Skocz do zawartości

bouzuki

Pasjonat
  • Postów

    312
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

5

O bouzuki

Informacje

  • Imię
    Jurek
  • Miasto
    Bolesławiec

Auto

  • Model
    A4 B7
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2007
  • Silnik
    1.9 TD
  • Kod silnika
    BRB
  • Napęd
    FWD
  • Skrzynia
    Manual
  • Paliwo
    ON

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nowy przegląd zrobiony,ubezpieczenie OC wznowione.Cena 4900,00.
  2. Sprzedam Audi A4 1,9 TDI 115 KM BRB 2007 rok.Przebieg 546 600 km. Wyposażenie :bluetooth,ksenony,tempomat,kierownica multi,przednie szyby elektryczne. W samochodzie wszystkie zużywające się części mechaniczne były wymieniane na bieżąco.Auto odpala bez żadnych problemów i jeździ na bieżąco,aczkolwiek w ostatnich latach miało małe przebiegi z twagi na to,że już nie dojeżdżam nim do pracy. Stan techniczny dobry.Do zrobienia tylne lewe drzwi (ruda chwyta). Dwa komplety kół :zimowe i letnie. Samochód ma usunięty fizycznie i programowo DPF w ECU PROJECT we Wrocławiu. Nr VIN :WAUZZZ8E37A242333.Przegląd do 13.09.24.,ubezpieczenie OC do 04.10.24. Cena 5.500,00.Wydaje mi się odpowiednia do przebiegu. Auto znajduje się w Bolesławcu. Telefon Kontaktowy 691 946 733.
  3. Pewnie,gdybyś podłączył VCDS-a i podał ewentualne błędy,to diagnoza mogła by być łatwiejsza.
  4. Silniczek wycieraczki sprawdź.Pewnie do wymiany.Miałem w styczniu to samo i musiałem wymienić silniczek.Wykręć silniczek i sprawdź jego stan z wierzchu i w środku.Ja swojego już nie mogłem reanimować.
  5. Już Tobie kolega wyżej napisał-podłącz pod komputer auto.
  6. Witam, proszę o rozkodowanie VIN VW TIGUAN 2010 VIN : WVGZZZ5NZAW537293 Dziękuję Jeszcze raz dziękuję za superexpress.
  7. BKE i BRB to te same silniki,tyle że BRB ma DPF.
  8. Chyba tuner pokpił sprawę.Ja już 4 lata bez DPF-a jeżdżę i mam nakulane 536 tysia.
  9. Koledze chyba chodziło o wymianę wałka wraz z zabierakiem.
  10. W B7 były dwa rodzaje silników 1,9.BRB z dpf-em i BKE bez dpfa. Ja też mam BRB i dpf był w nim.
  11. W B7 bez rezystora się nie obejdzie,nawet na ori lampkach.ten sam problem miałem,ale na forum gdzieś były posty na ten temat.Po dodaniu rezystorów jeżdżę na lampkach z ASO.Drogie,ale pewne.
  12. Ostatnie dwie wymiany rozrządu robiłem na tej pompie.Wcześniej zawsze wkładałem ori,ale po krótkim czasie zaczynały cieknąć i zmieniłem producenta pompy.
  13. BRB ma DPF-a fabrycznie,więc 507.01.Chyba,że już nie ma,to 505.01 można.
  14. Miałem ją w b6 i teraz mam w b7,ale proponuję zlecić montaż elektronikowi.Ja montowałem we Wrocku.
  15. Kamikadze..........................
×
×
  • Dodaj nową pozycję...