Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Dzięki z pomoc. przy was cały czas się uczę
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
A co to VAG?
-
[B5 AFN] Moja A4
Dzięki ale jak siebie znam to ja przy wymianie bym coś sp...rzył więc jak już kase na lampy bede miał to pewnie udam się do fachowca żeby zrobił. A lampy to gdzie warto kupić?
-
[B5 AFN] Moja A4
Moja Audi: 1.9 TDI pierwotnie 110 KM (chociaż hamownia pokazała przy pomiarze 116.7 Km) po chipie 136KM i 301 MN. Oczywiście Avancik bo bo spodobał mi się jak tylko zobaczyłem. Kolor granatowy 2 x jaśki 2 x elektryczne szyby Tempomat 5 biegowy manual nie wiem co jeszcze wpisać. Troche mnie zasmuciliście że te lampy nie pasują bo sie na nie nastwiłem. CZy zderzaki9 z wersji poliftowanej będą pasowały do mojego auta? Pozdrawiam [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 15:05_________________________________________________A to drewno to jak demontować? czy raczej kupić jakąś okleinę (np. popularny karbon)? [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 15:06_________________________________________________W opisie wcześniejszym to oczywiści 301 Nm
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
Super auto
-
[B5 AFN] Moja A4
Czołem. Wrzucę dziś późnym wieczorem opis auta. Czy zderzaki po lifcie będą pasowały do mojej a4. A śwatła to chciałem te z designem na najnowsze audi czyli z diodami led. Pozdro
-
[B5 AFN] Moja A4
Witam.Oto moje auto.Mam zamiar 17" założyć i zmienić to i owo ale na razie tak wygląda: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d733fe1070300b0a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d37249226525a6fb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ae4bcc5d15d6792.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4b198b69f2fe96a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef92c7768c377c73.html Dajcie znać co warto by poprawić według was Moja Audi: smiley 1.9 TDI pierwotnie 110 KM (chociaż hamownia pokazała przy pomiarze 116.7 Km) po chipie 136KM i 301 MN. Oczywiście Avancik bo bo spodobał mi się jak tylko zobaczyłem. Kolor granatowy 2 x jaśki 2 x elektryczne szyby Tempomat 5 biegowy manual nie wiem co jeszcze wpisać.
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Witam. Ja także przeczytałem.Parę ciekawych rzeczy dla zielonego tam jest ale i tak forum nieocenione
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
ok wymienię napewno filtr paliwa i pleciokę. Zobaczymy jak to zadziała
-
[B5 AFN] Drgania na biegu jałowym po rozgrzaniu silnika
Dziękuję za pomoc. Jeszcze troche i bedę wiedzieł co i gdzie w silniku. hehe
-
[B5 AFN] Drgania na biegu jałowym po rozgrzaniu silnika
A co to jest plecionka jeśli mógłbyś mi wyjaśnić bo zielony jestem? Z góry dziękuję? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Drgania na biegu jałowym po rozgrzaniu silnika
Witam Mam to samo. Mi także drga na biegu jałowym. Ale skoro promujecie różne rozwiązania to obstawiał bym za wymian filtra paliwa. Jak to zrobię to dam znać czy pomogło. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok. dzięki chłopaki, wpadne jak tylko będę mógł. Skrzynkę też wezme Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Nowy jestem i chciałbym wpaść na spot ale nie wiem jak to ma wyglądać? Tzn. wiem że autem mam przyjechać ale nikogo nie znam i tak troche głupio pierwszy raz, poza tym moje auto to nie żaden hicior.Poradzicie? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Witam. Czas jakiś temu moje auto zostało chipowane. Po tym zabiegu przy jeździe i dynamicznym wciskaniu pedału gazu na obrotach od 1800 do 2000 odczuwalne są drgania. Nie byłem jeszcze w serwisie ale może ktoś z was miał podobny problem lub wie co to może być?To moje auto: A4 TDI 115KM chipowany do 136KM Pozdrawiam
-
[ALL B5] White&Black
Bardzo ładny egzemplarz. Ja także nie widziałem jeszcze białej.Superowa Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Nowy jestem nowy i nie wiem co to jest SPOT Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich. Jestem Piotrek i od roku mam A4 Avant 1,9 TDI z 98 r. Jestem zielony więc mam nadzieję że pomożecie mi żeby moje auto wyglądało i jeździło fajnie Pozdrawiam