Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Na Meyle HD zrobileś 110 tys km? Panie, u mnie to by bylo 15 lat jazdy
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
W b5 jak mi się któryś wahacz wysrał to wsadzałem Meyle HD i służyły do sprzedaży
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@0g0N @Adam87 Ja górna śruba nie będzie chciała wyjść to utne górne wahacze, zwrotnica w imadlo i tak będę działał Jakie komplety tam wkładacie? RTS czy coś lepszego?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@kamil-vag Zobaczymy co czas pokaże odnośnie swapu Bo chodzi mi on po głowie od 4 lat!
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Daily carem jest A2 i od 2.5 roku, jak przenieślimy się z @trepkowa z Krakowa pod Olkusz, codziennie dojeżdżamy do pracy do Krakowa właśnie A2 (czyli codziennie robimy tym samochodem 95-100km). B6 służy jako samochód w trasy, aby gdzieś na wczasy pojechać, do kościoła albo w zastępstwo jak A2 jest uziemione jakąś naprawą albo rezaniem :p A2 bardzo dziennie znosi trudy codziennej jazdy, w sumie jak podliczyłem na szybko wydatki na utrzymanie tego samochodu to w bieżącym roku prócz podwójnego serwisu olejowego + filtry wymieniłem dwie żarówki z przodu, swap hamulcy przednich bo stare się zużyły oraz pierścień wybieraka drążka skrzyni biegów (za 15zl w ASO). I to chyba by tyle było. Spalanie średnie wynosi 4.9-5.1l gdzie bardzo często się wyprzedza i często długo stoi się w krakowskich korkach. Źle nie jest
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Przyszedł czas na wymianę rozrządu. 90 tys km przeleciało jak z bicza strzelił
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Może Wszystko ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że z przodu siedzi jeszcze fabryczny wielowahacz, którego pewnie na wiosnę trzeba będzie zrobić bo gumy wyglądają tak sobie. Już mam koszmary na samą myśl z odkręcaniem sruby łączącej górne wahacze do zwrotnicy
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ciekawe czy przebieg prawdziwy? :p
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kurde, a ja zawsze płukankę robię i zmianę co 10 tys km albo co rok :/
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jakby kazda pare dwójek przebiegu zsumowac to powstanie godzina wykonania zdjecia Pszypadek?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
Solidny lakiernik z Krakowa?
Solidny lakiernik - 509 051 539 "Robiłem" u niego dwa moje samochody. Idealo wykonanie.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Nie umiem siedzieć i nic nie robić Niedługo stuknie 5 lat (i 90 tys km) jak posiadamy A2. Generalnie (odpukać) bardzo wdzięczny wóz jako daily car.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Same kosmate myśli w tej główce
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Większe heble mam zakupione (280tki), nawet i zaciski są pomalowane oraz przewody w oplocie mam. Tylko... no nie wiem, jakoś tak szybko ten czas zapiernicza ale na pewno w tym roku to zrobię!
-
B6[AVF] LZ9W AVANT "BLACK BACARDI" V2 by J4CHU ~ QUATTRO/220PS 470NM
Polerki są zwykle cięższe od np. szlifierek Tak się pytałem, czy masz coś bo wiele osób poleca początkującym DA.
-
B6[AVF] LZ9W AVANT "BLACK BACARDI" V2 by J4CHU ~ QUATTRO/220PS 470NM
Masz już jakąś polerkę?
-
B6[AVF] LZ9W AVANT "BLACK BACARDI" V2 by J4CHU ~ QUATTRO/220PS 470NM
Sam również mam LZ9W Piękny kolor, szczególnie po polerce.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Mam tą maszynę, polecam jeśli chodzi o DA.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ponoc moge sobie kupic choinke na urodziny ale pod warunkiem, ze bedzie w kolorze butow trepkowej. Zawsze cos...
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A torebka? A szal? A pasek? A rekawiczki? Co zonie po samych butach, do czego to wlozy?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Moja NAJDROZSZA ma absolutne racje @dekiel 13 Plany sa, na ten rok byly plany aby zmienic listwy dolne drzwi na s-line (taki bez rdzy) i udalo sie, teraz bede powoli kompletowal dolne progi. Na przod to nie wiem czy s-line czy s4... A tyl to bym chcial dyfuzor z b7 + malowanie zderzaka w kolor i by bylo.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Bardzo fajne kolo, robi robote w b6 One bez dystansu ladnie sie licuja z krawedzia baczna, co nie?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Widze ze masz drugi wzor felg, za ktorym sie ogladalem na zime