Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Gume naprawilem w jedna minute jedynie zrobilem zdjecie tego bo babole az rece opadaja... pewnie to na ostatnim ustawieniu geometrii tak mi zrobili.
  2. Roznica miedzy zaciskiem z 320 a 288/312 jest znacza, jak nie zapomne to jutro zrobie zdjecie porownawcze
  3. Prawa strona juz siedzi lewa czeka na nowe sruby. Zobaczcie przy okazji jak lewa oslona drazka kierowniczego byla zwichrowana, niektorzy to sa fachowcy ? na szczescie nie zauwazylem uszkodzen gumy ani zabrudzen w samym drazku.
  4. Wczoraj usiadłem do swapu przednich hamulcy. Już wiem, czemu tych tarcz nikt nie wymieniał - dwie śruby od jarzm puściły po potraktowaniu ich palnikiem (po wczesniejszym przecięciu jarzm kątówką i zdjęciu tarcz), dwie śruby pomimo palnika twardo siedziały - trzeba je było ciąć kątówką. Zawias, prócz dwóch dolnych wahaczy z prawej strony - ori, gumy w wahaczach wydają się jeszcze całkiem całkiem, jak na ten wiek. No ale jak już widziałem, że nie są idealne to będą te gumy śnić mi się po nocach... ? Ciekawe w jaką dziurę kto przyrąbal, że dwa dolne wahacze trzeba było zmienić? Banan oem 2008r, prosty TRW.
  5. @Adam87 Na FB jakiś chłopak to dorabia. Pierw myślałem o rygielku z wydruku 3d ale jak zobaczyłem, że są aluminiowe to wybrałem aluminiowy - będzie trwalszy Podłokietnik nie jest klejony, bardzo łatwo się rozkleja ? @kamil-vag U mnie w podłokietniku wogóle nie było klamki
  6. Ceny niektórych rzeczy powalają! A docięcie odpowiedniego kształtu z kolanek zajęło mi max 5 min
  7. Dorazna naprawa weza od dolotu okazala sie niewystarczajaca i trzeba bylo pomyslec o czyms lepszym. Niestety w ASO waz kosztuje 400zl, uzywka 250... wiec niewiele myslac zakupilem dwa silikonowe kolanka i aluminiowy lacznik. Cena - 70zl. Roznica jest w cenie jest
  8. Jeszcze kilka zdjec z montazu aluminiowego rygla i klamki. Spasowanie idealne
  9. Servotronik fajna sprawa Potwierdzam! Ktoś orientuje się, czy duże są różnice między zwykłym servotronikiem a tym z s4?
  10. Coś tam wzrosło ale nie są to jakieś kosmiczne wartości, może z 0.5-1 l. Za dwa tygodnie rzucamy wszystko i jedziemy w Bieszczady więc zrobimy lepsze pomiary
  11. Z racji ladnej pogody wzielismy na weekendowy trip rowery (z bagaznikiem rowerowym w sumie pokonamy pod 250km). Z okazji tej @trepkowa zabezpieczyla lakier samochodu folia bezbarwna w miejscu styku bagaznika z klapa, o efektach napisze wieczorem odczucia jak do tej pory sa takie, ze do 120km/h wogole nie czuc tego ze wiezie sie rowery, nie lata tylek w szybkich i ciasnych zakretach i przy bocznym wietrze. Powyzej tej predkosci pojawia sie szum powietrza od rowerow.
  12. Czarna A2 nie bedzie podpowiedz - patrz kolor serca u trepkowej.
  13. Jak prowadnice nie mają wżerów to do wkrętarki + papier wodny na lusterko.
  14. @trepkowa Jak to mowia - od dachu sie zaczyna!
  15. Paradoksalnie przy chipie cisnienie doladowania zostalo zwiekszone o nie wiecej niz 0.1 bar IC maly i nie wydala. Seria ssie! Wczoraj szybko dokonalem naprawy, przez jakis czas bylo dobrze ale powietrze znowu znalazlo ujscie...
  16. Ok Myślałem, że będziesz chętny na tarcze to by mnie zmotywowało aby wkoncu wsadzic 320/288 bo pomalowane leża już drugi miesiąc
  17. Muszę zobaczyć jakie mam u siebie tarcze z tyłu ale jak coś to ja bym miał, przelot raptem parę tys km.
  18. Ciężko dopasować dyfuzor z b7?
  19. W którym miejscu mial te wgniotki? I napewno miał oem uchwyt? OEM ma punkty podparcia tak, że trudno o wgniotki (dwa punkty na gorze klapy, dwa punkty we wnece pod szyba, dwa punkty na dolnej krawedzi klapy).
  20. Dlatego własnie będzie zabezpieczenie folią bezbarwną @trepkowa bardzo dobrze obkleja.
  21. Bardzo dobrze testowalem jedynie do predkosci 120km/h i jedyny efekt jaki zauwazylem to pojawiajacy sie szum powietrza. Poza tym, ze w dwoch miejsach trzeba klape zabezpieczyc folia bezbarwna to czemu najgorszy? Moim zdaniem zloty srodek miedzy zaglem stawianym na dachu a wspornikiem mocowanym do haka. Z reszta haka nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.