Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Myslalem o 215 ale balem sie czy aby nie za waskie bo felga jest szeroka na 7.5 cala. To by bylo tak idealnie na styk
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kiedys sam nie lubilem takiego wzoru felg. Wogole uwazalem bbsy typu rs/rc za pokraczne... No ale zycie pisze wlasne scenariusze i rok temu w grudniu kupilem przypadkowo pierwsze bbsy. Traf chcial ze od razu padlo na model z grubej rury (o czym dowiedzialem sie po kupnie) czyli bbsy oem audi kute dostepne w salonach audi za grube $$$ no i sie zakochalem. Jedna felga wazy 7kg a wiec mniej niz 15 calowy kuty oem w audi No bo jak tutaj nie kochac felg na ktorych przy oponie 225/45 17 jezdzi sie po dziurach przyjemniej niz na balonie 195/65 15 a na zakretach trzyma sie jak po szynach? Tak sie zakochalem w tych felgach, ze na lato I na zime mam ten sam wzor (oraz zapas w tym wzorze!) Opony oczywiscie nowe, juz dawno z uzywek sie wyleczylem.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
DA ma niższą siłę cięcia niż zwykła rotacyjna. Z resztą tanich DA był unikał - mały skok, niska moc, pad będzie momentalnie stawał. Ale plusem DA jest to, że trudniej swirle zrobić
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@Norbas Nie, taki plastki, w którym chodzi dźwignia zmiany biegów w kabinie Ale żeby to wymienić trzeba demontować cały tunel środkowy i wyjąć przynajmniej jeden fotel... @OGr Biegi gładko się wbijają, bez żadnego haczenia. A haczyło tak, że nie szło biegu wbić. Myślałem, że synchronizatory poleciały ale nie pasowało mi to, że raz haczył np 3 bieg a później 2 i 4. Tak to wędrowało.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Ostatnio w A2 nagle zaczęły haczyć biegi. Wymieniłem pierścien wybieraka (w ASO 17zl) plus wykalibrowalem linki i biegi wbijaja sie jak po masle
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
@kkam bedzie robil moduly pod skladane lusterka?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Opony w gratisie Tak to na zime ten sam wzor co na lato czyli oem Audi BBS RC 326.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Jakoś nie potrafimy nic nie robić przy samochodzie Przednie heble były już przysłowiową "żyletą" i tak od pewnego czasu myślałem co tutaj zrobić. A że trafił się dobry (używany, ATE, zużycie minimalne, klocki 1mm, na tarczach nie wyczuwany rant na krawędzi) komplet z zwrotnicami (w A2 aby wymienić coś na większe to trzeba zwrotnice zmieniać) od skody Fabii II 1.9 TDI w naprawdę dobrych pieniądzach to przygarnąłem. Zaciski zregenerowałem, pomalowałem i założyłem Tylko podczas składania wziąłem przewody hamulcowe i zacząłem je odginać w różne strony i zobaczyłem pęknięcia gumy ? Co do przyciemniania to emblematy na tylnej klapie pójdą w czerń plus boczne kierunki również będą czarne. Lampy tylne zostaną takie jak są z dwóch powodów - fabryczna czerwień jest bardzo intensywna i ładnie komponuje się z niebieskim a dwa to ten samochód nie jest jakimś grubym bandziorem aby pasowały mu całe czarne lampy ? To jest daily wóz i raczej zawsze będzie kozą. Aczkolwiek chciałbym kiedyś wymienić koła na skręcane BBSy oraz zrobić swapa na 1.9 TDI... Ale czas pokaże P.S. Tym samochodem przejechaliśmy już prawie 90 tys km z czego jakieś 50 tys na chipie.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
I zalozone ale jeszcze nieskonczone bo przewody hamulcowe trzeba wymienic a nie skontrolowalem ich stanu rano ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
Jak uszczelnic tylny przewód hamulcowy ?
Poluzuj delikatnie odpowietrznik (na jednym zacisku) i nacisnij pedal. Płyn bedzie przepychany przez pompe hamulcowa w strone zacisku i jak zablokujesz pedal hamulca w podlodze - pompa hamulcowa pozostanie w pozycji wcisnietej. Uklad hamulcowy jest ukladem szczelnym wiec powietrze sie nie dostanie dalej do niego (to tak jakbys zanurzyl slomke w wodzie, z jednej strony zatkal palce i wyjal z wody, woda dalej bedzie w slomce).
-
Jak uszczelnic tylny przewód hamulcowy ?
Nacisnąć pedał hamulca i podeprzeć. Raczej nie polecam ściskania przewodów bo mogą się zdeformować/uszkodzić.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Multimap spoko rzecz! Szkoda tylko, ze pchasz chajs w te malutkie hamulce ?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj, o 6:10 w Krakowie na Armii Krajowej widziane czarne B6 Avant o rej SB 7866x (albo cos kolo tej).
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj, o 6:10 w Krakowie na Armii Krajowej widziane czarne B6 Avant o rej SB 7866x (albo cos kolo tej).
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widać, że nie żałował lakieru Malowanie na lata!
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@black4 Myslimy o przyciemnieniu szyb :)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@black4 @Norbas Dzięki za miłe słowa Folia 3m, z tego co widziałem, bardzo fajnie się "poddaje" po rozgrzaniu ale to musi się @trepkowa wypowiedzieć. Jest jeszcze plan na zmiany a mianowicie boczne kierunki czarne oraz znaczek na tylną klapę również czarny.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Raczej nie będziemy przyciemniać lamp bo w rzeczywistości kontrast między folią a czerwienią lamp jest mega
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kilka przemyśleń odnośnie bagażnika na klapę: - dla bezpieczeństwa warto podkleić miejsca kontaktu folią bezbarwną, najbardziej pracują miejsca oparcia pod tylną szybą, poza tym nie zaobserwowałem innych niszczycielskich działań, - spalanie wzrasta, szczególnie przy wysokich prędkościach (ale o tym niżej), - optymalne prędkości do podróżowania to <90 km/h lub powyżej 130km/h, w okolicach 110-120 km/h pojawia się duży szum i czuć duże opory powietrza, powyżej 120 hałas maleje a samochód odzyskuje wigor, widać to szczególnie po spalaniu bo przy 120 spalanie na trasie wynosi 10l a przy 140 spada do 8l, - nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na prowadzenie się samochodu (poza wyżej wspomnianym oporem powietrza), samochód jest niewrażliwy na boczne podmuchy nawet przy wyższych prędkościach rzędu 170 km/h ani w szybkich ciasnych zakrętach z "hopkami", jak w Bieszczadach ? Osobiście jestem zadowolony. Bagażnik ma kilka wad, które trzeba wziąć pod uwagę ale stosunkowa łatwość montażu rowerów, możliwość złożenia oraz jazda z wyższymi prędkościami po trasie pozwalają przymknąć oko na jego wady
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Za to ja gotuje...
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
320tki z przewodami w oplocie na pokladzie teraz jakos ten samochod zaczal hamowac. Jeszcze trzeba zapodac 288 na tyl bo czuc dysproporcje teraz miedzy przodem a tylem. Porownanie 320tki do 288 przod. Dzisiaj przyszla paczka z listwami sline w kolorze lz9w a wiec moim wkoncu upolowane. Calkiem dobry stan, z rdza jak na jednym zdjeciu, reszta zdrowa. Tylko umyc i zakladac!