Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. @tsluszniak Znam ten zakład Jak mieszkałem w Krakowie i chodziłem na nogach do pracy to przechodziłem koło tego zakładu. Myślałem aby tam podjechać samochodem ale w kwietniu jestem czasowo ograniczony. Dla mnie to nie problem aby do Krakowa przyjechać bo jestem tutaj codziennie.
  2. @kamil-vag A2 już kilka razy byliśmy nad morzem ? Raz nawet bujnąłem samochód do 210 km/h. Ale wiesz, 3 cylindrowy diesel jest głośny w trasie. Może jakby był w A2 1.9 TDI... A tak to po to kupiliśmy A4 aby jeździć nim w trasy Serwisy czekają mnie w czerwcu - w dwóch samochodach wymiana oleju + rozrządów.
  3. @Adam87 Ano, powinni. Ale to taki zakład, że kto inny robi a kto inny w recepcji kasę bierzę ? W Olkuszu ciężko o dobrych mechaników a ten zakład, gdzie byłem, przynajmniej terminowy i rzeczowy, aczkolwiek standard wykonanych prac taki małomiasteczkowy.
  4. @kamil-vag Ciężko o porządny serwis. Jakby nie to, że Wielkanoc idzie oraz jadę na weekend majowy nad morze to bym bardziej dochodzil co i jak. Teraz na spokojnie się tym zajmę. Myślałem, że jeszcze przed majówką wsadzę 320'tki albo założę intemo ale z drugiej strony czasowo jestem ograniczony oraz trochę strach coś zamontować, dobrze nie przetestować i pchać się w trasę na drugi koniec kraju ? Wymienię jedynie xenona i może jeszcze zdążę z poduszką pod skrzynią.
  5. @kamil-vag Mam jakis punkt odniesienia to bede dzialal w wolnym czasie przy talerzykach z b5 jest roznica taka sama jak miedzy 1BA a 1BE
  6. @kamil-vag U nas w B6 jest standardowy zawias (1BA) z Q. Tył nieco niżej siedzi. Osobiście nic w zawiasie nie robiłem ale pewnie kilka wahaczy jest wymienionych no i zwrotnice noszą ślady odkręcania śruby od górnych wahaczy. Generalnie zacząłem ogarniać co słychać w zawiasie aby mieć jakiś punkt odniesienia przed montażem talerzyków z b5. @Adam87 Jeśli dobrze rozumuję gdyby przesunąć sanki o odrobinę w prawo to pochylenie lewego koła spadnie do -1.1* a prawego wzrośnie do -1.1*. To i tak wartości inne niż zalecane -0.55* ?
  7. U nas jest standard - 1BA. Z tego, co @Adam87 wkleił a z wyników, które są z wydruku, są dość duże rozbieżności między zalecanymi wartościami pochylenia przednich kół.
  8. Z nowości - chciałem zrobić jak mi świecą pozycję to zaczął mi migać lewy xenon Samochód był na geometrii - o co chodzi z tym pochyleniem koła? Wina zwrotnicy?
  9. Myślałem, że ostatnio rezałeś światła mijania ? Kurde, muszę się wziąć wkońcu za montaż Intemo...
  10. Ty masz u siebie H7 + soczewka czy juz xenon?
  11. @dekiel 13 Dlatego napisałem, że white led to to nie jest ? Ot, taka ciepła biel. Musze zrobić zdjęcie aczkolwiek przy porównaniu do xenona jest żółtszy.
  12. Po co dach z sedana?
  13. Jest bielej ale led to to nie jest musze zrobic jakies zdjecie. Postaram sie jutro.
  14. Z nowości to wpadły postojówki Philips H6W White Vision.
  15. @Adam87 Zolte @dekiel 13 Rozowy tez fajny
  16. A jakajacych ogarnia ten voice control? Bo jakbym mial godzine wykrecac numer to wiecie, musialbym przechodniow o pomoc prosic
  17. Co to ten helix?
  18. @Adam87 @wesz82 nie ogarniam Was amory czaje ale o tym bardziej sportowym juz nie.
  19. Mam talerzyki, kiedys znalazłem w szopie stare amortyzatory z b5 ?
  20. Niektórzy mają trupy w szafach a ja w bagażniku ? A tak na poważnie to przydałoby dać na przednie amortyzatory talerzyki z b5, wtedy przód by siadł o te 1,5-2cm.
  21. Troche lata w deszczowy dzien.
  22. Raczej lakiernika podczas kupna urwalem ladna kwote z ceny wyjsciowej i prawie bylo na ogarniecie lakieru.
  23. @kamil-vag Myjka z woskiem a pozniej 160 km do Bukowiny, zdjecie po trasie ? po prostu samochod ma ladny lakier i pod tym wzgledem, procz zderzakow, jest bdb+++
  24. Fakt, wygralem fanta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.