Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Myslalem o 215 ale balem sie czy aby nie za waskie bo felga jest szeroka na 7.5 cala. To by bylo tak idealnie na styk
  2. Kiedys sam nie lubilem takiego wzoru felg. Wogole uwazalem bbsy typu rs/rc za pokraczne... No ale zycie pisze wlasne scenariusze i rok temu w grudniu kupilem przypadkowo pierwsze bbsy. Traf chcial ze od razu padlo na model z grubej rury (o czym dowiedzialem sie po kupnie) czyli bbsy oem audi kute dostepne w salonach audi za grube $$$ no i sie zakochalem. Jedna felga wazy 7kg a wiec mniej niz 15 calowy kuty oem w audi No bo jak tutaj nie kochac felg na ktorych przy oponie 225/45 17 jezdzi sie po dziurach przyjemniej niz na balonie 195/65 15 a na zakretach trzyma sie jak po szynach? Tak sie zakochalem w tych felgach, ze na lato I na zime mam ten sam wzor (oraz zapas w tym wzorze!) Opony oczywiscie nowe, juz dawno z uzywek sie wyleczylem.
  3. Zima wpadla do samochodu, bbs 17 z nowymi oponami Debica 225/45.
  4. DA ma niższą siłę cięcia niż zwykła rotacyjna. Z resztą tanich DA był unikał - mały skok, niska moc, pad będzie momentalnie stawał. Ale plusem DA jest to, że trudniej swirle zrobić
  5. @Norbas Nie, taki plastki, w którym chodzi dźwignia zmiany biegów w kabinie Ale żeby to wymienić trzeba demontować cały tunel środkowy i wyjąć przynajmniej jeden fotel... @OGr Biegi gładko się wbijają, bez żadnego haczenia. A haczyło tak, że nie szło biegu wbić. Myślałem, że synchronizatory poleciały ale nie pasowało mi to, że raz haczył np 3 bieg a później 2 i 4. Tak to wędrowało.
  6. Ostatnio w A2 nagle zaczęły haczyć biegi. Wymieniłem pierścien wybieraka (w ASO 17zl) plus wykalibrowalem linki i biegi wbijaja sie jak po masle
  7. @kkam bedzie robil moduly pod skladane lusterka?
  8. Opony w gratisie Tak to na zime ten sam wzor co na lato czyli oem Audi BBS RC 326.
  9. Jakoś nie potrafimy nic nie robić przy samochodzie Przednie heble były już przysłowiową "żyletą" i tak od pewnego czasu myślałem co tutaj zrobić. A że trafił się dobry (używany, ATE, zużycie minimalne, klocki 1mm, na tarczach nie wyczuwany rant na krawędzi) komplet z zwrotnicami (w A2 aby wymienić coś na większe to trzeba zwrotnice zmieniać) od skody Fabii II 1.9 TDI w naprawdę dobrych pieniądzach to przygarnąłem. Zaciski zregenerowałem, pomalowałem i założyłem Tylko podczas składania wziąłem przewody hamulcowe i zacząłem je odginać w różne strony i zobaczyłem pęknięcia gumy ? Co do przyciemniania to emblematy na tylnej klapie pójdą w czerń plus boczne kierunki również będą czarne. Lampy tylne zostaną takie jak są z dwóch powodów - fabryczna czerwień jest bardzo intensywna i ładnie komponuje się z niebieskim a dwa to ten samochód nie jest jakimś grubym bandziorem aby pasowały mu całe czarne lampy ? To jest daily wóz i raczej zawsze będzie kozą. Aczkolwiek chciałbym kiedyś wymienić koła na skręcane BBSy oraz zrobić swapa na 1.9 TDI... Ale czas pokaże P.S. Tym samochodem przejechaliśmy już prawie 90 tys km z czego jakieś 50 tys na chipie.
  10. I zalozone ale jeszcze nieskonczone bo przewody hamulcowe trzeba wymienic a nie skontrolowalem ich stanu rano ?
  11. Swap przednich hebli z 255 na 288
  12. Weselnie z moją blondyną @trepkowa i czarnulą
  13. Poluzuj delikatnie odpowietrznik (na jednym zacisku) i nacisnij pedal. Płyn bedzie przepychany przez pompe hamulcowa w strone zacisku i jak zablokujesz pedal hamulca w podlodze - pompa hamulcowa pozostanie w pozycji wcisnietej. Uklad hamulcowy jest ukladem szczelnym wiec powietrze sie nie dostanie dalej do niego (to tak jakbys zanurzyl slomke w wodzie, z jednej strony zatkal palce i wyjal z wody, woda dalej bedzie w slomce).
  14. Nacisnąć pedał hamulca i podeprzeć. Raczej nie polecam ściskania przewodów bo mogą się zdeformować/uszkodzić.
  15. Multimap spoko rzecz! Szkoda tylko, ze pchasz chajs w te malutkie hamulce ?
  16. Dzisiaj, o 6:10 w Krakowie na Armii Krajowej widziane czarne B6 Avant o rej SB 7866x (albo cos kolo tej).
  17. Dzisiaj, o 6:10 w Krakowie na Armii Krajowej widziane czarne B6 Avant o rej SB 7866x (albo cos kolo tej).
  18. Widać, że nie żałował lakieru Malowanie na lata!
  19. @black4 Myslimy o przyciemnieniu szyb :)
  20. @black4 @Norbas Dzięki za miłe słowa Folia 3m, z tego co widziałem, bardzo fajnie się "poddaje" po rozgrzaniu ale to musi się @trepkowa wypowiedzieć. Jest jeszcze plan na zmiany a mianowicie boczne kierunki czarne oraz znaczek na tylną klapę również czarny.
  21. Raczej nie będziemy przyciemniać lamp bo w rzeczywistości kontrast między folią a czerwienią lamp jest mega
  22. Kilka przemyśleń odnośnie bagażnika na klapę: - dla bezpieczeństwa warto podkleić miejsca kontaktu folią bezbarwną, najbardziej pracują miejsca oparcia pod tylną szybą, poza tym nie zaobserwowałem innych niszczycielskich działań, - spalanie wzrasta, szczególnie przy wysokich prędkościach (ale o tym niżej), - optymalne prędkości do podróżowania to <90 km/h lub powyżej 130km/h, w okolicach 110-120 km/h pojawia się duży szum i czuć duże opory powietrza, powyżej 120 hałas maleje a samochód odzyskuje wigor, widać to szczególnie po spalaniu bo przy 120 spalanie na trasie wynosi 10l a przy 140 spada do 8l, - nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na prowadzenie się samochodu (poza wyżej wspomnianym oporem powietrza), samochód jest niewrażliwy na boczne podmuchy nawet przy wyższych prędkościach rzędu 170 km/h ani w szybkich ciasnych zakrętach z "hopkami", jak w Bieszczadach ? Osobiście jestem zadowolony. Bagażnik ma kilka wad, które trzeba wziąć pod uwagę ale stosunkowa łatwość montażu rowerów, możliwość złożenia oraz jazda z wyższymi prędkościami po trasie pozwalają przymknąć oko na jego wady
  23. Pozdrowienia z Bieszczad!
  24. 320tki z przewodami w oplocie na pokladzie teraz jakos ten samochod zaczal hamowac. Jeszcze trzeba zapodac 288 na tyl bo czuc dysproporcje teraz miedzy przodem a tylem. Porownanie 320tki do 288 przod. Dzisiaj przyszla paczka z listwami sline w kolorze lz9w a wiec moim wkoncu upolowane. Calkiem dobry stan, z rdza jak na jednym zdjeciu, reszta zdrowa. Tylko umyc i zakladac!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.