna z tego względu że kondensator skądś ten prąd musi pobrać a sam go nie wytwarza.
-
[ALL] Kto mi poleci jakieś bardzo dobre radyjoko z USB?
Większość nowych odtwarzaczy ma usb. Jak masz zamiar podpinać pena i słuchać mp3 to nie ma to kompletnie żadnego znaczenia jaki konkretnie wybierzesz model z tej trójki. Chyba że interesuje Cię wav lub inne bezstratne formaty. Wtedy musisz się już określić w gotówce.
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Te 9 to co to za kable?? Bo chyba nie zasilające?? Duży czyli jaki ten bezpiecznik?? Wzmak w bagażniku??