Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Panowie ja mam to samo ale na silniku AFN. Też przy przyspieszaniu telepie. Mozliwe że pompa paliwa nie domaga? Mam po chipie auto. Może większą pompę wstawić ?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chyba lepiej w tygodniu. Co reszta na to?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Siema Nie byłem ani na pierwszym ani na drugim spotkaniu ale mam nadzieję że dam radę na kolejne przybyć. Coś jakiś termin ustalamy?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Mnie tez by się przydał Vag
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Decthlon będzie dobry bo dach nad głową chyba że go zamykają na noc
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Podjadę napewno. Tylko gdzie? Lidl czy inny Auchan?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Zgadza się kolego to w tym miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tej porze to jak zwykle policaje mają popis bo niewielki ruch na ulicach
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
To może ja z Konstancina też środkami komunikacji miejskiej przybędę z browarkiem w dłoni. [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 21:17_________________________________________________ Mam nadzieję że dla tych co słabo znają się na mechanice auta na takich spotach też się temat znajdą?
-
Dobrzy chiptunerzy
kolego wal do Rogala śmiało. Ja też niedługo się wybiorę do niego na korektę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Potwierdzam. Będę 13 lutego a potem spocik może byc w tygodniu żeby moskalka poznać- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie ale po 7.lutego to nie znaczy 8 lutego. Może być też w drugiej połowie miesiąca żeby nie było że na spot przyjedzie jeden.- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Po 7 może być bo też teraz mam trochę roboty- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no to Panowie ustalmy gdzie i kiedy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest kulturka najważniejsza- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFN] Moja A4
a do tych xenon można założyć czy nie zabardzo? laik jestem to pytam- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
No to jest kolejny chętny.- [B5 AFN] Moja A4
a czemu ty swoje sprzedajesz?- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no właśnie tylko jeszcze kilka osób. Ludzie dawać spotkamy sie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o czym wolisz? ja to prawie o wszystkim moge.- [B5 AFN] Moja A4
http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-s4-b5-95-99-h7-h7-depo-i1422557315.html Panowie co sądzicie? Warto kupować?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nikt nie uciekł. Ja w każdym razie jestem- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam. Może być spot w piasecznie bo ja z Konstancina jestem to daleko bym nie miał a jak byłem kiedyś w promenadzie to zbytnią otwartością koledzy nie pałali do (mnie) nowego w klubie - Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland